Stink TV

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
PMAN (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 2 פעמים

Stink TV

נושא שלא נקרא #1 

שלום,
עברתי בטלוויזית סוני XH95 לסטינג בגלל האפליקציה שלהם שמייתרת שימוש בממיר.
רציתי לדעת אם התופעות מטה משותפות לעוד אנשים :
1. זמן ארוך של כ 5-15 שניות בטעינה של ערוץ (זיפזופ בין ערוצים).
2. זמן ארוך לטעינה של פרק בסדרה.
3. חוסר יכולת לעצור, להריץ קדימה/אחורה בצורה חלקה. תמיד לא עובד בניסיון הראשון ומצריך מספר לחיצות.
4. הרגשה של מוצר לא אפוי, אין אפשרות להמשיך פרק או סרט מנק' צפיה אחרונה. זמן טעינה ארוך, ממשק מיושן ולא נוח.

מודה שהשידור עצמו עושה רושם איכותי, אבל שוקל לחזור אחורה לממיר בגלל האיטיות של הממשק.
גם בטלויזיית סמסונג נוספת אצלנו בבית התופעות האלה מתרחשות, אבל נראה לי שבעצימות נמוכה יותר (TIZEN?!).

idabari
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

Re: Stink TV

נושא שלא נקרא #2 

זה קורה אצלי גם ב- Mibox

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

זמן טעינה זה פונקציה של כח החישוב של המעבד במסך שלך (סוני היו פרובלמטיים בזה טיפה בעבר) וחיבור הרשת. כמובן שזה גם תלוי בהם, הם מתעדפים כמובן שלא יהיה לך גמגומים.

לדברי החברה, הם מפעילים עכשיו מנגנון חדש של קיצור תחילת תכנים (אבל זה מיועד ללייב), אבל זה פועל רק בממירים של YES+ כרגע.

אכן, גם אני מרגיש את הבעיות גם בסטינג וגם ב-YES+ לגבי קדימה אחורה וכו'.

PMAN (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #4 

תודה. העניין הוא שאותו מעבד (שנחשב דווקא נקודת חוזקה של ה XH95) מטפל באפליקציות של כאן 11, למשל ונטפליקס, ושם הכל טס.

האמת, לא להאמין ש "כאן 11", הרים אפליקציה עם UI ו UX הרבה יותר מרשימים מיס, והכל רץ שם בלי זמני טעינה כמעט.
גפ בפרטנר שעזבתי הייתה אפליקציה חזקה בסמסונג, אבל לא קיימת בסוני....

shar43
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #5 

יש המון בעיות שנתקלתי בהן הסטינג טיוי שקשורות לפונקציונליות.
אני צופה בטלויזיה שיומי דרך האפליקציה ודרך ממיר של יס+. בשני המקרים איכות הצפיה טובה מאוד, ללא תקיעות או בעיות בהרצה, טעינה, קדימה ואחורה.
אבל, ניראה לי שלא נגעו באפליקציה כבר שנים, היא פשוט מינימליסטית בלי יכולות מחיקה של תכנים שצפית בהם מרשימת הצפיה ועוד כאלו.
היתי עם האפליקציה של סלקום ב-5 שנים האחרונות. איכות צפיה פחות טובה אבל כל הזמן משפרים את האפליקציה ומוסיפים פיצרים.

SWh
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: חיים דניאל
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #6 

יס,לא הייתה משקיע ליבא מכשירי OTT אם הטלביזיות היו עובדות טוב .
יש גם תקלות תצורה בטלביזיות שאיפשר לסדר אותם גם בupdate .(בפרטי)
למשאל TCL עובד לא רע עם סטינג TV.
אפילו MAG 4K הפעלתי יס+ עובד ..

rafib65
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: רפי ב
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

כל נושא של אפליקציית סטינג לטלויזיות חכמות לא עובד כמו שצריך.
אחרי שנתיים סוף כל סוף שוחררה לגרסה לטלויזיות LG לפני 2-3 חודשים, אבל לפני חודש האפליקציה פתאום נעלמה מהחנות בחלק מהטלויזיות של LG וסמסונג.
למרות שאני אם הגרסה העדכנית של WebOS אצלי היא לא מופיעה יותר.
ניסיתי לדבר עם בתמיכה הטכנית של יס אבל אף אחד שם לא ממש מבין ויכול לספק תשובות...

