איכות תמונה בשירותי טלוויזיה אינטרנטית (פרטנר/סלקום/וכו')

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
slarti (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

איכות תמונה בשירותי טלוויזיה אינטרנטית (פרטנר/סלקום/וכו')

נושא שלא נקרא #1 

אני כבר כשנה עם פרטנר טיוי (עם הממיר שלהם). הממיר די נוראי - גם איטי מאוד וגם ממשק המשתמש של פרטנר מאוד לא אינטואיטיבי או נח. אבל המחיר בסדר וזה עובד....

לפני שבוע קניתי לסלון טיוי 85", ועכשיו אני מנסה "לשפר עמדות". לפרטנר אין אפליקציה לסוני (לא ברור לי למה....) אז חשבתי אולי לעבור לסלקום טיוי. לסלקום יש אפליקציה *מצוינת* לסוני. התקנתי לניסיון, והייתי מאוד מרוצה בכמה דקות הראשונות. אבל אז שמתי לב שאיכות התמונה ממש גרועה. בשידורי רשת/קשת וכו' - האנשים בחדשות, נגיד, ממש מפוקסלים ב"גבולות" (בין בן אדם לרקע למשל). בפרטנר זה לא ככה. אפילו עשיתי ניסוי לראות שזה לא נובע מאיזה הגדרות של הטלוויזיה - והתקנתי את הסלקום על הממיר של הפרטנר (ככה שהאינפוט יגיע באופן זהה לטלוויזיה) - ופשוט אין מה להשוות. בפרטנר התמונה חלקה בהרבה. זה כמובן לא UHD, אבל נעים לצפות בזה. בסלקום לא.

ולשאלות:
1. מישהו מכיר את זה? יש לזה אולי איזה פתרון? אני מאוד אוהב את חויית הצפיה בסלקום אבל האיכות...
2. מישהו אולי יודע איך לגרום לאפליקציה של פרטנר לעבוד על Android TV?
3. מה לגבי שירותים אחרים? ניסיתי את הניסוי של NEXT (הוט) אבל האפליקציה מזעזעת עוד יותר מזו של פרטנר. מישהו פה ניסה סלינג?

בקיצור - רעיונות והמלצות לשירותי אינטרנט טלוויזיוניים איכותיים יתקבלו בשמחה.

liorp
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 205 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

נסה את סטינג, אני מרוצה מהם, מנוי אצלם כבר שנתיים.

slarti (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #3 

liorp כתב:נסה את סטינג, אני מרוצה מהם, מנוי אצלם כבר שנתיים.
...
·
זה בתוכנית. למעשה כבר דיברתי איתם היום ונרשמתי. מחכה לחזור הביתה לבדוק :-)

אם אפשר שתי שאלות המשך:
1. האם אתה משתמש בסטינג מהממיר שלהם או מאפליקציות על סמארט טיוי/אנדרויד/וכו'?
2. מגיע לי ממיר אחד מתנה מהם (שאני כנראה אקח לחדר שינה כי שם יש לי סמסונג שלא נתמך על ידי סטינג) - האם עדיף לקחת את הממיר ה"מקורי" שלהם או את השיואמי החדש? לא צריך נטפליקס (יש לי מספיק מקורות נטפליקס) - אבל רוצה מה שהכי מהר/איכותי/תקני אודיו/וידאו/וכו'.

liorp
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 205 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אני משתמש בשני מיבוקסים שקניתי בעצמי.
אני פשוט לא רוצה ציוד בהשאלה אצלי בבית.
המיבוקסים שלי, הראוטר שלי פרטי.
ככה אני יכול לעבור בקלות ובקליק מחברה אחת לשנייה בלי צורך להחזיר ציוד.

האפליקציה של סטינג היא די בסיסית ולא מהירה, אבל איכות הוידאו מצויינת לדעתי.

slarti (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: איכות תמונה בשירותי טלוויזיה אינטרנטית (פרטנר/סלקום/וכו')

נושא שלא נקרא #5 

המשך הסאגה...

