Qn90a חדשה עם פאנל תקול???

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 171 פעמים

Re: Qn90a חדשה עם פאנל תקול???

נושא שלא נקרא #16 

09/04/2022 2:12  
Matan.s כתב:
אסביר בקצרה, ההתלבטות היתה בין c1 לזאת, העדפתי את הסמסונג כי רוב המסכים שלי הם לריצה ארוכה (יותר מ8 שנים) ולא חסר אנשים שאכלו אותו עם הפיקסלים השרופים (oled),
והופפ כנראה גם סמסונג התחילו להעתיק מ LG
וכן, הבנתי מה המוניטין של אלקטרוניקס פרו אבל לרגע נתון זה לא היתה לי הרבה ברירה עם הבחירה וגם חוסר מלאים...
...
ה- OLED שלי בסלון כבר בת 5 והיא כמו חדשה
השנה מעוניין להחליף אותה כי רוצה לעלות ל-65
כבר רצה שנתיים בלי אחריות..

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

13/04/2022 17:20  
Matan.s כתב:
<עדכון>
הגיע טכנאי אדיב שאבחן את הבעיה ולאחר כשעה התקשרו אלי מאלקטרוניקס פרו ועדכנו שיחליפו לי אותה לחדשה במסגרת האחריות,
למרות שאני ניזון מפרסומים וחששתי נורא, חייב לציין שהם הפתיעו לטובה!
...
רק חסר הזר לחג וזה מושלם :-)

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

13/04/2022 17:20  
Matan.s כתב:
<עדכון>
הגיע טכנאי אדיב שאבחן את הבעיה ולאחר כשעה התקשרו אלי מאלקטרוניקס פרו ועדכנו שיחליפו לי אותה לחדשה במסגרת האחריות,
למרות שאני ניזון מפרסומים וחששתי נורא, חייב לציין שהם הפתיעו לטובה!
...
זה שמישהו פועל בהתאם לאחריות של עצמו נתפס כהפתעה לטובה כבר אומר דרשני.
עשו את המצופה מהם

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #19 

14/04/2022 7:59  
Alon_Solo כתב:
זה שמישהו פועל בהתאם לאחריות של עצמו נתפס כהפתעה לטובה כבר אומר דרשני.
עשו את המצופה מהם
...
סתם נקודה למחשבה, אולי זה קשור לעובדה שיש כמה אנשים שבאופן קבוע מזהירים מהם ויוצרים ציפיות נמוכות על סמך הרבה מקרים נקודתיים שדווחו שאולי יחסית לכלל הקונים שכן מרוצים הם זניחים במשקלם אבל מנופחים מעבר לפרופורציות בעולם האמיתי.
זה כמובן לא פותר אותם מאחריות למקרים שבהם לא נהגו באופן הוגן\חוקי אבל בכל זאת...אין צדיקים בתחום.

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

אלקטרוניקס פרו הוא גוף שיש עליו הרבה תלונות ברשת בלי קשר ספציפית לסמסונג. לסמסונג מכשירים טובים, חבל שבחרו בנותן השירות הזה.

djsavta
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

14/04/2022 14:37  
Nemesis כתב:
אלקטרוניקס פרו הוא גוף שיש עליו הרבה תלונות ברשת בלי קשר ספציפית לסמסונג. לסמסונג מכשירים טובים, חבל שבחרו בנותן השירות הזה.
...
ממליץ לך להיכנס לקבוצת "נפגעי מקררי סמסונג" בפייסבוק ואז לבדוק שוב האם מה שכתבת נכון תמיד (כמובן שהוא לא).
המקררים של סמסונג, וזו דוגמה שאני מניח נכונה גם למוצרים אחרים שלהם (כנראה לא כל המוצרים), מלאים בשלל תקלות כגון חלודה, הצטברויות מים נוראיות ופלסטיקה ברמה הנמוכה ביותר שעולה המון כסף להחליף.
מדובר בתקלות ברמת המוצר, ולא בשירות.
לכן להגיד "לסמסונג מכשירים טובים" זה קצת יומרני, כי זה שלך לא הייתה תקלה לא משליך על כלל המוצרים.
כמובן שזה לא פוטר את אלקטרוניקס פרו, שהניסיון שלי איתם גרוע מאוד (לכן גם לא אקנה מוצרי סמסונג בעתיד), מלתת את המינימום שהוא לממש אחריות על פי החוק.

אתן דוגמה אישית שלי, דלת המקפיא של המקרר שלי החלידה (תקלה מאוד נפוצה במקררי סמסונג כאמור), לקח לי מעל שנה של רדיפה אחרי אלקטרוניקס פרו כדי לקבל דלת חדשה.
אז בסוף החליפו, אבל התנו את זה בהארכת האחריות וגם זה לקח מעל שנה (כמובן שהאשימו אלף ואחת גורמים כולל הקורונה וכו').

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

הכוונה היא לטלוויזיות שלהם, לא התכוונתי למכשירים אחרים שלהם - בהם אין לי מושג.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #23 

14/04/2022 19:17  
djsavta כתב:
מדובר בתקלות ברמת המוצר, ולא בשירות.
לכן להגיד "לסמסונג מכשירים טובים" זה קצת יומרני, כי זה שלך לא הייתה תקלה לא משליך על כלל המוצרים.
כמובן שזה לא פוטר את אלקטרוניקס פרו, שהניסיון שלי איתם גרוע מאוד (לכן גם לא אקנה מוצרי סמסונג בעתיד), מלתת את המינימום שהוא לממש

אתן דוגמה אישית שלי, דלת המקפיא של המקרר שלי החלידה (תקלה מאוד נפוצה במקררי סמסונג כאמור), לקח לי מעל שנה של רדיפה אחרי אלקטרוניקס פרו כדי לקבל דלת חדשה.
...
לכל יצרן יוצאים מוצרים תקולים ולפעמים פגמי ייצור שדופקים סדרה שלמה ואז השאלה איך הם מטפלים בזה.
בארץ סמליין\מיניליין הוא היבואן של סמסונג ועוד מותגים ואלקטרוניקס פרו נותן השירות של סמליין בלעדי, לא בדקתי אבל לא אתפלא אם יש קשרי בעלות בינהם. בכל מקרה אפשר להתיחס אליהם כגוף אחד כי היבואן קובע את רמת השירות מאחר והוא זה שבסופו של דבר נושא בעלויות.
כך שנכון להגיד שמוצרי סמסונג טובים רק שבשילוב עם היבואן והשירות בארץ יוצא להם שם רע.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”