עדכון גרסא 2014.1 מישהו בארץ הצליח?

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Snirrrr (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 13 פעמים

עדכון גרסא 2014.1 מישהו בארץ הצליח?

נושא שלא נקרא #1 

היי אני מנסה לעדכן גרסא כבר יומיים דרך האתר עם usb והמסך רושם לי אין עידכונים חדשים עבורך.

כרגע נמצא על 1947. מנסה לעדכן ל2014.1

הבנתי שיש שינויים מאוד גדולים במצב משחק, והלוקאל דימינג שופר משמעותית. בכל אופן מישהו הצליח לעדכן?.

morkan
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 4 פעמים

Re: עדכון גרסא 2014.1 מישהו בארץ הצליח?

נושא שלא נקרא #2 

הצלחתי לעדכן מההורדה פה
https://www.samsung.com/il/support/model/QE55Q90TATXSQ/
אבל אין דרך חזרה ברגע שאתה מעדכן.
יש אנשים שהתלוננו על באגים שונים עם העדכון החדש ויש אנשים שחושבים שזה משפר הרבה. אישית עוד לא החלטתי אם זה נראה יותר טוב או לא. מצד אחד הגיים מוד עם ג'י סינק ועם לוקאל דימינג עובד יותר טוב.. מצד שני מרגיש שאיכשהו הdse שלי מודגש יותר ממה שהיה לפני העדכון מחוץ לגיימינג מוד. יכול להיות זה רק מרגיש ככה ואין באמת הבדל.
ובגיים מוד הפיקסלים השחורים נמרחים יותר מאשר מחוץ לגיים מוד אבל אין לי מושג אם זה היה ככה לפני העדכון כי לא באמת השתמשתי בגיים מוד עד עכשיו כי הביצועים היו לא טובים.

היה באג מוזר עם הלוקאל דימינג ישר אחרי העדכון שהיה משנה את החוזק שלו באיטיות וזה היה נראה כמו גל שעובר על המסך אבל אז זה נעלם בעצמו ולא היה את הבאג הזה מאז.

בעיקרון הדבר היחיד שלא מרוצה מהעדכון זה ההרגשה שזה מדגיש יותר את הdse מחוץ לגיים מוד אבל שוב, אין לי מושג אם זה באמת ככה או אני מדמיין.

Snirrrr (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

אין בQ95t זה לא מצליח לי לעדכן!. הורדתי מכאן ולא מצליח לי.

morkan
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #4 

באתר ההורדות של q95 יש גם לינק ל2014.1 אבל זה אותו קובץ כמו באתר של q90... קראתי על אנשים שהטלויזיות שלהם סירבו להתעדכן דרך יו אס בי. אצלי פשוט הורדתי את העדכון ועשיתי חילוץ קבצים ישר לתוך היו אס בי. נוצרה תקייה בשם T-NKMDEUC על היו אס בי עם כל הקבצים בתוכה. לא זוכר לאיזה יו אס בי על הטלויזיה הכנסתי אבל אז הלכתי לאופציה של העדכון בטלויזיה כמו העדכון דרך האינטרנט אבל לפני שזה הלך לבדוק באינטרנט אם יש עדכון , הטלויזיה שאלה אם לבדוק גם את הכונן יו אס בי

Snirrrr (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

אין עשיתי לא מצליח, זה רושם לי האם לחפש בusb?
אני אומר לו כן. והוא רושם אין לי עידכונים עבורך.

איך העדכון? הוא באמת כזה טוב כמו שאומרים?

morkan
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #6 

אני חושב אם אתה מרוצה מהטלויזיה בגרסה 1497 לא הייתי ממהר לעדכן. יש אנשים שמתלוננים על כל מיני באגים עם הקונסולות החדשות וhdr.
אני משתמש בטלויזיה כמסך מחשב, יש שיפור בלוקאל דימינג בגיים מוד במצב סטנדרטי וגבוה כי רואים פחות dse אצלי במצבים האלו. מחוץ לגיים מוד נראה לי הלוקאל דימינג על מצב נמוך נהיה פחות טוב ממה שהיה.
אם אתה מריץ ג'י סינק או vrr אז עדיין יש שינוי בצבעים כשזה מופעל. הכל נראה טיפה אדום יותר וחשוך יותר כמו ב1497 אז אין שינוי בזה. מקווה שיטפלו בזה בעדכון הבא כי אני מנחש זה יהיה העדכון האחרון לדגמים האלו

Snirrrr (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

אני חושב שצריך להיות שיפור משמעותי בלוקאל דימינג בכל מצב, ויש את העניין של הקווים האופקיים האלה, צריך צבע במצב משחק. 1497 גרסא לא נוראית אבל דורשת הרבה שיפורים, השאלה עם 2014.1 באמת משפר אותה ?. זה מאוד חצוי הרבה מאוד מתלוננים והרבה מאוד מרוצים. בכל אופן לא מצליח לא לעדכן כרגע אין לי מושג למה.

morkan
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #8 

חבל שסמסונג לא מאפשרים לחזור לגרסה הקודמת. הייתי משנמך חזרה, יותר מדי דברים מוזרים עם העדכון החדש. חצי מהאנשים מרוצים וחצי מאוכזבים, זה כמו הימור העדכון הזה

motib1o2
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #9 

האם יש איזה עדכון או משהו לעשות שיוסיף את אפשרות אלקסה או גוגל לעוזרת הקולית??

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

@motib1o2 לא יהיה כזה עדכון לארץ מכיוון שהעוזרות הקוליות האלו אינן נתמכות בישראל רשמית. מה שכן אפשר לעשות זה לגרום לטלויזיה לחשוב שאתה בארה"ב ואז העוזרות יפעלו - החיסרון של השיטה זה שאתה תאבד את האפלקציות הישראליות ( כמו סטינג/פרטנר/הוט וכו'..)
ראה את הפוסט הנ"ל:
viewtopic.php?f=133&t=360882

Snirrrr (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #11 

העדכון הגיע חברים דרך הטלויזיה כרגיל, והוא משנה מאוד את מצב המשחק למי שזה חשוב משנה לטובה!.
בשאר ההגדרות תמונות לא מצאתי ( והאמת גם שלא חקרתי מספיק) אבל לא מצאתי הבדלים. בgame mode שמים וארץ הלוקאל דימינג פתאום בועט ודוחף הכל, המסך ניהיה בהיר משמעותית לדעתי מבלי פגיעה בשחורים במצב הזה. תהנו;)

שימו לב תבדקו לפני העדכון תקראו ותחקרו כי אין מצב לשנמך גרסא!!!.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”