מסך QE55Q60R לא נדלק - לוגו qled בלופ - סמסונג מתנערים

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
PsyCho (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

מסך QE55Q60R לא נדלק - לוגו qled בלופ - סמסונג מתנערים

נושא שלא נקרא #1 

הי,

פעם ראשונה שלי עם סמסונג אחרי שנים של LG, הייתי סופר מבסוט, עד שאתמול אחהצ באים להדליק את הטלווזיה
לוגו qled מופיע בלופ ונכבית

ניתוק מהחשמל ושאר נסיונות מהאינטרנט לא עוזרים

האחריות נגמרה לפני חצי שנה

אין לי מושג מה לעשות. רעיונות?
נערך לאחרונה על ידי PsyCho ב 20/07/2021 11:12, נערך פעם 1 בסך הכל.

PsyCho (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

Re: מסך QE55Q60R לא נדלק - לוגו qled בלופ

נושא שלא נקרא #2 

מעדכן.. היו פה זוג טכנאים לא מועילים של אלקטרוניקס פרו, אמרו שהלך הפאנל ופעם הבאה תרחיב אחריות

שנה וחצי הלכה הטלווזיה

morkan
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 4 פעמים

Re: מסך QE55Q60R לא נדלק - לוגו qled בלופ - סמסונג מתנערים

נושא שלא נקרא #3 

אם יש לוגו על המסך למה הם חושבים שהפאנל הלך? היית צריך להזמין טכנאי אמיתי ולא של אלקטרוניקס פרו. אם הבעיה בספק כוח אז התיקון פשוט. זה יותר מסובך עם לוח אם אבל אם הטכנאי תותח אז בהחלט אפשרי לתיקון. כל מה שאלקטרוניקס פרו יודעים לעשות זה להביא טלויזיה חדשה ולנסות למכור לך זרועות תלייה במחיר פי חמש.

אני בכלל לא מבין את האחריות המורחבת, נשמע כמו קומבינה. הציעו לי 1500 שקל לאחריות לטלויזיה של 4000 שקל ויחליפו לי במקרה של תקלה לדגם חדש אבל לפי מה שאנשים רושמים פה זה תמיד דגם נחות יותר.

אני בכללי סקרן אם אלקטרוניקס פרו מקבלת טלויזיות בחינם מסמסונג כשיש להם אחת תקולה מלקוח בשביל להחליף לו כחלק מהאחריות הרגילה והאחריות הפרימיום זה סתם כסף לכיס שלהם או שזה שירות אמיתי.

מקווה שהטלויזיה שלי תשרוד לפחות שלוש שנים ואז כשתישבר אשקיע את ה1500 שקל לקניית חדשה. אבל אחרי כל התלונות שקראתי באינטרנט אין לי ביטחון שהיא תשרוד שלוש שנים

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

20/07/2021 16:26  
morkan כתב:
אם יש לוגו על המסך למה הם חושבים שהפאנל הלך? היית צריך להזמין טכנאי אמיתי ולא של אלקטרוניקס פרו. אם הבעיה בספק כוח אז התיקון פשוט. זה יותר מסובך עם לוח אם אבל אם הטכנאי תותח אז בהחלט אפשרי לתיקון. כל מה שאלקטרוניקס פרו יודעים לעשות זה להביא טלויזיה חדשה ולנסות למכור לך זרועות תלייה במחיר פי חמש.

אני בכלל לא מבין את האחריות המורחבת, נשמע כמו קומבינה. הציעו לי 1500 שקל לאחריות לטלויזיה של 4000 שקל ויחליפו לי במקרה של תקלה לדגם חדש אבל לפי מה שאנשים רושמים פה זה תמיד דגם נחות יותר.

אני בכללי סקרן אם אלקטרוניקס פרו מקבלת טלויזיות בחינם מסמסונג כשיש להם אחת תקולה מלקוח בשביל להחליף לו כחלק מהאחריות הרגילה והאחריות הפרימיום זה סתם כסף לכיס שלהם או שזה שירות אמיתי.

