Q95T צל שמופיע על הטלוויזיה אחת לכמה ימים

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
deelad
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

Re: Q95T צל שמופיע על הטלוויזיה אחת לכמה ימים

נושא שלא נקרא #31 

יכול להיות שהייתה לך בעיה במסך עוד לפני התקלה התלוננת, כח לי יש שני מסכי q95t ללא בעיה של "לכלוך"בצבעים ושחורים מושלמים.
דבר נוסף - זה לא לעניין שהם לא מביאים לארץ את הדגם qn95a ,
כי זאת המחליפה הרשמית של ה q95t !

GoldenAce (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

26/08/2021 14:54  
deelad כתב:
יכול להיות שהייתה לך בעיה במסך עוד לפני התקלה התלוננת, כח לי יש שני מסכי q95t ללא בעיה של "לכלוך"בצבעים ושחורים מושלמים.
...
שאלתי את המנהלת של הקשרי לקוחות על זה, והיא ענתה שזה מה שיש בארץ והיא לא מסתכלת על דגמים שלא מיובאים לארץ לצורכי השוואה...
כמובן היא לא ממש הכתובת בשביל זה, אבל תהיתי אם היא תענה לי משהו קצת יותר אינפורמטיבי. חבל שסמליין/סמסנוג ישראל לא נותנים תשובות לנושא זה.
בכלל אף פעם לא הבנתי את האינטרנס של חברות בסדר גודל כזה לשחק משחקים של מספרי דגמים ופאנלים שונים בין אזורים גאוגרפים. זה רק פוגע במותג לטווח הרחוק.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

16/08/2021 14:01  
Alon_Solo כתב:
הייתי מצפה מהם להוקיר לך תודה שהסכמת לשלם 50% על מה שהיית אמור לקבל חינם.
KS9500 הייתה top of the line במיינסטרים ולכן, בהנחה שהקודם כבר לא היה בר-תיקון, מסך שווה ערך הוא ה95T שקיבלת ב50% במקום בחינם בחלק מהאחריות.
הקטע הכי מסקרן זה מה מקבלים במקום 95T אם לא מצליחים לתקן כי 95A אין בישראל. אז בעצם מקבלים 90A שזה 85A אמריקאי. כלומר על connect box או פאנל VA אפשר לקרוא קדיש במקרה הזה.
...
ענית לי על השאלה

deelad
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

26/08/2021 15:46  
GoldenAce כתב:
26/08/2021 14:54  
deelad כתב:
...
שאלתי את המנהלת של הקשרי לקוחות על זה, והיא ענתה שזה מה שיש בארץ והיא לא מסתכלת על דגמים שלא מיובאים לארץ לצורכי השוואה...
כמובן היא לא ממש הכתובת בשביל זה, אבל תהיתי אם היא תענה לי משהו קצת יותר אינפורמטיבי. חבל שסמליין/סמסנוג ישראל לא נותנים תשובות לנושא זה.
בכלל אף פעם לא הבנתי את האינטרנס של חברות בסדר גודל כזה לשחק משחקים של מספרי דגמים ופאנלים שונים בין אזורים גאוגרפים. זה רק פוגע במותג לטווח הרחוק.
...
אני לדוגמא לא מוכן להחליף לטלויזיה ללא חיבור one connect
רכשתי אותה בלא מעט כסף מעל לדגם ה q90t ובנוסף שלמתי גם את עלות המתקן צמוד קיר no gap !
נערך לאחרונה על ידי deelad ב 26/08/2021 18:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

26/08/2021 17:39  
deelad כתב:
26/08/2021 15:46  
GoldenAce כתב:

...
אני לדוגמא לא מוכן להחליף לטלויזיה ללא חיבור one connect
רכשתי אותה בלא מעט כסף מעל לדגם ה q90t ובנוסף שלמתי גם את עלות המתן no gap !
...
א. מובן לחלוטין. אבל צדק לחוד ומציאות לחוד.
ב. מה אתה מצפה שיעשו אם אין דגם 4K עם one connect בישראל? שיתנו מסך 8K עם one connect במקום? זה לא מופרך אבל אשרי המאמין.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”