בילד לקודי בחינם - kpoodle - פודל - ישראלי

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
b2k (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 234 פעמים
קיבל תודות: 856 פעמים

בילד לקודי בחינם - kpoodle - פודל - ישראלי

נושא שלא נקרא #1 

כמה סקינים. מתוחזק.

הוא בחינם.

הבילדים של פודל - רשימה וסקירה
https://telegra.ph/BuildList-01-20

הורדה של הויזארד התקנה מפה:
https://kpoodle.github.io/repo

הסברים:
https://telegra.ph/Build-01-20

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

Re: בילד לקודי בחינם - kpoodle - פודל - ישראלי

נושא שלא נקרא #2 

יש תמונות בשביל להבין במה מדובר ואיך זה נראה?

ramsalemix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 116 פעמים
קיבל תודות: 102 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

הכי מומלץ להתקין עצמאית ממקורות רשמיים ולא להיות נתונים למורת רוח של אף אחד, אפשר גם להכין אישית לגבות ולשחזר עם EZ Maintenance+ או OpenWizard או Backup and Restore(הרחבה רשמית) בכל מכשיר שרוצים.

ההרחבות הטובות ביותר לקודי ע"פ כמה מהאתרים הגדולים - מעודכן ומתעדכן קבוע
viewtopic.php?f=12&t=374248

המקור(Repo) של The Crew
https://team-crew.github.io
מדריך התקנה של The Crew באתר TROYPOINT כולל הסבר מפורט צילומי מסך וסרטון
https://troypoint.com/crew-kodi-addon/
אחת ההרחבות הטובות ביותר שמכילות הכל באחד(All in One) ובנוסף מתממשקת עם שירות הReal-Debrid למי שיש מנוי ומעוניין באיכויות גבוהות עם יותר מקורות, ויש הרחבות נוספות ברשימה של האתרים הגדולים כמו TROYPOINT כאלו שהם פרימיום ועובדות רק עם מנוי Real-Debrid או שירותים דומים.

All Subs Plus | תוסף הכתוביות האולטימטיבי לקודי
הרחבות הכתוביות (עובדות ותקינות - קודי 19 ומעלה)
viewtopic.php?f=12&t=373769

All Subs Flash 2.6.1 - גרסה עדכנית לקודי 20 - הרחבה ישראלית
viewtopic.php?f=12&t=380658

All Subs Flash 2.5.3c - גרסה עדכנית לקודי 19 - הרחבה ישראלית
viewtopic.php?f=12&t=372704

Movix Live 1.5.8 - גרסה מתוקנת לקודי 20 - הרחבה ישראלית
viewtopic.php?f=12&t=380987

Movix Live 1.5.8 - גרסה עדכנית לקודי 19 - הרחבה ישראלית
viewtopic.php?f=12&t=374306

המקור(Repo) של פישנזון שמכיל את ההרחבה עידן+ פלוס
https://fishenzon.github.io

המקור(Repo) EZ Maintenance+ לתחזוקה אוטומטית
https://peno64.github.io/repository.peno64
מדריך התקנה באתר של Kodi Beginner
https://kodibeginner.com/maintain-kodi-ez-maintenance/

ניתן לגבות ולשחזר בעזרת Backup and Restore(הרחבה רשמית)
מדריך התקנה באתר של Kodi Beginner
https://kodibeginner.com/backup-restore-kodi/

זה למה חשוב לשמור על קודי חינם לכולם.
כל עוד לא תעיזו לבקש את ההרחבה בנפרד לבילד האישי שלכם חלילה כי היא מוחזקת כבת ערובה, ואם קצת קוראים מסתבר יש להם מלחמת קבוצות כאילו הקודי בבעלות קבוצה כזאת או אחרת, בשביל מה? תחרות סמויה למי יש יותר משתמשים או רשומים או עוקבים כי כל אחד רוצה להיות בקבוצה שלו ולהכתיב איך כל דבר צריך להתנהל(חולי שליטה - Control freaks) בקיצור גנון, עוזרים באהבה או לא עוזרים בכלל כמו גידי שחר ז"ל איש גדול וצנוע עם נתינה ענקית שיצר מדריכים לקהילת הקודי.
שימו לב למשפטים הצורמים בתשובות שהבחור שבסה"כ רצה את ההרחבה לבילד האישי שלו מקבל
"היא מיועדת רק למי שמתקין בילד של פודל."
"כל זה כדי שלא נצטרך לחלק קבצים בודדים."
"לא יהיה להם תמריץ להשאר כאן."
...