מקווה שהטלויזיה שלי תשרוד לפחות שלוש שנים ואז כשתישבר אשקיע את ה1500 שקל לקניית חדשה. אבל אחרי כל התלונות שקראתי באינטרנט אין לי ביטחון שהיא תשרוד שלוש שנים
...
הרחבת אחריות שלהם הרגילה היא 200 ש"ח לארבע שנים, זה מה שצריך לעשות ושם דבר מעבר לזה. אחרת ממש אין טעם לקנות סמסונג בכלל כפי שעשה פותח השירשור.
כנראה ניסו למכור לך אחריות "פרימיום", תבקש הרחבה רגילה.

morkan
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

20/07/2021 16:41  
gildmor כתב:
20/07/2021 16:26  
morkan כתב:

...
הרחבת אחריות שלהם הרגילה היא 200 ש"ח לארבע שנים, זה מה שצריך לעשות ושם דבר מעבר לזה. אחרת ממש אין טעם לקנות סמסונג בכלל כפי שעשה פותח השירשור.
...
עברו כבר שלוש חודשים מאז שקניתי, לא יודע אם עדיין אפשר הרחבה רגילה. אבל גם לא ברור על מה בדיוק האחריות הרגילה. קראתי שפיקסלים שרופים ולדים שנשרפו זה לא באחריות ומי יודע מה עוד לא כלול.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

20/07/2021 16:49  
morkan כתב:
20/07/2021 16:41  
gildmor כתב:

...
עברו כבר שלוש חודשים מאז שקניתי, לא יודע אם עדיין אפשר הרחבה רגילה. אבל גם לא ברור על מה בדיוק האחריות הרגילה. קראתי שפיקסלים שרופים ולדים שנשרפו זה לא באחריות ומי יודע מה עוד לא כלול.
...
כבר מאוחר מדי, אפשר להרחיב רק עד חודש אחרי הרכישה, אבל אם הטכנאי לא הציע את האפשרות יכול להיות שזה בפני עצמו עילה לתביעה.
אל תתיחס לכל מה ש"אומרים" רק למה שאתה קורא בחוזה השירות ,ני לא מצאתי שום מגבלות בחוזה השירות של ההרחבה, די זהה לשנה הראשונה ובעלות שולית שאין שום סיבה לא לעשות.
בכל מקרה מקבלים טלויזיה נחותה יותר, כאילו שמכרת ביד 2, אז מה שאפשר לקבל בכסף שקיבלת...
העניין שזה יותר טוב מכלום, במיוחד אם זה טוטאל לוס, במקרים של פיקסל שרוף בכל מקרה היית מעדיף כנראה להשאיר א תהטלויזיה מאשר שיחליפו במשהו נחות.

morkan
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

15/07/2021 9:44  
PsyCho כתב:
הי,

פעם ראשונה שלי עם סמסונג אחרי שנים של LG, הייתי סופר מבסוט, עד שאתמול אחהצ באים להדליק את הטלווזיה

...
בדקתי עכשיו בדף התמיכה הישראלי של Q60R ואני רואה שיצאה קושחה חדשה לפני חודש. עכשיו לוקח זמן עד שעדכון מגיע מהדף התמיכה עד ההורדה האוטומטית דרך טלויזיה.

יש לך מושג אם העדכון האוטומטי היה דלוק אצלך בטלויזיה? האם היא מחוברת בכלל לאינטרנט. יכול להיות הטלויזיה ניסתה לעשות עדכון וזה נכשל מסיבה כלשהי, למשל הפסקת חשמל באמצע או סתם מזל רע. עדכון שנכשל יכול לגרום לטלויזיה להיתקע בלופ לפי גוגל

PsyCho (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #8 

20/07/2021 17:05  
morkan כתב:
15/07/2021 9:44  
PsyCho כתב:
הי,

...
בדקתי עכשיו בדף התמיכה הישראלי של Q60R ואני רואה שיצאה קושחה חדשה לפני חודש. עכשיו לוקח זמן עד שעדכון מגיע מהדף התמיכה עד ההורדה האוטומטית דרך טלויזיה.

