למישהו יש את הקובץ ZIP של KODICAT

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
KoOpsteR (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

למישהו יש את הקובץ ZIP של KODICAT

נושא שלא נקרא #1 

למישהו יש את הקובץ ZIP של KODICAT?

אני חייב לא עובד להם יותר ה GITHUB IO אמרתי אולי למישהו יש את הקובץ ZIP של זה ויכול לשלוח?

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

Re: למישהו יש את הקובץ ZIP של KODICAT

נושא שלא נקרא #2 

גם אם תמצא הקובץ מקושר לגיטהב, ואם DMCA סגרו להם את היוזר שמה אז זה לא יתן לך דבר.
אתה צריך לאתר את המקור החדש שלהם ואז להתקין משם אחרת זה סתם מבוי סתום (ולא אין לי ולא יהיה לי קשר לדברים הללו), אני מאמין בקודי נקי עם הרחבות שאני מכיר ומתקין, קינפוגרציה אשר אני הכנסתי בעצמי וכו'.. לא באיזה צד ג'.

nisim1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אין יותר קודי קאט גם עם יש סיסמא לא תאכל.להתחבר.הם יותר לא חינמי.הם הלכו על תשלום 25 שקל לחודש ורק ברישום שהם פותחים וזה יכול לחכות הרבה זמן.תכנס לטלגרם ותיראה מתי ניפתח רישום.

ramsalemix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 115 פעמים
קיבל תודות: 102 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

19/06/2022 16:31  
benny123 כתב:
גם אם תמצא הקובץ מקושר לגיטהב, ואם DMCA סגרו להם את היוזר שמה אז זה לא יתן לך דבר.
אתה צריך לאתר את המקור החדש שלהם ואז להתקין משם אחרת זה סתם מבוי סתום (ולא אין לי ולא יהיה לי קשר לדברים הללו), אני מאמין בקודי נקי עם הרחבות שאני מכיר ומתקין, קינפוגרציה אשר אני הכנסתי בעצמי וכו'.. לא באיזה צד ג'.
...
צודק בכל מילה גם אני מאמין בקודי נקי, הינה כמעט כל יוצרי בילדים הישראלים האלו מתהפכים ומחפשים לגבות תשלום על זה שהם שילבו הרחבות שהם ממילא חינם ברשת ולא באמת משתמשים בכולם יש רק כמה הרחבות ספציפיות עדיפות.
19/06/2022 18:50  
nisim1 כתב:
אין יותר קודי קאט גם עם יש סיסמא לא תאכל.להתחבר.הם יותר לא חינמי.הם הלכו על תשלום 25 שקל לחודש ורק ברישום שהם פותחים וזה יכול לחכות הרבה זמן.תכנס לטלגרם ותיראה מתי ניפתח רישום.
...
בנוסף על התשלום הם מגבילים אותך ל2 מסכים ואז זה תשלום נוסף הם ממש חושבים שהם Netflix/Amazon Prime Video/Disney+...
אם כבר לשלם על משהו זה על מנוי לReal Debrid ב16 אירו שהם 58 שקלים לחצי שנה בנוסף מרוויחים גם 800 נקודות של Fidelity Points עושים מנוי נוסף לאחר חצי שנה מרוויחים עוד 800 נקודות של Fidelity Points סה"כ 1600 נקודות לאחר שנה ממירים 1000 נקודות ומרוויחים עוד חודש חינם סה"כ 13 חודשים ב116ש"ח ועוד המנוי לא מתחדש אוטומטית ביחס לשלל שירותי הסטרימינג אלא ידנית שזה מעולה.

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”