BlueMeth
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: יוסי

נושא שלא נקרא #8 

מצחיק שרשמת stink ולא sting
כאילו שזה מסריח

אהבתי את המשחק מילים.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

משום מה האפליקציה עובדת טוב ומהיר יותר על הממיר של YESּ+ מאשר באפליקציה במסך (LG).
על הממיר הפשוט שלהם (ממיר עגול של טכניכולור) היא גרועה בהרבה ולדעתי ממש בלתי שמישה.
אכן בחלק מהמסכים של LG (לדעתי המסכים הפשוטים יותר אבל לא בטוח), האפליקציה נעלמה מהחנות ואף אחד לא יודע למה.
צפייה בתוכן CATCH UP לעיתים מתסכלת עם זמני טעינה ארוכים (בייחוד בהרצה קדימה/אחורה) וניתוקים אקראיים ללא סיבה.
מתסכל לפעמים.
נשאר אופטימיים לעתיד שאולי YES יחליטו לאחד כוחות סופית עם STING ולצאת עם אפליקציה וממשק אחד מבושל ואפוי יותר לשימוש.

denis29
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

לא יודע אם רלוונטי, אבל לפעמים חיבור ברשת בטלוזיות הוא רק 10/100, אז מי שמחובר בכבל, הייתי בודק את המצב על WIFI.

לגבי הבחור שהזכיר את הממיר הישן יותר, אני די בטוח במה שאתה טוען. אך לא לכולם נוח השלט ללא כפתורי המספרים ..
" ... We can do nothing but to see the times go by in the path which God has chosen ... "

תם7
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #11 

הערות שלי לסטינג-טיוי - בשימוש תחת Android TV וטלויזיה LG חכמה:

1. אין שימוש אוטומטי בשומר המסך של אנדרואיד TV במקום "לשרוף" את המסך בהמתנות ארוכות.
2. אין אפשרות ליציאה מסודרת מהאפליקציה בדומה לאפליקציות אחרות.
3. אי אפשר להוסיף "סמן כנצפה" כדי למנוע העברה בכוח עד הסוף למניעת הופעה ברשימת "המשך צפיה".
4. אין אפשרות לנקות את רשימות "המשך צפיה" לפי הרצון. השיירים נותרים לנצח...
5. אי אפשר שינוי סדר התפריט הראשי (למשל העברת "ילדים" המציק לסוף).
6. צריך לאפשר עצירת הנגינה למצב "המתן" בלחיצה בודדת על הכפתור המרכזי כמקובל באפליקציות דומות.
7. צריך לאפשר שימוש בכפתורים הצבעוניים שהמערכת מזהה במערכות בהן הן קיימים על השלט.
8. חיפוש מעט יותר אינטראקטיבי.

הערות תוכן:

כשהצטרפתי לסטינג מבחר הסדרות היה מרשים ומצוין. ממש טופ. בחודשים האחרונים סדרות מבוקשות חדשות (חלקן בריטיות) מודרות לגמרי מערוצי הסדרות ומה-VOD. לדעתי הן מועברות רק בערוצים החדשים (שלא היו קיימים כשהצטרפתי): London ו-Edge. גם סדרות טובות וותיקות יותר אינן ניתנות לגישה אבל יש אינסוף סדרות ***. אין גישה לאף ערוץ חדשות בינלאומי ולערוץ הכנסת, אבל ערוץ 20 המיותר לגמרי קיים... מזל שיש לי גישה ל- Hot next להשלמת חלק מהחוסרים, אבל לדעתי, YES מנוונת בכוונה את סטינג כדי שמירב המנויים יעברו אל יס+ תמורת עוד 100 מרשרשים לחודש.

רציתי להעביר אליהם את הערותי בכתב, אבל אין כתובת של גורם רציני שיקרא אותן.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”