אז כמה דברים:

1. האפליקציה של פרטנר טיוי קיימת לאנדרויד אבל ניתנת להתקנה רק באנדרויד שתומך בסוגים מסוימים של DRM. זה כולל ממירים כמו הNVIDIA SHIELD, אבל לא כולל את הסוני. זה חסרון ממשי לטעמי לפרטנר למי שיש טלוויזיה של סוני. מעבר לזה גם לא ניתן להתקין אותו על אנדרויד טיוי "נורמאלי" אחר. מה שכן - יש לו גרסה לאפל טיוי שאומרים שהיא מצוינת, למי שרוצה.

2. מעבר לזה - עכשיו אחרי שעשיתי "סיבוב" על כל השוק - האפליקציה של פרטנר משמעותית נחותה יותר מבחינת ממשק המשתמש ביחס לסלקום ולסטינג. ככה שהחשק שלי להתמאץ ולגרום לפרטנר לעבוד קצת ירד.... אמנם המחיר אטרקטיבי, אבל החוייה גרועה. יש איזה הצהרה על ממשק משתמש חדש - טרם יצא לי לראות אותו....

3. עשיתי היום TRIAL ל-STINGTV. בינתיים אני מרוצה. גם זה לא מושלם, אבל זה לא רע בכלל.
  • מבחינת תכנים - יש את כל ערוצי יס החשובים (סרטים, סדרות, ילדים, טבע ומדע, וכו'). זה 40 ערוצים ולא 130, אבל זה בטח ובטח ה-40 שיותר הייתי רואה כשעוד היה לי יס. מבחינת תכני ילדים - אני חושב שיש שם קצת פחות מסלקום טיוי (אבל יותר מפרטנר) ובכל מקרה זה לא רע בכלל. הרבה VOD. הרבה ערוצי ילדים.
  • מבחינת אפליקציה - הייתי אומר שהאפליקציה של סלקום טיוי אולי *קצת* יותר טובה אבל זה בנקודות. הסלינג טיוי טובה בהרבה מהאפליקציה של פרטנר, ורצה מצוין ומהר על הסוני (למעשה אפילו הנציגה בטלפון סוג של הודתה שזה רץ יותר טוב בסוני ופיליפס מאשר בממיר שלהם :-)). (גם לה יש אפליקציה לאפל טיוי שאמורה להיות מצוינת אבל אין לי אפל טיוי כך שאין לי מידע בנושא).
  • מבחינת איכות - האיכות טובה יותר מסלקום ואולי גם מפרטנר (בפרטנר התמונה יותר "מוחלקת" - יש אולי קצת פחות פרטים אבל גם קצת פחות פיקסליזציה). החסרון העיקרי של סלינג זה שכשרק פותחים אותה היא מתחילה מאיכות ממש נמוכה (לא יודע, 240P או משהו כזה) לכמה שניות עד שיש לה זמן לבאפרינג ואז קופצת לאיכות גבוהה יותר. בסלקום טיוי (וגם בפרטנר) זה לא ממש קיים (לפחות לא באינטרנט שיש צאלי בבית). אבל זה פשרה סבירה בשביל שרוב הצפיה תהיה נוחה.
ועוד משהו נחמד מאוד - אפשר להתקין את ה-APK של SLING TV על FIRE TV וזה עובד *מ-ו-ש-ל-ם*. מכיוון שבחדר שינה אין לי אנדרויד טיוי, אבל יש לי פייר טיוי סטיק 4K, זה חוסך ממני את הצורך לשים עוד קופסה בחדר שינה בשביל הסלינג. זה השירות היחיד כרגע שיש לו סידור כזה מבחינתי (פרטנר רץ על הסמסונג בחדר שינה אבל לא על הסוני בסלון. סלקום רץ על הסוני אבל לא על הסמסונג ולא על פייר.)
בקיצור - לפחות מרושם של כמה שעות הערב - הSLINGTV מדלבר יותר טוב מאחרים.