05/07/2022 15:16  
oferlaor כתב:
יש תמונות בשביל להבין במה מדובר ואיך זה נראה?
...
מאחר וזה חינם לא בעיה להתקין ולראות אז בבקשה הינה תמונות עדכניות, אגב המסך פתיחה(Splash Screen) זוועתי.

אז נראה שאיי שם במחשכי הטלגרם קבוצת פודל או לייתר דיוק המשתמש שבעצם יצר את הקבוצה הלוא הוא PoodleRevenge
https://t.me/PoodleRevenge
במי הוא נוקם בדיוק לא ברור, ביחס לקבוצה שמצטיירת באופן חיובי נקמה זה לא נשמע כמו כינוי ממש בוגר ובטח לא חיובי, נזכר להגיב לי באיחור אופנתי אחרי 7 חודשים במסווה כללי בתוך הקבוצה שלו(תמיד ידעתי שהיוצרים קוראים פה בסתר אבל לא קוראים הכל)
https://tinyurl.com/ae4s437e
יאמר לזכותם של קבוצת פודל כל הכבוד שהם עושים זאת בהתנדבות אבל זה לא אומר שצריך להצטדק כי כבר בזמנו נתפסו שבכך שהם נעלו את כתובת המקור אפילו החבר @shmizan ראה זאת באחד מהדיונים בעבר בנוסף לחברים נוספים בפורום ככה שקשה היה לא לתהות אם זה הולך להפוך להיות בתשלום כשבאותו זמן שהחתול התחיל לדרוש תשלום ונעלם סופית, וקמיליון שהשאיר בחינם בילד לגרסה 19 ולתורמים עד יעד של סכום מסוים כל שנה לפי יכולת עדכני מתוחזק ומושקע יותר שנותן גישה לתכנים נוספים החזקת שרתים ועוד אני מניח.
בכל מקרה כמו משתמשים רבים בפורום אני בדעה של חופש בקודי ולא הרחבות רק לבילד מסוים וסגור כדי למצוא דרך לכבול משתמשים בגלל הרחבה כזאת או אחרת הרי בקבוצת פודל יש להם בנעוץ קישור ל"בית ספר לקודי" שבו הם שמו מדריך להתקנה עצמאית

ומכאן האירוניה של להחזיק את אותה הרחבה שממילא קיימת ברשת, כבר מזמן יש טובה יותר שגם אותה קבוצת פודל לקחו מאחד המשתמשים בפורום שיצר אותה(ובכך מאבדים את התמריץ לכבילת משתמשים כאשר הכל חופשי)

כמו כל ההרחבות שלהם שהם בעצם מאגדים משלל כתובות מקור ידועות כמו של פישנזון או The Crew.
לרוב כל מי שיתקין בילד לא משנה של מי לעיתים קרובות ימצא בעיות והתעסקות מיותרת לבקשות עזרה חוזרות ונשנות באותה קבוצה וצורך להתקין מחדש ומכאן קיבלנו חוסר יציבות לעומת התקנה באופן עצמאי ומסודר שיהיה יציב במיוחד בנוסף למעבר בין קודי 19.5 ל20 ולבסוף גיבוי לצורך התקנה מהירה ומותאמת אישית ככל האפשר במכשירים נוספים אבל כמובן כל אחד חופשי לעשות כרצונו.
לסיום ברכות על העדכון החדש נראה שקבוצת פודל דווקא החליטו לשמוע לעצתי כפי שכתבתי בתחילה הפוסט למרות הכל בלי לשים לב ועכשיו הם משתמשים בOpenWizard וגם שינו את המראה של מסך הפתיחה(Splash Screen) הקודם לאחד חדש רק חבל שתקוע עליו חתימה עם השם של המעצב/ת הגרפי/ת(adi).
נערך לאחרונה על ידי ramsalemix ב 27/02/2023 17:57, נערך 3 פעמים בסך הכל.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לא קשור ישירות אבל במקרה נתקלתי בבילד אחר של קודי ריל דבריד שגם הוא חינם אבל מיועד למי שמעוניין לעשות מנוי לאחד משרותי הדבריד. הוא נותן בסיס טוב להתחלה שכולל את כל ההרחבות הנדרשות לערוצי עידן פלוס וכל ההרחבות לכתוביות ושאר הגדרות של קודי. הכל עובד מצויין עם קודי גרסה אחרונה. בעיקרון הם ימשיכו לתחזק את הבילד כי הם מעונינים לעזור למי שרוכש מנוי לשירות. העניין הוא שזה חוסך את כל ההתקנות המייגעות של כל כל תוסף בנפרד והגדרות שלו ואם נדרש משהו נוסף אפשר להתקין מעל הבילד שלהם.
גם אני הייתי מתקין פעם קודי וכל ההרחבות לבד אבל זה משמעותית הרבה יותר עבודה מאשר בילד מוכן וזה לא באמת נשאר יציב לאורך זמן במיוחד לא כשמתחלפים גרסאות. בבילד מוכן הם דואגים לעדכן את מה שצריך לגרסה שתעבוד במקום שכל אחד יעבוד לבד לתקן מה שהתקלקל.

