תנאי אחריות סמסונג

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
shibol (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

תנאי אחריות סמסונג

נושא שלא נקרא #1 

רכשתי qe65q90t (כנראה אחת האחרונות בארץ) והיום הגיעו המתקינים. נדלג על החלק שבו הם מסבירים לך (ולא מוותרים דקות ארוכות) מדוע הזרוע שהם מספקים אינה טובה ומה שאתה באמת צריך זו זרוע ב-800 ₪. בלהט העניינים אפילו לא בדקתי באיזו זרוע מדובר, אבל בחיפוש מהיר מצאתי זרועות דו מפרקיות מחברות ידועות במחיר נמוך הרבה יותר. לא רכשתי.
לאחר ההתקנה כבר הייתי מוכן מראש לכך שיציעו לי להרחיב את האחריות ל-3 שנים נוספות (וזאת גם הייתה כוונתי), אבל הופתעתי לגלות ששיטת הזרוע מופעלת גם בנושא האחריות. הטכנאי הציג את אפשרות הרחבת האחריות האמורה ואז עבר לאפשרות נוספת שנקראת אחריות פרימיום או פרו (בשלב הזה המוח שלי התקשה בקליטת פרטים כאלו), שוב הגיע הסבר מדוע האחריות הרגילה אינה מספיק טובה עם דוגמאות הזויות. העלות 800 ומשהו ₪ (שוב המוח...). כשניסיתי להבין מה בדיוק ההבדל בין האופציות הוא הסביר שבאופציה הרגילה, במקרה של תקלה יוחלף החלק התקול, ובפרמיום, תמיד יחליפו את המסך למסך חדש.
שילוב הזרוע והאחריות כבר היו יותר מדי עבורי, אז אמרתי בנימוס תודה רבה, אינני רוצה לרכוש לא את זה ולא את זה ואסגור את הנושא עם שירות הלקוחות. התשובה הייתה שאחריות הפרימיום דרך שירות הלקוחות תהיה בעלות כפולה!!! אמרתי שאני לא מאמין שאותו מוצר שנמכר ע"י אותו ספק עבור אותו לקוח בהפרש של דקות (ושיחת טלפון) יעלה כפול. בשלב זה נפרדנו.
התקשרתי לאלקטרוניקס פרו, סיפרתי את הסיפור, אבל הנציגה לא ממש התרשמה. שאלתי לגבי ההבדלים בין סוגי האחריות וקיבלתי את אותו הסבר, באחריות הרגילה – תיקון, באחריות הפרימיום – החלפה לאותו דגם בכל מקרה. שאלתי ומה במקרה ואין את הדגם הספציפי, מה אקבל אז? היא הלכה להתייעץ וחזרה עם התשובה שיש להם את כל הדגמים ואני אקבל בדיוק את אותו הדגם. ביקשתי שתפנה אותי או תשלח לי את תנאי האחריות של שתי האופציות כדי שאוכל לבחור את המתאימה לי. היא אמרה שהם לא שולחים, ואת תנאי האחריות אפשר לראות רק לאחר התשלום. אמרתי תודה וביקשתי שתעביר אותי לשירות לקוחות. דרך אגב, המחיר אכן קפץ כמעט פי שניים!
הסברתי לנציגה החדשה מה אני מבקש והיא הסבירה לי שהיא לא מטפלת בנושא אחריות רק בהתקנות והיא תעביר אותי למכירות. חזרתי בעצם לאותו מקום כמו קודם רק שהפעם ענה בחור אגרסיבי וחסר סבלנות וניכר היה שהוא יודע על מה מדובר. קיבלתי את אותה תשובה רק בגרסה כועסת. אמרתי תודה.
הבנתי שמשם לא יצא פתרון וחשבתי שאדבר עם סמליין, הרי זה מוצר שהם מייבאים אז בטח הם יוכלו לעזור. באתר מצאתי טלפון של שירות הלקוחות, התקשרתי והמספר אמנם שונה, אבל הגעתי שוב לאלקטרוניקס פרו. ניסיתי לעלות עוד שלב ולדבר ישירות עם סמסונג. ניחשתם נכון, שוב הגעתי לאלק' פרו...
בקיצור, האם מישהו רכש אחריות 3 שנים פרימיום/רגילה ויכול לחלוק את עימי את תנאי האחריות?

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

Re: תנאי אחריות סמסונג

נושא שלא נקרא #2 

תעשה חיפוש פה בפורום או בפורום LCD/LED יש שם הסברים לגבי האחריות המורחבת.

בגדול :

מורחבת לא שווה את המחיר - לא לעשות
הרחבת אחריות רגילה ב200/300 ש"ח שווה לעשות.

תתחדש! יש לי כזאת( רק 75 אינץ) כבר שנה כמעט ואני נהנה מכל רגע.

dudis
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 100 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

16/12/2021 22:17  
Haimbin כתב:
תעשה חיפוש פה בפורום או בפורום LCD/LED יש שם הסברים לגבי האחריות המורחבת.

בגדול :

מורחבת לא שווה את המחיר - לא לעשות
הרחבת אחריות רגילה ב200/300 ש"ח שווה לעשות.

תתחדש! יש לי כזאת( רק 75 אינץ) כבר שנה כמעט ואני נהנה מכל רגע.
...
למה את המורחבת לא שווה לעשות , האם משהו כבר נסה לקבל טלויזיה חדשה ומה קרה ?

royial
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אפשר להביא מתקינים זרוע שלי ושיתקינו? לפי מה שראיתי הזרוע שלהם עולה באמאזון כ- 60$ כולל משלוח והם מחייבים הרבה יותר...

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

@dudis תעשה חיפוש בפורום, כבר היו כמה כאלו שהפעילו אותה לא זוכר שקיבלו שירות מיוחד או משהו מעבר.
@royial אל תתפוס אולי במדוייק אבל אני חושב שלא, כי אם זה לא זרוע שהם מכרו אז "אין אחריות". מתקן קיר אני זוכר שלפחות כשאני קניתי טלויזיה זה בא עם המתקן והתקנה חינם.
אם תפול על מתקינים נחמדים ונורמליים אולי יסכימו להתקין לך על הזרוע שלך

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”