בעיות בשידורים של Yes+ בממיר AppleTv וגם בכרומקסט

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
DaOldMan (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

בעיות בשידורים של Yes+ בממיר AppleTv וגם בכרומקסט

נושא שלא נקרא #1 

שלום רב,

זקוק לחכמת ההמונים. יש לי Yes+ כבר כמה שנים. עד לפני 3 חודשים זה היה עם חיבור לאינטרנט של הוט וממיר AppleTv. מהתחלה יש בעיות בשידור: קפיאות, איתחולים או נפילות של היישום, תמונה באיכות ירודה (משתפר ושוב חוזר חלילה). כל זאת עם הוט במהירות של 200 וגם 500 מגהביט. עכשיו אני עם פרנטר סיבים במהירות של 1000 מגהביט ואיזה פלא. הבעיות ממשיכות :-(.
ביס תמיד טוענים שזה האינטרנט שלנו אבל זה כבר נראה לי מוגזם. האינטרנט של פרטנר מעולה. הנתב של אסוס פצצה. הרשת יציבה ומהירה מאוד. בינינו, גם אם יש האטה למהירות של "רק" 700 מגהביט - מה זה משנה ?
החלפנו את המזרים מדיה של AppleTV פעמיים כבר, זה כמובן לא עזר שום דבר. כבר כמה חודשים יש לי גם מזרים מדיה החדש של כרומקסט עם כרומקסט TV שגם מזרים את Yes+ עם היישום שלהם לאנדרואיד. לצערי, יש שם גם צרות. אולי פחות מאשר ב Apple אבל עדיין יש. בעיקר קפיאות ואיתחולי יישום. היום גם האנדרואיד נפל (כאשר הועלה רק 10 דקות קודם) כאשר YES היה במצב "תולעת" בלתי נגמרת. מה שכן, היישום ב Apple זריז יותר כמעט ללא שום תולעת רק החוויה לא משהו (כמו שכתבתי).
קודם כל אשמח לדעת שאני לא לבד, כי אחרת זה אומר שיש לי בעיה פרטית. האם יש מישהו שפתר בעיה כזאת? איך ? לדבר עם יס, כמו לדבר עם קיר לצערי.
תודה לכל המשיבים !
נערך לאחרונה על ידי DaOldMan ב 19/06/2021 16:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

ariesjer
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

Re: בעיות בשידורים של Yes+ בממיר AppleTv וגם בכרומקסט

נושא שלא נקרא #2 

ממה שאתה מתאר מדובר על בעיית תקשורת אצלך, מציע שתביא מישהו שמבין בתקשורת שיבדוק את החיבורים הפנימיים שלך. YES+, סלקום ופרטנר עובדים בסדר גמור ברגע שהתקשורת תקינה.

YanivPL
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 369 פעמים
קיבל תודות: 198 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

19/06/2021 11:39  
DaOldMan כתב:
שלום רב,

זקוק לחכמת ההמונים. יש לי Yes+ כבר כמה שנים. עד לפני 3 חודשים זה היה עם חיבור לאינטרנט של הוט וממיר AppleTv. מהתחלה יש בעיות בשידור: קפיאות, איתחולים או נפילות של היישום, תמונה באיכות ירודה (משתפר ושוב חוזר חלילה). כל זאת עם הוט במהירות של 200 וגם 500 מגהביט. עכשיו אני עם פרנטר סיבים במהירות של 1000 מגהביט ואיזה פלא. הבעיות ממשיכות :-(.
ביס תמיד חוגגים שזה האינטרנט שלנו אבל זה כבר נראה לי מוגזם. האינרנט של פרטנר מעולה. הנתב של אסוס פצצה. הרשת יציבה ומהירה מאוד. בינינו, גם אם יש האטה למהירות של "רק" 700 מגהביט - מה זה משנה ?
החלפנו את המזרים מדיה של AppleTV פעמיים כבר, זה כמובן לא עזר שום דבר. כבר כמה חודשים יש לי גם מזרים מדיה החדש של כרומקסט עם כרומקסט TV שגם מזרים את Yes+ עם היישום שלהם לאנדרואיד. לצערי, יש שם גם צרות. אולי פחות מאשר ב Apple אבל עדיין יש. בעיקר קפיאות ואיתחולי יישום. היום גם האנדרואיד נפל (כאשר הועלה רק 10 דקות קודם) כאשר YES היה במצב "תולעת" בלתי נגמרת. מה שכן, היישום ב Apple זריז יותר כמעט ללא שום תולעת רק החוויה לא משהו (כמו שכתבתי).
קודם כל אשמח לדעת שאני לא לבד, כי אחרת זה אומר שיש לי בעיה פרטית. האם יש מישהו שפתר בעיה כזאת? איך ? לדבר עם יס, כמו לדבר עם קיר לצערי.
תודה לכל המשיבים !
...
היי, גם אני חווה את אותה בעיה כפי שאתה מתאר באפל טיוי, וגם לי יש סיבים של פרטנר (1GB) והרשת יציבה.