נ.ב. עשיתי גם TRIAL של NEXT של הוט - אלוהים ישמור כמה שהאפליקציה שלהם גרועה. קרסה לי כמה פעמים. נתקעה. ומעברי הערוץ איטיים בצורה בלתי נסבלת. ביטלתי את זה תוך שעתיים.

shlomibbb
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

בדיוק רציתי לפתוח שירשור על זה
יש לי פרטנר להתנסות חינם
החלטתי גם לעשות מנוי לסלקום ולבדוק חודש אחד מה המצב אצלם (המבצע של ערוצי הספורט קסם לי).
כבר 15 שנים שאני מנוי ב YES. מבסוט חוץ מהמחיר...

מבחינת איכות תמונה קשה לעבור מ YES. פרטנר עדיפים על סלקום מהבחינה הזו.
סלקום עדיפים על פרטנר מבחינת התוכן והאפליקציה.

יש דרך לשפר את האיכות תמונה? היא ממש גרועה בשידורי ספורט שלא לדבר על הדיליי...

zahipan2
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 28 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

shlomibbb כתב:בדיוק רציתי לפתוח שירשור על זה
יש לי פרטנר להתנסות חינם
החלטתי גם לעשות מנוי לסלקום ולבדוק חודש אחד מה המצב אצלם (המבצע של ערוצי הספורט קסם לי).
כבר 15 שנים שאני מנוי ב YES. מבסוט חוץ מהמחיר...

מבחינת איכות תמונה קשה לעבור מ YES. פרטנר עדיפים על סלקום מהבחינה הזו.
סלקום עדיפים על פרטנר מבחינת התוכן והאפליקציה.

יש דרך לשפר את האיכות תמונה? היא ממש גרועה בשידורי ספורט שלא לדבר על הדיליי...
...
איכות התמונה ב-YES היא לא משהו בכלל, אם כבר ב-HOT איכות התמונה יותר טובה וכך גם ב-STING TV. בסלקום איכות התמונה על הפנים (לפחות בסטרימר של שיאומי) ופרטנר אין לי מושג.

slarti (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #8 

zahipan2 כתב:
...
...
איכות התמונה ב-YES היא לא משהו בכלל, אם כבר ב-HOT איכות התמונה יותר טובה וכך גם ב-STING TV. בסלקום איכות התמונה על הפנים (לפחות בסטרימר של שיאומי) ופרטנר אין לי מושג.
...
·
אחותי עברה מ-YES ל-STING, טוענת שאיכות התמונה ב-STING עדיפה על השידור הרגיל של YES.
לי כבר אין YES מעל 5 שנים אז מתקשה להשוות.

מבחינת השירותים האינטרנטיים - כאמור, מכל מה שראיתי - STING הכי טוב, פרטנר אחריו, סלקום בסוף.... עמוק בסוף....
מבחינת תכני ילדים - נראה שידה של סלקום על העליונה, אבל מבחינת תכנים כללית אני חושב ש-STING מנצח.
הכי גרוע בתכנים זה NEXT של הוט - אין שם כמעט כלום....

eldan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

slarti כתב:המשך הסאגה...

אז כמה דברים:

1. האפליקציה של פרטנר טיוי קיימת לאנדרויד אבל ניתנת להתקנה רק באנדרויד שתומך בסוגים מסוימים של DRM. זה כולל ממירים כמו הNVIDIA SHIELD, אבל לא כולל את הסוני. זה חסרון ממשי לטעמי לפרטנר למי שיש טלוויזיה של סוני. מעבר לזה גם לא ניתן להתקין אותו על אנדרויד טיוי "נורמאלי" אחר. מה שכן - יש לו גרסה לאפל טיוי שאומרים שהיא מצוינת, למי שרוצה.

