איזה סדרת טלוויזיה של סמסונג עדיפה QN90A או Q95T

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
shmulik88 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 249 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

איזה סדרת טלוויזיה של סמסונג עדיפה QN90A או Q95T

נושא שלא נקרא #1 

איזה סדרת טלוויזיה של סמסונג עדיפה QN90A או Q95T ?
איזה יתרונות וחסרונות יש לכל סדרה?

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

Re: איזה סדרת טלוויזיה של סמסונג עדיפה QN90A או Q95T

נושא שלא נקרא #2 

תתרחק מסמסונג כמו מאש.

shmulik88 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

05/07/2021 10:48  
amitbak כתב:
תתרחק מסמסונג כמו מאש.
...
למה????

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

עדיף אפילו ללכת לחנות ולשבור כל טלויזיה של סמסונג שאתה רואה, חבל שאנשים יסבלו בגללם, שירות יקר וגם גרוע וכל הכסף הולך לחיזוק האילומינטי וצ'יפים 5G.

בחייאת @amitbak פתחו בשבילך ט'רד שלם לנושא של תלונות על סמסונג שאתה יכול לטנף עליהם כמה שבא לך. אתה יכול לפתוח פוסט כל חודש ולהזהיר אנשים מסמסונג, אפילו עם טיפה השקעה תוכל לרכז בט'רד אחד את כל התלונות של אנשים נגד סמסונג כדי להראות לכולם כמה הם לא טובים, אבל להתנהג כמו פאן בוי בגיל ההתבגרות זה לא מתאים לפורום הזה שמנסה לשמור על רמה גבוה, במיוחד שאם בן אדם שאל שאלה כזאת בפורום של סמסונג אז כנראה שהוא מעדיף אותם על פני מתחרים.

@shmulik88 הטלויזיות מהסדרה החדשה (A) הן בעלות פאנל IPS, למרות שהן משתמשות בטכנולוגיית mini-Led החדשה בגלל סוג הפאנל הייתי מעדיף דווקא את הדגם של שנה שעברה למרות שלפי הביקורות הן לא רעות, פשוט בצפייה בתאורה חשוכה יותר תביא לתוצאות פחות טובות מהדגם הישן.
ההבדל העיקרי בין q90 ל q95 זה שהשני נחשב לדגם אירופאי ומגיע עם קופסת חיבורים חיצונית - יותר עניין של אסתטיקה, בעוד שהראשון נמכר גם באירופה אבל "מיועד" כביכול לארה"ב ומגיע בלי הקופסה החיצונית.
אני רואה שאתה כבר המון זמן(יחסית) שואל שאלות בתחום הטלויזיות ואם לא שמת לב יש כבר דיווחים על מלאים שחסרים לכן במקומך הייתי שוקל להזדרז עם הקנייה.

shmulik88 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

דעתי:
עדיף מוצר אמין שיש סיכוי טוב שאני לא יצטרך את השרות של סמסונג.
מאשר שרות טוב שבטוח אני יצטרך אותו עם ה-oled של lg.

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

סליחה שפגעתי בנפשו של בעל מסך סמסונג!
אתם צודקים,
תמשיכו לקנות סמסונג,רק אחר כך לא לבכות על איך נקנקו אתכם!
תהנו.

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

חחחח הנה עוד תגובה עניינית. אף אחד לא שולח לך הודעות אישיות מידי יום באתר וגם לא מכריח אותך לקרוא או להגיב על פוסטים כאלו או בכלל להכנס לפורום Qled שהספונסרים שלו הם סמסונג.
בן אדם שאל שאלה מקצועית ובמקום לעזור או להפנות למידע רלוונטי(גם אם זה שירות גרוע, באמת יש להם טכנאים פח) אתה זורק משפטים סתמיים ולא מקדם כלום.

ron110
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: רון
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #8 

05/07/2021 13:56  
Haimbin כתב:
עדיף אפילו ללכת לחנות ולשבור כל טלויזיה של סמסונג שאתה רואה, חבל שאנשים יסבלו בגללם, שירות יקר וגם גרוע וכל הכסף הולך לחיזוק האילומינטי וצ'יפים 5G.

בחייאת @amitbak פתחו בשבילך ט'רד שלם לנושא של תלונות על סמסונג שאתה יכול לטנף עליהם כמה שבא לך. אתה יכול לפתוח פוסט כל חודש ולהזהיר אנשים מסמסונג, אפילו עם טיפה השקעה תוכל לרכז בט'רד אחד את כל התלונות של אנשים נגד סמסונג כדי להראות לכולם כמה הם לא טובים, אבל להתנהג כמו פאן בוי בגיל ההתבגרות זה לא מתאים לפורום הזה שמנסה לשמור על רמה גבוה, במיוחד שאם בן אדם שאל שאלה כזאת בפורום של סמסונג אז כנראה שהוא מעדיף אותם על פני מתחרים.

@shmulik88 הטלויזיות מהסדרה החדשה (A) הן בעלות פאנל IPS, למרות שהן משתמשות בטכנולוגיית mini-Led החדשה בגלל סוג הפאנל הייתי מעדיף דווקא את הדגם של שנה שעברה למרות שלפי הביקורות הן לא רעות, פשוט בצפייה בתאורה חשוכה יותר תביא לתוצאות פחות טובות מהדגם הישן.
ההבדל העיקרי בין q90 ל q95 זה שהשני נחשב לדגם אירופאי ומגיע עם קופסת חיבורים חיצונית - יותר עניין של אסתטיקה, בעוד שהראשון נמכר גם באירופה אבל "מיועד" כביכול לארה"ב ומגיע בלי הקופסה החיצונית.
אני רואה שאתה כבר המון זמן(יחסית) שואל שאלות בתחום הטלויזיות ואם לא שמת לב יש כבר דיווחים על מלאים שחסרים לכן במקומך הייתי שוקל להזדרז עם הקנייה.
...

תוכל להסביר למה לדעתך הדגם של 2020 יותר טוב מהדגם של 2021 כי בrrating לא ראיתי משהו כזה?

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

05/07/2021 13:56  
Haimbin כתב:
הטלויזיות מהסדרה החדשה (A) הן בעלות פאנל IPS, למרות שהן משתמשות בטכנולוגיית mini-Led החדשה בגלל סוג הפאנל הייתי מעדיף דווקא את הדגם של שנה שעברה
...
דבר ראשון - מחזק לגבי התגובות הלא קשורות.
לגבי מה שרשמת - תרשה לי לתקן אותך: סידרת A החדשה משתמשת בפאנלים מסוג VA ולא IPS, מלבד הדגם QN85A שהוא ADS (IPS) (תיקון - גם הQN80A כזאת). אבל גם לגבי הדגם הזה, גם מביקורות וגם יצא לי לראות אותו היום והוא מרשים ביותר ונראה מעולה. מנגנון הלוקאל דימינג החדש עם המיני לד החדשים מסתירים את העובדה שהוא IPS.

לגבי השאלה המקורית, הQN90A היא קפיצת מדרגה לעומת הQ95T (או Q90T שזה אותו הדבר): גם במנגנון הלוקאל דימינג ההרבה יותר טוב וגם ברמת הבהירות. אבל צריך לזכור שהוא מעין דגם חדש שמראש הרבה יותר יקר ומחליף דגם שלא היה קיים: הוא יותר המחליף של הQ90R מלפני שנתיים שה Q90T לא החליפה אותה אלא את ה Q80R, גם ברמת המחיר. בעצם שום דבר שנה שעברה לא החליף את ה Q90R כי סמסונג ניסו את מזלם עם ה8K.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”