בדקתי גם עם האפליקציה של יס פלוס וגם עם האפליקציה של סטינג טיוי ובשתיהן אותה בעיה כאשר לאחר מס' דקות של שידור יציב לפתע השידור הופך למפוקסל כביכול בגלל איכות אינטרנט ירודה ואז אחרי כמה דקות חוזר לאיכות HD.

לפעמים מה שפותר זמנית את הבעיה הוא עצירה של השידור וחזרה לשידור.

יש לציין כי החיבור לאינטרנט יציב, נעשוה כבר בדיקות של ספיד טסט ופינגים ושיחות על גבי שיחות עם מוקדי התמיכה של יס ופרטנר ובשניהם נעשו בדיקות שמראות שהכל כביכול תקין, וכל אחד מפיל על השני.

עוד יש לציין כי באפליקציות אחרות זה לא קורה (פרטנר טיוי, סלקום טיוי או באפליקציית אפל טיוי).

באנבידיה שילד אין בעיה כזו.

זה קרה לי גם בחבילת 500 מגה של הוט וחשבתי שלאחר מעבר לסיבים זה לא יקרה.

טוב לדעת שאני לא היחיד שזה קורה לו ומכאן אני מסיק שהבעיה היא ביס / פרטנר.

והנה פוסט של בחור עם בעיה דומה לשלנו בקבוצת יס פלוס בפייסבוק:

https://www.facebook.com/groups/YesPlus ... 5708607235

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

למה שלא תנסה סטרימר אנדרואיד ....נראה לי שהבעיה באפל טי וי .
לי יש 5 סטרימרים מופעלי אנדרואיד מסוגים ויצרנים שונים וכולם עובדים מצויין ללא תקיעות ,
אני על אינטרנט של בזק בינלאומי חבילה של עד 100 מגה על תשתית VDSL של בזק .

DaOldMan (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

שלום גלובל, כתבתי שהבעיות קיימות גם בכרומקסט. אם לא הבנת זה מזרים מדיה על בסיס אנדרואיד 10. מכשיר מצויין של גוגל שעובד עם WiFi בלבד. הבעיות איתו פחותות משמעותית מאשר עם AppleTV אבל גם איתו יש בעיות. אם לא היו שום בעיות איתו - הייתי בשמחה עובר לאנדרואיד כנראה.

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 893 פעמים
קיבל תודות: 423 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

יש לי כרומקסט גוגל tv עם פרטנר סיבים ויס פלוס עובד חלק.
מאוד מוזר מה שאתה מתאר, בעיקר כי היישום קורס במספר מכשירים שונים.
מאחר והסטרימר של גוגל עובד על wifi, יתכן ויש מכשירי חשמל ברשת שמפריעים.
הייתי מנסה בפעם הבאה שזה קורה, לכבות את כל המכשירים החשמליים בבית (כמובן לא כולל מקרר והדברים הקבועים אבל כן הייתי מכבה מזגן מחשבים מנורות וכו)
תשתדל שהראוטר יהיה קרוב לגוגל טיוי (אצלי הראוטר על המזנון כך שאין הפרעות ואני מקבל מהירות גהוהה יחסית בבדיקת מהירות בגוגל טיוי)
אם הכל עובד חלק למשך זמן מה הייתי מדליק לאט לאט את המכשירים ומנסה למצוא את הבעייתי.