אישית אחרי שניסיתי את אול דבריד לכמה ימים חינם החלטתי לעשות מנוי, מבחינת מהירות ונוחות זה כמו נטפליקס אפילו בקבצים של עד 60GB (הכי גדול שמצאתי). חוסך את כל הזמן של מה שהייתי מוריד בעצמי קודם. העלות בהחלט שווה את הזמן שחוסך.

burekas7
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 130 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

כל עוד מדובר בהרחבות פרטיות שהם יצרו אך ורק לבילד שלהם, לא רואה בזה פסול.
כמו שה"חתול" עשו למשל עם ההרחבה שלהם FlashTV שהתוכן שלו ישב על שרתים שלהם שהם תיחזקו.

אבל אם הם רוכבים על הרחבות קיימות ומציגים את זה כהרחבות בלעדיות שלהם זה שגוי.
אבל מי שחכם מספיק מוזמן לשאול פה איך ניתן להשיג את ההרחבה הזו הזו או שיחפש בגוגל.

אין ספק שבילדים חוסרים לאנשים זמן או לכאלה שחסרי ניסיון טכנולוגי לקבל משהו מוכן של plug&play.
קודי זה משהו שדורש תחזוקה ולא מתאים לכל אחד, במיוחד שקודי נוטים לשבור קוד וכל מיני כאלה לאורך הגירסאות עד היום.

אני אישית אף פעם לא השתמשתי בבילד, מהיום הראשון אני מתחזק את הקודי בעצמי.
בעבר זה היה ברמת ההרחבות והיום אפילו ברמת הסקין.

מלחמות מטופשות כאלה תמיד היו, אני זוכר עוד מהימים ההם של XBMC.
אנשים תמיד מחפשים לעשות כסף.
אם זה מוצדק ואכן נעשית השקעה אקסטרה אז לגיטימי, אבל אם עושים מניפולציות ומוכרים "בלעדיות" על דברים שהם לא אז חבל.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

רוב הבילדים האלו מבוססים על כסף, ובשל כך קהילת הקוד הפתוח לפחות הישראלית ניזוקה מאוד.
לקחת עבודה של אדם המתבססת על שעות/ימים ולילות ועל פני חודשים אם לא שנים בתחזוקה שוטפת ובנתינה חינם בגיטהב והפצה דרך "בילדים" ולבקש כנגד "תרומות" או דמי מנוי זה משהו פסול בתכלית.
אחת הסיבות העיקריות שההרחבה ישראלייב נגרסה הייתה בגלל שהיא רצה בכל העולם כולל בישראל על סטרימרים ונמכרה לפראיירים - משהו חינם לגמרי נלקח לטובת עשיית כסף...
אני מקווה שעם הזמן כל הבילדים האלו ייכחדו מהעולם, עדיף תמיד קודי נקי ולדעת אילו תהליכים רצים בדיוק במכשירכם, אילו הרחבות מותקנות ומאילו מקורות - ידע=כוח!
אנו הישראלים אלופים במלחמות בסצנה והריסה של דברים טובים ראו ערך - עולם התרגומים ומה שהיה ועכשיו מה שקיים זה הכל פרי עבודתנו (מצטער על ההכללה אבל אתם מבינים את כוונתי). אם זה ימשיך גם מעט המפתחים שנותרו בישראל יפרשו מהסצנה, הידיעה שאדם או רבים עושים כסף מחוסר ידע של האחר ועל גב המפתח עצמו מעוררת בי בחילה אבל זה המצב וזה ככה כבר שנים אז תתעוררו ואל תתנו פשוט יד לכל הבילדים האלו, אל תתקינו, אל תמליצו, אל תכוונו ואתם תראו שעם הזמן הם יעלמו מהמפה.

