שיבושים בתמונה ואודיו בארוצים מסויימים בהוט

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
technicgeek (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 78 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

שיבושים בתמונה ואודיו בארוצים מסויימים בהוט

נושא שלא נקרא #1 

שלום,

שנתיים ומשהו שאני גר בדירה זה לא קרה. לפני מספר חודשים שמתי לב שינויים בשידור פורמט של ארוץ רוסיה 101. הרגשתי שאיכות התמונה טיפה ירדה ותנועה לא הייתה חלקה כמו שלפני, כלומר נגיד אם לפני זה כמות הפריימים הייתה 25-30 בשנייה, הפעם היא ירדה בחצי או משהו. אם אתם מבינים...

התופעה הזאת הייתה איזה שבוע או שבועיים ואחר כך הכל חזר למצב הקודם - מצב טוב אבל זמנית עד שבעיות עם שידור ואודיו התחילו שאני חווה בחודשיים אחרונים.

מה קורה: כל כמה שניות יש שיבושים בתמונה. רואים שמופיעים ריבועים על המסך הטלוויזיה לשנייה אחת ותמונה מסתדרת עד שזה חוזר שוב תוך כמה שניות. כל כמה זמן יחד עם שיבוש בתמונה נעלם אודיו/שמע גם לשנייה.

זה קורה גם בארוצים: 16, 17, 18, 19
בארוצים 84, 96 זה קורה עם עוצמת הפרעות חלשה יותר אבל ארוצים האלה אני לא צופה.

תוכלו לראות את התופעה בסרטון:

https://streamable.com/1vrht7

בדקתי הגדרות של קליטה והן תקינות. ניסיתי לחבר ליציאת HDMI אחרת. החלפתי לכבל HDMI שונה, החלפתי לכבל RF שונה. עד עכשיו החליפו לי לממיר שונה פעמיים והאחרון זה Technicolor שלדבריו הטכנאי יותר טוב.

יש לי אינטרנט דרך הוט וספק הוטנט. יש גם טלפון נייח והם עובדים טוב.

הטכנאי שהחליף לי ממיר היום שאל אם הפרעות פחות מבוטאות ואמרתי אולי אבל עדיין יש. הוא אמר לי בגלל שאני גר קרוב לים (170 מטר) זה יכול לגרום לשיבושים ולראות איך יהיה בהמשך. לפני שהוא עזב הוא אמר שיבדוק ארון כבלים בחוץ. שאלתי אותו אחר כך והוא אמר ששמו לי פלטה חדשה.

שנתיים ומשהו שאני גר קרוב לים לא היו בעיות, ממיר תקין ואות תקין גם. מה זה יכול להיות חוץ מזה? רק תשתית לא? אולי אחת השרתים של הוט שמשדרים לדירה שלי או לבניין לא פועלים טוב?

בבניין שלי אני לא מכיר שכנים אחרים ולמי יש הוט אבל קרוב משפחה שלי גר בדיור מוגן באיזור שלי וגם קרוב לים. אצלו הכל בסדר.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”