זה די הימור ויכול להיות שמקור התקלה אחרת אבל הייתי מנסה את זה.
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

DaOldMan (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

20/06/2021 11:03  
vivi כתב:
יש לי כרומקסט גוגל tv עם פרטנר סיבים ויס פלוס עובד חלק.
מאוד מוזר מה שאתה מתאר, בעיקר כי היישום קורס במספר מכשירים שונים.
מאחר והסטרימר של גוגל עובד על wifi, יתכן ויש מכשירי חשמל ברשת שמפריעים.
הייתי מנסה בפעם הבאה שזה קורה, לכבות את כל המכשירים החשמליים בבית (כמובן לא כולל מקרר והדברים הקבועים אבל כן הייתי מכבה מזגן מחשבים מנורות וכו)
תשתדל שהראוטר יהיה קרוב לגוגל טיוי (אצלי הראוטר על המזנון כך שאין הפרעות ואני מקבל מהירות גהוהה יחסית בבדיקת מהירות בגוגל טיוי)
אם הכל עובד חלק למשך זמן מה הייתי מדליק לאט לאט את המכשירים ומנסה למצוא את הבעייתי.

זה די הימור ויכול להיות שמקור התקלה אחרת אבל הייתי מנסה את זה.
...
אין לי בעית מהירות עם הגוגל TV. זה מכשיר נחמד והוא קרוב לנתב. הנתב RT-AX88U של אסוס מעולה. בדקתי עכשיו ביישום והוא מודיע שההורדה שלי היא 225 מגהביט והעלאה 118 מגהביט. לא ממש "בעייתי" :D. זאת קרוב לוודאי לא בעיית רשת לדעתי. כי היה לי אותו דבר עם הוט בכל מהירות אפשרית ועם כל הנתבים (הוטבוקס 2, 4 וגם tplink). בכל מקרה דיברתי עם פרטנר ואין אצלם שום בעיה. ממש מרגיז, אין לי מושג מה הבעיה.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

20/06/2021 10:37  
DaOldMan כתב:
שלום גלובל, כתבתי שהבעיות קיימות גם בכרומקסט. אם לא הבנת זה מזרים מדיה על בסיס אנדרואיד 10. מכשיר מצויין של גוגל שעובד עם WiFi בלבד. הבעיות איתו פחותות משמעותית מאשר עם AppleTV אבל גם איתו יש בעיות. אם לא היו שום בעיות איתו - הייתי בשמחה עובר לאנדרואיד כנראה.
...
שלום גם לך ....דווקא הבנתי טוב מאוד ,
יודע ומכיר כרומקסט , זה עדיין סטרימר שמתחבר לאינטרנט ב WIFI
עדיין מציע לך לנסות סטרימר רגיל אנדרואידי ...ויותר מזה אני מציע לך
לקחת מ YES את הסטרימר שלהם באנדרואיד שהוא מסופק חינם ללא עלות וללא התחייבות
למנויי יס פלוס , אני מציע לך אותו כי מבין חמשת הסטרימרים שיש לי בבית ( כולם אנדרואיד )
הוא הכי מוצלח הכי טוב ונראה ש YES עשו עבודה טובה לבחירת היצרן לסטרימר שלהם .

תנסה ...מה אכפת לך - זה ללא עלות וללא התחייבות .

DaOldMan (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #9 

20/06/2021 13:47  
גלובל כתב:
20/06/2021 10:37  
DaOldMan כתב:
...
שלום גם לך ....דווקא הבנתי טוב מאוד ,
יודע ומכיר כרומקסט , זה עדיין סטרימר שמתחבר לאינטרנט ב WIFI
עדיין מציע לך לנסות סטרימר רגיל אנדרואידי ...ויותר מזה אני מציע לך
לקחת מ YES את הסטרימר שלהם באנדרואיד שהוא מסופק חינם ללא עלות וללא התחייבות
למנויי יס פלוס , אני מציע לך אותו כי מבין חמשת הסטרימרים שיש לי בבית ( כולם אנדרואיד )
הוא הכי מוצלח הכי טוב ונראה ש YES עשו עבודה טובה לבחירת היצרן לסטרימר שלהם .

תנסה ...מה אכפת לך - זה ללא עלות וללא התחייבות .
...
אין בעיה אנסה. העלות 10 ש"ח לחודש, כבר דיברתי איתם. ממיר ראשון חינם. אז חינם רק אם אני מחזיר את ה AppleTV. בינתיים רוצים לנסות את שניהם במקביל. לא נורא. נראה אם זה יעבוד יותר טוב. גם ב WIFI מדדתי מהירות בכרומקסט החדש וההורדה הייתה מעל 200 מגהביט והעלאה מעל 110 מגהביט, לא נראה לי שכבל ישנה פה הרבה. בכל מקרה תודה רבה על העזרה.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”