ramsalemix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

@gildmor חוץ מReal-Debrid וAll Debrid יש גם את Premiumize.

@burekas7 כמו לחתול עם FlashTV לקמיליון יש את CHICCO.
לגבי ההצגה כהרחבה בלעדית מסכים איתך לא מעט מהמתקינים חושבים הכל שייך ליוצרים בגלל חוסר הבנה או ידע העניין שהבילדים הללו רק גורמים לאותם אנשים שרוצים משהו מוכן(plug&play) לחזור שוב ושוב עם בעיות סוג של חוסר יציבות תחנונים שיוסיפו להם הרחבה כזאת או אחרת ועוד שינויים.
אישית ניסיתי בילדים מהעבר גם כאלו שלא הוזכרו פה וכבר מזמן נעלמו בסוף הכי טוב משהו אישי ולגבי תחזוקה יש הרחבות שמבצעות, אני כמעט ולא מתחזק חוץ מהמעבר מקודי 19.5 ל20 שהיו פה ושם כמה הרחבות שלא עבדו חלקן התעדכנו בלי התערבות מצידי וחלקן לא ממש אז פשוט הסרתי אותן למרות שתמיד אפשר לחזור ל19.5.
בימינו לא חסר פורומים, מדריכים ברשת ובכלל אחרי שיוצרים משהו אישי פשוט מגבים ומשחזרים על כל מכשיר אחר בצורה נקייה בלי תוספות מיותרות.

@benny123 לפעמים גם שזה "חינם" משתמשים בהרחבה כ"תמריץ" כדי לכבול משתמשים.

אגב לא הייתי מתנגד לבילד בסיסי נקי וטהור אם אתם הייתם יוצרים אותו @burekas7 @benny123 :)

audigy
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

לי זכור על שני בילדים שיצרו שתי חברה על שמם הפרטי ואחר כך נתבעו על ידי זירה והיו צריכים לעשות גיוס המונים על מנת לשלם את הקנס.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

אני לא התעסקתי מעולם בבילדים ולא מתכוון להכנס לנישה הזאת, מוותר :)
ההמלצה היא פשוטה ועובדת לכולם כמו שעבדה משחר הימים של XBMC וזה להתקין את התוכנה נקי מהאתר הרשמי ועל זה להתקין מספר מקורות רשמיים של המפתחים של ההרחבות החשובות לכם ביותר וזהו... תהנו

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #10 

12/02/2023 18:43  
ramsalemix כתב:
@gildmor חוץ מReal-Debrid וAll Debrid יש גם את Premiumize.

@burekas7 כמו לחתול עם FlashTV לקמיליון יש את CHICCO.
לגבי ההצגה כהרחבה בלעדית מסכים איתך לא מעט מהמתקינים חושבים הכל שייך ליוצרים בגלל חוסר הבנה או ידע העניין שהבילדים הללו רק גורמים לאותם אנשים שרוצים משהו מוכן(plug&play) לחזור שוב ושוב עם בעיות סוג של חוסר יציבות תחנונים שיוסיפו להם הרחבה כזאת או אחרת ועוד שינויים.
אישית ניסיתי בילדים מהעבר גם כאלו שלא הוזכרו פה וכבר מזמן נעלמו בסוף הכי טוב משהו אישי ולגבי תחזוקה יש הרחבות שמבצעות, אני כמעט ולא מתחזק חוץ מהמעבר מקודי 19.5 ל20 שהיו פה ושם כמה הרחבות שלא עבדו חלקן התעדכנו בלי התערבות מצידי וחלקן לא ממש אז פשוט הסרתי אותן למרות שתמיד אפשר לחזור ל19.5.
בימינו לא חסר פורומים, מדריכים ברשת ובכלל אחרי שיוצרים משהו אישי פשוט מגבים ומשחזרים על כל מכשיר אחר בצורה נקייה בלי תוספות מיותרות.
...
מודע, המחירים בערך אותו הדבר אבל כיוון שהם מאפשרים התנסות חינם המשכתי עם המנוי אצלם.

