q90t vs q85a

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
alonhez (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

q90t vs q85a

נושא שלא נקרא #1 

היי
לפני שבוע קניתי q90t 65 אינץ', הוא הגיע עם כתם בפאנל, לכן סמליין אמרו שיחליפו לי את המסך והם קבעו כי יביאו לי את ה85a
מהבדיקה שלי ישנם פערים גדולים בין השניים, בעיקר בגלל סוג הפאנל. נראה שלשימושים שלי אני מקבל downgrade (צפיית סרטים בחדר חשוך)
האם באמת כך הדבר?
האם למישהו יצא לראות את ה85a ויודע להגיד האם באמת מדובר פה בdowngrade? פאנל הips מאוד מפריע לי מהיכרות שלי עם הדבר, אך ייתכן כי סמסונג אכן מימשו אותו בצורה יוצאת דופן. האם להתעקש שיתנו לי q90t, או שמא באמת עדיף לי "לשדרג" לq85a.
באופן מעשי הכתם הזה לא באמת מפריע לי, ניתן לראות רק במסך לבן, בעוד שתצוגה עם צבעים צריך נורא להתרכז כדי לשים לב אליו. ייתכן ואם תמליצו אבטל את החלפת המסך ככלל.

תודה לכם.

י-א
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

Re: q90t vs q85a

נושא שלא נקרא #2 

הייתי מבקש את הכסף חזרה וקונה סוני אולד

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

הייתה פה ביקורת של מישהו שהיה בהשקה בשם Ice2K אם אני לא טועה, הגיב באחד הפוסטים של ההשקה ואמר שדווקא למרות שזה פאנל IPS בגלל המיני-לד והרבה אזורי תאורה לא שמים לזה לב. שווה לקרוא את דבריו ואולי לדבר איתו אישית.
בכל מקרה זה חדש אז אולי שווה לבקש זיכוי כספי ולחכות לקצת ביקורות או ללכת לראות בחנות.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תסתכל בRTINGS ותראה אם הפער כואב לך במקומות הקריטיים.
אם זכור לי נכון ל90 החדשה לא היה יתרון ברור על ה90 הישנה ולכן יש בסיס לתחושה שלך שה85 זה שני צעדים אחורה ואחד קדימה .

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

תמיד תמיד תמיד דגם חדש יעלה יותר, גם אם הוא זהה לחלוטין לדגם הישן.
רק בגלל שהוא חדש.
לכן אם מציעים לך דגם חדש, במקום הדגם הישן (באותו מחיר) - תהיה בטוח שמציעים לך דגם פחות טוב.
כי אם הוא היה אותו הדבר - היו מציעים לך אותו במחיר יקר יותר.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”