YES - האם יש סיבה לא לעבור מ-ממיר HD TOTAL מיושן ליס+ עם "ממיר אנדרואיד"

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
alexgl
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

Re: YES - האם יש סיבה לא לעבור מ-ממיר HD TOTAL מיושן ליס+ עם "ממיר אנדרואיד"

נושא שלא נקרא #46 

08/08/2021 11:46  
גלובל כתב:
08/08/2021 11:15  
alexgl כתב:
האם ניתן להתקין על ממירי האנדרואיד שיס מספקת אפליקציות נוספות? האם הם נעולים או פתוחים?
...
ממיר/סטרימר אנדרואיד שיס מספק הוא נהדר ומותאם לשימוש ( יש לי גם שיומי מי ושל יס יותר טוב )
ניתן להתקין עליו כל דבר שאפשרי על כל ממיר אנדרואיד אחר
כמו למשל -
יוטיוב / נטפליקס / קודי / IPTV / ספוטיפיי/אלפיקציות לרדיו

הממיר הזה מצויין ומהיר יש לו התאמה ליס - כפתור השלט של יס פלוס ( ליד הכפתור של נטפליקס )
כמו כן כפתור ערוץ 12 שמאפשר חזרה מיידית מכל מצב וכל אפליקציה ישירות לצפיה בערוץ וממנו הלאה .
אני גם חיברתי אליו מקלדת אלחוטית ב USB , וגם יציאת האודיו ב PL מחוברת למערכת הסטריאו שלי ,
החיבור לאינטרנט הוא בכבל LAN ( בשיומי לא קיים וצריך מתאם ) ...חיבור לטלויזיה ב HDMI כמובן כולל שליטה בכיבוי הטלוייזיה .
...
עוד שאלה, כיום יש לנו 3 ממירי לווין, 1 אולטרא ו-2 HD, מחוברים עם HPNA הישנים של YES. ביום רביעי מחליפים את 2 ה-HD לממירי אנדרואיד. יש בבית אינטרנט 500 מגה ולכן חשבתי לבקש שיחליפו גם את ה-HPNA ל-MOCA שחדשים יותר שגם תומכים במהירות גבוהה יותר. האם יכולה הם יודעים לעבוד ביחד? ממיר לווין + 2 ממירי אינטרנט?

alexgl
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

Re: YES - האם יש סיבה לא לעבור מ-ממיר HD TOTAL מיושן ליס+ עם "ממיר אנדרואיד"

נושא שלא נקרא #47 

בהמשך לשרשור הזה, היום הגיע טכנאי להחליף 2 ממירי HD לממירי אנדרואיד. החליף גם את ה-HPNA הישנים שתומכים ב-100MB (יש לי אינטרנט 500MB ועוד כמה חודשים יפרסו אצלנו סיבים) ל-MOCA חדישים שתומכים עד 1000MB. כיוון שזה משמש גם עוד מכשירים בבית העליה במהירות מורגשת. ממירי האנדרואיד מאוד מהירים (מחוברים בכבל רשת) מקבלים כ-90MB (מסתבר שהם תומכים בעד 100MB) אבל זה מספיק בשביל מה שצריך. אמזון פריים תומך בכתוביות בעברית (שלא כמו באפליקציה שעל הטלויזיה), ניתן להתקין Apple TV (צריך להוריד את ה-APK מ-APKMirror) והכל זורם יפה. נשאר בסלון אולטרה שגם אותו הייתי מחליף אבל שאר הנפשות בבית (המנהלת ו-3 מנהלות המשנה) אוהבות את הממשק... ואפילו חסכתי 1 ש"ח לכל ממיר :)

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”