העניין הוא שהרבה אנשים או מאותגרים טכנית או לא מעונינים להשקיע את כל הזמן הזה וכן מוכנים לשלם על שירות טוב כמו שמוכנים לשלם על נטפליקס או טכנאי שמגיע לסדר משהו במחשב שהם לא רוצים להתעסק איתו בעצמם.

כל הסיפור התחיל מזה שנתקלתי בסטרימיו שזה כמה רמות נוחות מעל קודי, את כל ההתקנה הראשונית פתיחת חשבון עושים פעם אחת במחשב ואז בכל מכשיר רק מוריד את האפליקציה ומחבר אותה לחשבון דרך הטלפון בלי להקליד כלום, דקה עבודה. כשמחברים אותו לשירות דבריד כלשהו זה באמת עולם אחר משהו כמעט ברמת נטפליקס. בדיעבד למרות שאני יודע להגדיר קודי אני מצטער שלא שמעתי על זה קודם והייתי חוסך שעות ארוכות של התעסקות עם הורדות העתקות והגדרות קודי.

זה כמו שמנסים שואב שוטף ונפרדים מהסמרטוט והמגב, כבר לא רוצים לחזור אחורה.

אחרי שהבנתי שיש להם בילד מוכן לקודי התקנתי רק למקרים שיש בעיית סנכרון כתוביות ובקודי קצת יותר קל וגם בשביל לגשת לתכנים שעוד שמרתי מהעבר באחסון רשת הביתי.

אגב מלחמות הבילדים גם מזה לא צריך לעשות סיפור. לפני כמה שנים גיליתי את הבילד של החתול כשהיה חינמי התקנתי על כמה מכשירים ומאז נשאר עובד עד עכשיו שהחלפתי לבילד הזה אם משהו ישתבש שם או שפתאום נניח יגבו כסף מקסימום עוברים לבילד אחר או הכי גרוע מתקינים לבד, אבל לעד אז חסכתי לי את הזמן של כל ההתקנות כפול כמה מכשירים. זה כמו שמתחברים לנטפליקס והם מעלים מחיר, כל אחד עושה את השיקול שלו אם שווה לו להמשיך או לעבור לשירות אחר...

ramsalemix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #11 

12/02/2023 22:16  
gildmor כתב:
מודע, המחירים בערך אותו הדבר אבל כיוון שהם מאפשרים התנסות חינם המשכתי עם המנוי אצלם.

העניין הוא שהרבה אנשים או מאותגרים טכנית או לא מעונינים להשקיע את כל הזמן הזה וכן מוכנים לשלם על שירות טוב כמו שמוכנים לשלם על נטפליקס או טכנאי שמגיע לסדר משהו במחשב שהם לא רוצים להתעסק איתו בעצמם.

כל הסיפור התחיל מזה שנתקלתי בסטרימיו שזה כמה רמות נוחות מעל קודי, את כל ההתקנה הראשונית פתיחת חשבון עושים פעם אחת במחשב ואז בכל מכשיר רק מוריד את האפליקציה ומחבר אותה לחשבון דרך הטלפון בלי להקליד כלום, דקה עבודה. כשמחברים אותו לשירות דבריד כלשהו זה באמת עולם אחר משהו כמעט ברמת נטפליקס. בדיעבד למרות שאני יודע להגדיר קודי אני מצטער שלא שמעתי על זה קודם והייתי חוסך שעות ארוכות של התעסקות עם הורדות העתקות והגדרות קודי.

זה כמו שמנסים שואב שוטף ונפרדים מהסמרטוט והמגב, כבר לא רוצים לחזור אחורה.

אחרי שהבנתי שיש להם בילד מוכן לקודי התקנתי רק למקרים שיש בעיית סנכרון כתוביות ובקודי קצת יותר קל וגם בשביל לגשת לתכנים שעוד שמרתי מהעבר באחסון רשת הביתי.