2. מעבר לזה - עכשיו אחרי שעשיתי "סיבוב" על כל השוק - האפליקציה של פרטנר משמעותית נחותה יותר מבחינת ממשק המשתמש ביחס לסלקום ולסטינג. ככה שהחשק שלי להתמאץ ולגרום לפרטנר לעבוד קצת ירד.... אמנם המחיר אטרקטיבי, אבל החוייה גרועה. יש איזה הצהרה על ממשק משתמש חדש - טרם יצא לי לראות אותו....

3. עשיתי היום TRIAL ל-STINGTV. בינתיים אני מרוצה. גם זה לא מושלם, אבל זה לא רע בכלל.
  • מבחינת תכנים - יש את כל ערוצי יס החשובים (סרטים, סדרות, ילדים, טבע ומדע, וכו'). זה 40 ערוצים ולא 130, אבל זה בטח ובטח ה-40 שיותר הייתי רואה כשעוד היה לי יס. מבחינת תכני ילדים - אני חושב שיש שם קצת פחות מסלקום טיוי (אבל יותר מפרטנר) ובכל מקרה זה לא רע בכלל. הרבה VOD. הרבה ערוצי ילדים.
  • מבחינת אפליקציה - הייתי אומר שהאפליקציה של סלקום טיוי אולי *קצת* יותר טובה אבל זה בנקודות. הסלינג טיוי טובה בהרבה מהאפליקציה של פרטנר, ורצה מצוין ומהר על הסוני (למעשה אפילו הנציגה בטלפון סוג של הודתה שזה רץ יותר טוב בסוני ופיליפס מאשר בממיר שלהם :-)). (גם לה יש אפליקציה לאפל טיוי שאמורה להיות מצוינת אבל אין לי אפל טיוי כך שאין לי מידע בנושא).
  • מבחינת איכות - האיכות טובה יותר מסלקום ואולי גם מפרטנר (בפרטנר התמונה יותר "מוחלקת" - יש אולי קצת פחות פרטים אבל גם קצת פחות פיקסליזציה). החסרון העיקרי של סלינג זה שכשרק פותחים אותה היא מתחילה מאיכות ממש נמוכה (לא יודע, 240P או משהו כזה) לכמה שניות עד שיש לה זמן לבאפרינג ואז קופצת לאיכות גבוהה יותר. בסלקום טיוי (וגם בפרטנר) זה לא ממש קיים (לפחות לא באינטרנט שיש צאלי בבית). אבל זה פשרה סבירה בשביל שרוב הצפיה תהיה נוחה.

ועוד משהו נחמד מאוד - אפשר להתקין את ה-APK של SLING TV על FIRE TV וזה עובד *מ-ו-ש-ל-ם*. מכיוון שבחדר שינה אין לי אנדרויד טיוי, אבל יש לי פייר טיוי סטיק 4K, זה חוסך ממני את הצורך לשים עוד קופסה בחדר שינה בשביל הסלינג. זה השירות היחיד כרגע שיש לו סידור כזה מבחינתי (פרטנר רץ על הסמסונג בחדר שינה אבל לא על הסוני בסלון. סלקום רץ על הסוני אבל לא על הסמסונג ולא על פייר.)
בקיצור - לפחות מרושם של כמה שעות הערב - הSLINGTV מדלבר יותר טוב מאחרים.

נ.ב. עשיתי גם TRIAL של NEXT של הוט - אלוהים ישמור כמה שהאפליקציה שלהם גרועה. קרסה לי כמה פעמים. נתקעה. ומעברי הערוץ איטיים בצורה בלתי נסבלת. ביטלתי את זה תוך שעתיים.
...
· לדעתי מבחינת שירותי הטלווזיה האינטרנטית- מבחינת איכות - sting tv ופרטנר . . מבחינת תוכן - סטינג עוקפת את כולם ... כי זה יס ... מבחינת נוחות משתמש - סלקום וסטינג . מבחינת מחיר - סטינג ופרטנר .
קח גם בחשבון ש בסטינג זה שירות דיי חדש - ויש בו המון תקלות מניסיון .
אחרי חודשיים בסטניג עזבתי אותם הכל היה טוב אבל היו תקלות נוראיות שכבר לא יכולתי לחיות עם זה .