יש לך מושג אם העדכון האוטומטי היה דלוק אצלך בטלויזיה? האם היא מחוברת בכלל לאינטרנט. יכול להיות הטלויזיה ניסתה לעשות עדכון וזה נכשל מסיבה כלשהי, למשל הפסקת חשמל באמצע או סתם מזל רע. עדכון שנכשל יכול לגרום לטלויזיה להיתקע בלופ לפי גוגל
...
מעניין, היו פה טכנאים שקבעו שזו תקלת פאנל

אבדוק בשביל הספורט עם firmware על usb

morkan
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #9 

טלויזיה בלופ יכולה להיות בגלל עדכון קושחה שנכשל בצורה לא טובה או שזה בעיה פיזית שהלוח אם מזהה אז מנתק את הספק כוח בשביל למנוע נזק. הנזק הפיזי יכול להיות גם בפאנל. אולי כמה מהלדים נשרפו שגורמים לנפילת זרם והלוח אם מזהה את זה כבעיה. יכול להיות בעיה בספק כוח עצמו או לוח אם. אתה יכול לחפש טכנאי שמבין בתיקון לוחות אם וכאלה והוא כנראה יצליח לתקן.
טכנאים של אלקטרוניקס פרו יודעים רק לפרק ולהחליף רכיב, לא מאמין שהם מתקנים את הלוחות עם הלחמה.

או שאתה יכול לקנות חדשה.

לא מאמין שתצליח עם עדכון דרך יו אס בי, כי זה נעשה דרך התפריט וכמו שאמרת אתה תקוע בלופ

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

זאת הגנה בגלל שחלק מאזורי התאורה שרוף לכן המכשיר נדלק ומכבה את עצמו.

עוד שרשור התבכיינות שכותרתו אכלו לי, שתו לי?

morkan
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #11 

20/07/2021 20:24  
ahersko כתב:
זאת הגנה בגלל שחלק מאזורי התאורה שרוף לכן המכשיר נדלק ומכבה את עצמו.

עוד שרשור התבכיינות שכותרתו אכלו לי, שתו לי?
...
אין סיבה להטריל את הבן אדם, גם ככה מבואס עכשיו שצריך לקנות טלויזיה חדשה.

מעניין למה הטכנאים אמרו לו שזה בעיה בפאנל והיה צריך להרחיב אחריות. כי אני בספק שלשלם 200 שקל לעוד שלוש שנים כולל בעיות בפאנל.
מקווה שהביקור "טכנאי" אלקרטוניקס פרו היה בחינם מחוץ לתקופת האחריות.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

הכוונה היא לא להטריל אלא למנוע מאנשים לרכוש את המותג פח הזה.

זה שאנשים לא לומדים לקח... זה כבר עניין לפוסט אחר

shapin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

זה ההזדמנות של ישפאר להוריד מחירים ולהפוך ליותר אטרקטיבים, הם רוכבים על היוקרה של המותג שלהם ולא מוכנים ליישר קו עם התמחור בחו״ל ששם הוא יותר זול מסמונג בחלק מהמקרים.

JoeJoe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

אני חושב שלמסונג כן יש דגמים טובים בשוק למרות שבשנה האחרונה גם לדגמי הדגל שלהם היו בעיות כמו dse בכל אופן הבעיה העיקרית זה נותן השירות בארץ, גם לגבי אחריות הפרמיום שהוזכרה אני לא מבין איך אין עדיין תביענ ייצוגית על הונאת לקוחות זה נשמע כאילו אין הבדל מהותי בין מי ששילם 200 שח על אחריות לאחריות פרימיום בסוף מה שקובע איזה פיצוי יתקבל היא כמות ההתעקשות של הלקוח

shay000
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #15 

גם אצלי אותו דגם שנה וחצי עבדה ואכשיו בלופ כיבוי
יגיע טכנאי יום ראשון נראה מה יגיד

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”