אגב מלחמות הבילדים גם מזה לא צריך לעשות סיפור. לפני כמה שנים גיליתי את הבילד של החתול כשהיה חינמי התקנתי על כמה מכשירים ומאז נשאר עובד עד עכשיו שהחלפתי לבילד הזה אם משהו ישתבש שם או שפתאום נניח יגבו כסף מקסימום עוברים לבילד אחר או הכי גרוע מתקינים לבד, אבל לעד אז חסכתי לי את הזמן של כל ההתקנות כפול כמה מכשירים. זה כמו שמתחברים לנטפליקס והם מעלים מחיר, כל אחד עושה את השיקול שלו אם שווה לו להמשיך או לעבור לשירות אחר...
...
הנטפליקס זה גם הפסד במיוחד למי שיש חוסר בידע כשיש את קודי וסטרימיו מעולה אבל יש תכנים שגם שם אין ולכן עדיף קודי לפעמים.
לגבי הבילד המוכן שאתה משתמש וכנראה לעולם לא יתעדכן ויש בו לא מעט דברים שלא עובדים במיוחד אם נעבור על זה(ציינתי באחת ההודעות הקודמות שלי החתול גבה כסף וזה מה שגרם לו להעלם) ככה שאם למרות הכל אתה עדיין רוצה בילד יש לך את פודל בחינם(נראה שכלבים יותר נאמנים) או קמיליון רק לקודי 19 ובטח חלק מההרחבות יעבדו על קודי 20 ולא חסר מדריכים כפי שצייניתי בהודעה הקודמת ובהודעה הראשונה שלי בדיון שהיא הרבה יותר מפורטת, למרות שאני ממליץ על להכין אישית לגבות ולשחזר לשאר המכשירים פשוט וקל ממש כפי שציין @benny123 בהודעה הקודמת שלו.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #12 

13/02/2023 0:55  
ramsalemix כתב:
הנטפליקס זה גם הפסד במיוחד למי שיש חוסר בידע כשיש את קודי וסטרימיו מעולה אבל יש תכנים שגם שם אין ולכן עדיף קודי לפעמים.
לגבי הבילד המוכן שאתה משתמש וכנראה לעולם לא יתעדכן ויש בו לא מעט דברים שלא עובדים במיוחד אם נעבור על זה(ציינתי באחת ההודעות הקודמות שלי החתול גבה כסף וזה מה שגרם לו להעלם) ככה שאם למרות הכל אתה עדיין רוצה בילד יש לך את פודל בחינם(נראה שכלבים יותר נאמנים) או קמיליון רק לקודי 19 ובטח חלק מההרחבות יעבדו על קודי 20 ולא חסר מדריכים כפי שצייניתי בהודעה הקודמת ובהודעה הראשונה שלי בדיון שהיא הרבה יותר מפורטת, למרות שאני ממליץ על להכין אישית לגבות ולשחזר לשאר המכשירים פשוט וקל ממש כפי שציין @benny123 בהודעה הקודמת שלו.
...
כשהסטרימיו מחובר לאותו שירות דבריד יש בדיוק את אותם תכנים, מבחינת סרטים\סדרות ועידן פלוס. אם אתה מתכוון לכל מני ערוצים מחו"ל אישית לא מענינים אותי בכלל. ניסיתי פעם גם שירות IPTV בתשלום שהיה בו את כל ערוצי יס\הוט ועוד אלפי ערוצים מכל ספק כבלים אפשרי כולל ספורט והכל ועבד די בסדר רק שנותר ללא שימוש.
לא הבנתי איך הגעת למסקנה שהבילד שלהם לעולם לא יתעדכן או שיש בו בעיות, להיפך. נראה שהכל עובד חלק ומהר ומעודכן לגרסת קודי 20 שיצאה ממש לא מזמן. בגלל שהם מעונינים לעזור לאנשים להתנסות בשירות של דבריד הם דווקא מאוד משתדלים לעדכן ולתקן בעיות ואפילו נותנים תמיכה אונליין בערוץ טלגרם מה שבאמת עוזר למי שקצת מאותגרים טכנית. אפילו שיחררו APK שכבר הכל מותקן עם הגרסת קודי שתומכת DV.