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 168 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

eldan כתב:
...
...
· לדעתי מבחינת שירותי הטלווזיה האינטרנטית- מבחינת איכות - sting tv ופרטנר . . מבחינת תוכן - סטינג עוקפת את כולם ... כי זה יס ... מבחינת נוחות משתמש - סלקום וסטינג . מבחינת מחיר - סטינג ופרטנר .
קח גם בחשבון ש בסטינג זה שירות דיי חדש - ויש בו המון תקלות מניסיון .
אחרי חודשיים בסטניג עזבתי אותם הכל היה טוב אבל היו תקלות נוראיות שכבר לא יכולתי לחיות עם זה .
...
אני מתקשה להבין איזה תקלות "נוראיות" היו לך בסטינג
אני רואה אותם דרך השילד ואין לי תקלות וגם לא זכורות לי כאלה
ככלל האיכות הרבה יותר טובה ובאופן משמעותי בצפיה דרך סטרימרים כמו השילד ודומיו מאשר דרך הטלויזיה.
חוץ מנטפליקס כמובן.

zahipan2
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 28 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

slarti כתב:
...
...
·
אחותי עברה מ-YES ל-STING, טוענת שאיכות התמונה ב-STING עדיפה על השידור הרגיל של YES.
לי כבר אין YES מעל 5 שנים אז מתקשה להשוות.

מבחינת השירותים האינטרנטיים - כאמור, מכל מה שראיתי - STING הכי טוב, פרטנר אחריו, סלקום בסוף.... עמוק בסוף....
מבחינת תכני ילדים - נראה שידה של סלקום על העליונה, אבל מבחינת תכנים כללית אני חושב ש-STING מנצח.
הכי גרוע בתכנים זה NEXT של הוט - אין שם כמעט כלום....
...
בהחלט. איכות התמונה ב-YES ממש בינונית. יש לי STING TV ואני מרוצה מאוד.

shlomibbb
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

נרשמתי לנסיון של חודש בסטינג.
אכן איכות תמינה טובה וכם מבחינת התוכן.
לטעמי גם בסלקום התוכן טוב מאוד
הייתי עובר לסטינג גם כי הילדים רגילים לתוכן של יס, והמחיר האטרקטיבי אבל סלקום קנו אותי בגלל ערוצי הספורט שבחינם לשנה.
כשמוסיפים את הערוצים האלה לחבילה שבסטינג מגיעים לסכום שאני משלם היום ליס ( כ200 שח, ללא הערוצים האלה.) בסלקום יוצא לי 69 שח לחצי שנה ואחרי זה 99...

slarti (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #13 

shlomibbb כתב:נרשמתי לנסיון של חודש בסטינג.
אכן איכות תמינה טובה וכם מבחינת התוכן.
לטעמי גם בסלקום התוכן טוב מאוד
הייתי עובר לסטינג גם כי הילדים רגילים לתוכן של יס, והמחיר האטרקטיבי אבל סלקום קנו אותי בגלל ערוצי הספורט שבחינם לשנה.
כשמוסיפים את הערוצים האלה לחבילה שבסטינג מגיעים לסכום שאני משלם היום ליס ( כ200 שח, ללא הערוצים האלה.) בסלקום יוצא לי 69 שח לחצי שנה ואחרי זה 99...
...
·
בסלקום התוכן טוב בעיקר מבחינת ילדים (שזה אחלה. סדרות במילא יש לי ממקורות אחרים)
אבל האיכות.... האיכות.... זה בלתי נסבל.

alono23
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

גם אני התחדשתי בסוני (65) והאיכות בסלקום פשוט זוועה - בעיקר בספורט ובעיקר בערוצי ה-4K
אני מבין שסטינג היא ההמלצה הרווחת פה בפוסט מבחינת איכות ?

alono23
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

התקנתי את האפליקציה של פרטנר על הסוני - ההבדל באיכות בין פרטנר לסלקום מטורף !

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”