Qn95a בתצוגה

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
sagioto (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 159 פעמים
קיבל תודות: 47 פעמים

Qn95a בתצוגה

נושא שלא נקרא #1 

מישהו יודע אם מוכרים ויש את המסך בתצוגה בארץ?
מעוניין לראות איך היא מתפקדת בחדר חשוך

UserXp
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

Re: Qn95a בתצוגה

נושא שלא נקרא #2 

לחישות בחנויות מדברות על ספטמבר אבל אם אתה מחפש שחור 100% ויש לך חדר חשוך לך בלי לחשוב פעמיים ל-OLED משהו כמו LG C1/G1.
שים לב לתמונות ולהסבר המאוד מפורט (ומרתיע) בכתבה כאן קצת אחרי אמצע העמוד בפסקה: Picture Quality

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

תסלח לי, אבל הביקורת הזאת זו בדיחה גרועה ומשוחדת מאוד. מישהו שם רצה להגיד עד כמה הOLED בבית שלו "נהדרת" וניצל את המצב בשביל זה. הוא לא עושה שם כלום חוץ מלשבח את הOLED שלו ולציין עד כמה הסמסונג גרועה, למעשה לא גרועה, במצבי קיצון היא יכולה להתאים לאנשים מסויימים. האתר הוא נהדר אבל הביקורת הזאת היא גרועה, ילדותית ומאוד סוביקטיבית. כמות הפעמים שמוזכרת המילה OLED שם היא בלתי נתפסת בביקורת של טלווזיה שהיא לא OLED. מאוד, אבל מאוד לא מקצועי. הוא אפילו צילם תמונות של מצבים לא מייצגים כדי להראות עד כמה הטלווזיה גרועה (אין כמו להיות פריק של סרטים "ולראות את הסרט מהצד של הטלווזיה", או לראות סצנות בסרטים של כדורים בהירים נופלים על רקע שחור עם צילום בחשיפה גבוהה בלי לתת הערה שזה לא מה שרואים בפועל).

בקיצור, אחוזון בודד רוצה להשליט את דעותיו על 98% שהם השאר, בלי שום קשר לפרקטיקה וצרכים. עוד אחד שהרצון שלו למושלמות יצא לגמרי מפרופורציה פרגמטית.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

sagioto (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 159 פעמים
קיבל תודות: 47 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

יש לי CX 65, אני רוצה להגיע לאזור ה85״ האופציות בoled ידועות האופציות בoled
ספציפית בדגמים כאן יש משמעות לגודל כי לכל גודל יש מספר אזורי הארה גדול יותר.
הביקורת כאן היא על דגם 55״, מסתבר שיש גם הבדלים גדולים מבחינת ה95 ו90 ל95 יש ציפויים שונים לשבירת האור וקונטקסט יותר טוב ועוד 3 חיבורי 2.1 זה ממש לא מה שהיה בשנים קודמות, אז ביקורת על תת דגם אחד וגודל מסויים לא אומרת הרבה על גודל ותת דגם אחר
פשוט רוצה לראות איך נראות כתוביות בנטפליקס בתוכן hdr
אם יהיה בלומינג שמציק אז אני לא אקח ואם זה יהיה סביר נבין מה המחיר לעומת שאר האופציות ואשקול

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

בלומינג בטוח יהיה, עד כמה זה מציק או מורגש? את זה אני לא יכול להגיד לך. זה שאתה בא מOLED זה בעייתי, כי מתרגלים לאופי תמונה. לכל טכנולוגיה יש יתרונות וחסרונות מבחינת איכות התמונה (OLED הוא לא מושלם לכל סרט שקיים).
ואתה צודק לגבי הגודל והאזורים, אכן כשעולים בגודל יש עלייה בכמות האזורים בסידרה הזאת, עלייה משמעותית (אותו אפקט על יותר שטח).
ואת הביקורת ההיא עזוב, זה לא ביקורת, זו בדיחה עצובה. יש עוד מלא ביקורות קצת יותר מקצועיות.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”