כשיש פתרון כזה קל ונוח למה להתחיל לחפש מדריכים, להתקע עם כל מני בעיות שקשורות לשילובים של תוספים ושאר קשיים ואחר כך עוד לחזור על זה בכל מכשיר. זה תהליך שאורך משמעותית יותר מעשר דקות שלוקח להתקין בילד מוכן או דקה שלוקח להתקין סטרימיו בכל מכשיר.

ramsalemix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #13 

13/02/2023 12:13  
gildmor כתב:
כשהסטרימיו מחובר לאותו שירות דבריד יש בדיוק את אותם תכנים, מבחינת סרטים\סדרות ועידן פלוס. אם אתה מתכוון לכל מני ערוצים מחו"ל אישית לא מענינים אותי בכלל. ניסיתי פעם גם שירות IPTV בתשלום שהיה בו את כל ערוצי יס\הוט ועוד אלפי ערוצים מכל ספק כבלים אפשרי כולל ספורט והכל ועבד די בסדר רק שנותר ללא שימוש.
לא הבנתי איך הגעת למסקנה שהבילד שלהם לעולם לא יתעדכן או שיש בו בעיות, להיפך. נראה שהכל עובד חלק ומהר ומעודכן לגרסת קודי 20 שיצאה ממש לא מזמן. בגלל שהם מעונינים לעזור לאנשים להתנסות בשירות של דבריד הם דווקא מאוד משתדלים לעדכן ולתקן בעיות ואפילו נותנים תמיכה אונליין בערוץ טלגרם מה שבאמת עוזר למי שקצת מאותגרים טכנית. אפילו שיחררו APK שכבר הכל מותקן עם הגרסת קודי שתומכת DV.

כשיש פתרון כזה קל ונוח למה להתחיל לחפש מדריכים, להתקע עם כל מני בעיות שקשורות לשילובים של תוספים ושאר קשיים ואחר כך עוד לחזור על זה בכל מכשיר. זה תהליך שאורך משמעותית יותר מעשר דקות שלוקח להתקין בילד מוכן או דקה שלוקח להתקין סטרימיו בכל מכשיר.
...
נראה שהבנת אותי.
לגבי החתול מאז הדרישה הכספית ללא אפשרות חינמית הוא נעלם גם כתובת המקור לא פעילה ואתה רואה את זה גם לפי הודעות פה בפורום ואין קבוצה בטלגרם ממזמן אז למה שיתעדכן, כמובן הרחבות קיימות ומוכרות יעבדו ויתעדכנו אבל לא מעבר כי הם מאגדים אותם אבל אם כבר משהו שמתעדכן יש לך את פודל וקמיליון בחינם אם מתעקשים להשתמש בבילד למרות שדעתי כבר ידועה לך, אגב יש עוד קבוצה שמוכרת בילד אבל עושים את זה חכם ובשקט.
וכן, מסכים איתך לגבי סטרימיו בנוסף גם קודי מותאם אישית מגובה שאני יכול להתקין על כל מכשיר בלי לטרוח מעבר לפעם הראשונה.

koktail11
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

12/02/2023 11:39  
gildmor כתב:
לא קשור ישירות אבל במקרה נתקלתי בבילד אחר של קודי ריל דבריד שגם הוא חינם אבל מיועד למי שמעוניין לעשות מנוי לאחד משרותי הדבריד. הוא נותן בסיס טוב להתחלה שכולל את כל ההרחבות הנדרשות לערוצי עידן פלוס וכל ההרחבות לכתוביות ושאר הגדרות של קודי. הכל עובד מצויין עם קודי גרסה אחרונה. בעיקרון הם ימשיכו לתחזק את הבילד כי הם מעונינים לעזור למי שרוכש מנוי לשירות. העניין הוא שזה חוסך את כל ההתקנות המייגעות של כל כל תוסף בנפרד והגדרות שלו ואם נדרש משהו נוסף אפשר להתקין מעל הבילד שלהם.
גם אני הייתי מתקין פעם קודי וכל ההרחבות לבד אבל זה משמעותית הרבה יותר עבודה מאשר בילד מוכן וזה לא באמת נשאר יציב לאורך זמן במיוחד לא כשמתחלפים גרסאות. בבילד מוכן הם דואגים לעדכן את מה שצריך לגרסה שתעבוד במקום שכל אחד יעבוד לבד לתקן מה שהתקלקל.

