הגיוני שהתקנה למסך חדש יותר משבוע - זה פוגע באחריות אם מתקינים לבד?

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
dallal (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

הגיוני שהתקנה למסך חדש יותר משבוע - זה פוגע באחריות אם מתקינים לבד?

נושא שלא נקרא #1 

קיבלתי מסך (65q95t) התקשרתי לתאם התקנה ואמרו שרק עוד 8 ימים אפשרי.
אם אתקין לבד על מעמד, האם זה פוגע באחריות או שעדיף לחכות?
האם יש זמנים שונים לחנויות שונות, כלומר אם קנית מאלמ תקבל התקנה מהירה ואם קנית מחנות אחרת יותר זמן?
או שאין כזה דבר.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

Re: הגיוני שהתקנה למסך חדש יותר משבוע - זה פוגע באחריות אם מתקינים לבד?

נושא שלא נקרא #2 

08/08/2021 13:06  
dallal כתב:
קיבלתי מסך (65q95t) התקשרתי לתאם התקנה ואמרו שרק עוד 8 ימים אפשרי.
אם אתקין לבד על מעמד, האם זה פוגע באחריות או שעדיף לחכות?
האם יש זמנים שונים לחנויות שונות, כלומר אם קנית מאלמ תקבל התקנה מהירה ואם קנית מחנות אחרת יותר זמן?
או שאין כזה דבר.
...
התיאום נעשה דרך נציג\אתר שלא מודע מאיפה רכשת כך שזה תלוי בזמינות הטכנאים בלבד.
קודם כל תתאם התקנה בלי קשר על מנת לתפוס את התאריך שעלול עוד להתארך.
נסה לדבר עם נציגים שלהם בווטסאפ. תבקש להתקין רק על מעמד כפתרון זמני כך שאם הם מאשרים יהיה לך תיעוד. וחכה לטכנאי שיגיע לעשות התקנת קיר. כמובן שתדאג שמישהו יצלם בוידאו את כל תהליך פתיחת האריזה וההתקנה על מנת לתעד אם קיים פגם כלשהו במוצר לאחר הפתיחה ושלא יהיו להם טענות שאתה גרמת לנזק כלשהו בזמן הפתיחה\ההתקנה.
והכי חשוב אל תשכח להרחיב אחריות ל-4 שנים ב-200.

yarko
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 55 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

העניין הוא לא בהתקנה על הקיר.
הם דורשים התקנה שלהם כדי לוודא שהטלויזיה יצאה תקינה מהקופסא, כדי שאתה לא תעשה נזק ואז תתלונן שהטלויזיה הגיעה ככה.
ככה שלא משנה אם תשים על מעמד או תתלה על הקיר, בכל מקרה הם דורשים שהטכנאי שלהם יעשה את זה.

יש לי חבר שקנה לא מזמן טלויזיה של LG. גם אצל זמן ההמתנה היה סביב השבוע. המתקינים אמרו לו שהם עובדים בלי הפסקה.
מניח שהמצב בסמסונג (אלקטרוניקס פרו) דומה.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

08/08/2021 14:25  
yarko כתב:
העניין הוא לא בהתקנה על הקיר.
הם דורשים התקנה שלהם כדי לוודא שהטלויזיה יצאה תקינה מהקופסא, כדי שאתה לא תעשה נזק ואז תתלונן שהטלויזיה הגיעה ככה.
ככה שלא משנה אם תשים על מעמד או תתלה על הקיר, בכל מקרה הם דורשים שהטכנאי שלהם יעשה את זה.

יש לי חבר שקנה לא מזמן טלויזיה של LG. גם אצל זמן ההמתנה היה סביב השבוע. המתקינים אמרו לו שהם עובדים בלי הפסקה.
מניח שהמצב בסמסונג (אלקטרוניקס פרו) דומה.
...
התירוץ העיקרי שלהם לכפיית טכנאי במקרה של מדיח היו שאני עלול להתקל בקשיים טכניים בחיבור צנרת המים\ניקוז, אחרי שהסברתי שגם כך ניתקתי את המדיח הקודם בעצמי השתכנעו והמליצו לתעד את הפתיחה לצורך עניין פגמים שעלולים להיות\לקרות. אולי עניין של מזל על מי נופלים אבל כל הנציגים שלהם בטלפון התעקשו שאין אפשרות לאשר התקנה עצמית, אחרי שיחה קצרה עם נציגה בווטסאפ היא אישרה.

יש סיכוי שיסכימו לאשר התקנה על מעמד שהיא פשוטה יותר ועם פחות סיכוי לגרימת נזק למסך. תיעוד הפתיחה יכסה את עניין הסיכוי שהמוצר הגיע עם פגם כלשהו מראש.

dallal (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #5 

הם כן שאלו אותי מאיפה קניתי, לפני פחות מחודש קניתי מאלמ טלווזיה אחרת (שאני לא מרוצה ממנה וביקשתי לבטל) ותוך יומיים תאמו התקנה, הפעם קניתי ממקום אחר וזה התשובה שקיבלתי.

הם אמורים לקחת את הטלווזיה הקודמת השבוע חשבתי שיעשו את זה באותו מעמד, הם אומרים שלא ניתן.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

08/08/2021 15:24  
dallal כתב:
הם כן שאלו אותי מאיפה קניתי, לפני פחות מחודש קניתי מאלמ טלווזיה אחרת (שאני לא מרוצה ממנה וביקשתי לבטל) ותוך יומיים תאמו התקנה, הפעם קניתי ממקום אחר וזה התשובה שקיבלתי.

הם אמורים לקחת את הטלווזיה הקודמת השבוע חשבתי שיעשו את זה באותו מעמד, הם אומרים שלא ניתן.
...
אז אתה יכול לנסות לתאם התקנה דרך האתר ו\או להתקשר שוב מטלפון אחר ולהגיד שקנית מאל"מ ולראות אם יש זמינות מהירה יותר.
סתם סקרנות, מאיזה דגם לא היית מרוצה ולמה ביטלת? ואם אל"מ היו בסדר ואיפשרו לבטל למה הזמנת ממקום אחר? ביטלת אחרי שנפתחה והותקנה או לפני?

dallal (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #7 

היי זה דגם 75TU8000 פתחתי על זה פוסט נפרד, לאלמ לא היה את הדגם שרציתי, בסופו של דבר רצו הרבה כסף על הביטול אז נשארתי איתה, גם בכלל עלויות של פירוק והובלה.

דרך האתר הייתה זמינות יותר טובה ביום אחד, אז זה כבר לא רלוונטי וביטלתי את הדגם הנוסף שרכשתי

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”