אישית אחרי שניסיתי את אול דבריד לכמה ימים חינם החלטתי לעשות מנוי, מבחינת מהירות ונוחות זה כמו נטפליקס אפילו בקבצים של עד 60GB (הכי גדול שמצאתי). חוסך את כל הזמן של מה שהייתי מוריד בעצמי קודם. העלות בהחלט שווה את הזמן שחוסך.
...

תודה רבה על המילים החמות מעריכים מאוד.
אכן הוצאנו APK של קודי 20.0 עם התיקון סימני פיסוק בכתוביות + תמיכה מלאה בDV (באותו קוד מהgithub של קודי שייכנס רשמית התמיכה רק בקודי 21)

@ramsalemix
אנחנו מעדכנים מתחזקים ותומכים בו באופן קבוע מוזמן להתרשם: )

http://bit.ly/kodi7rd

כמובן שהבילד (התקנה דרך OpenWizard) והAPK חינמיים לחלוטין, רק אחרי ההתקנה כל אחד מתחבר אצלו למשתמש פרמיום RD/AD/Premiumize וכו אצלו

ramsalemix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #15 

27/02/2023 22:43  
koktail11 כתב:
@ramsalemix
אנחנו מעדכנים מתחזקים ותומכים בו באופן קבוע מוזמן להתרשם: )

http://bit.ly/kodi7rd

כמובן שהבילד (התקנה דרך OpenWizard) והAPK חינמיים לחלוטין, רק אחרי ההתקנה כל אחד מתחבר אצלו למשתמש פרמיום RD/AD/Premiumize וכו אצלו
...
מי יודע כמה זמן ישאר חינמי או שהכתובת תינעל וכו' רק מבחן הזמן יגיד.
כולם מוזמנים להתרשם ולדלג על קבוצת הטלגרם עם הקישור לכתובת המקור : )
https://kodi7rd.github.io/repository
https://kodi7rd.github.io/
ולא כתובת מקוצרת לקבוצת הטלגרם שמובילה לנעוץ שמוביל לעוד ערוץ שרק אז יוביל לקישור הרצוי או אולי אפילו לפני לבוט :roll:
כי ברור שלא קראת את ההודעה הראשונה והמאוד ארוכה שלי פה בדיון אז בבקשה :)
06/07/2022 2:43  
ramsalemix כתב:
מלחמת קבוצות כאילו הקודי בבעלות קבוצה כזאת או אחרת, בשביל מה? תחרות סמויה למי יש יותר משתמשים או רשומים או עוקבים כי כל אחד רוצה להיות בקבוצה שלו ולהכתיב איך כל דבר צריך להתנהל(חולי שליטה - Control freaks) בקיצור גנון, עוזרים באהבה או לא עוזרים בכלל כמו גידי שחר ז"ל איש גדול וצנוע עם נתינה ענקית שיצר מדריכים לקהילת הקודי.
...
עכשיו צפוי שבמחשכי הטלגרם בקבוצה שלך/שלכם יעשו צילום מסך ויגיבו תגובות לא נעימות לגביי תגובות שמעבירות ביקורת ויהללו את כל מי שמסכים תוך כדי התעלמות מוחלטת ממה שכבר נכתב בדיון :roll: .

ואם הייתי בקבוצת הטלגרם אז ממזמן הייתי חסום(בתור אחד שמביע דעה או מעביר ביקורת) אבל עצם זה שאני לא מצטרף אין לכם כוח עליי ועל כל אחד אחר שנשאר בחוץ ויודע להתקין בילד בהתאמה אישית לגבות ולשחר למכשיר אחר או להיות תלוי בבילד כזה או אחר plug&play, סיסמאות של "אהבת חינם" "שלום עולמי" לא עובדות עליי זה אומר בדיוק ההפך לצערי בסוף ידע הוא כוח 🧠💪
אגב למה תייגת רק אותי הרי @benny123 ו- @burekas7 באותה הדעה שלי, ואני אצא מנקודת הנחה שאם זה בילד חינמי לחלוטין כפי שציינת אתה/ם משתמשים בכתובת המקור של @burekas7 מצד אחד אבל מצד שני הוא לא חלק מהצוות וטוב שכך :)
נערך לאחרונה על ידי ramsalemix ב 04/03/2023 8:11, נערך 2 פעמים בסך הכל.

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”