בהרחבה של פישנזון ערוץ 24 הפסיק לעבוד

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
sharebear (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

בהרחבה של פישנזון ערוץ 24 הפסיק לעבוד

הודעה שלא נקראה #1 

שלום לכל המומחים:D
יש לי גרסה 18.6 בממיר אנדרואיד, עם הרחבה של פישנזון. עד לפני שבועיים ערוץ 24 עבד, ומשום מה הפסיק לעבוד. כל שאר הערוצים עובדים מצויין. ניסיתי להתקין מחדש גרסה נקייה של קודי על המחשב עם התיקייה וגם שם הערוץ לא עובד (והשאר עובדים).
אולי הלינק כבר לא מעודכן? קראתי בשרשור ישן שאפשר לעדכן לינקים איכשהו בקודי אבל אני לא יודע איך למצא לינק חדש לערוץ ולעדכן אותו בתוכנה, אשמח לעזרה :)

KodiMaster
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 83 פעמים

הודעה שלא נקראה #2 

תפתח באג למפתח של ההרחבה: https://github.com/Fishenzon/repo/issues

רןכהן
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

Re: בהרחבה של פישנזון ערוץ 24 הפסיק לעבוד

הודעה שלא נקראה #3 

sharebear כתב:שלום לכל המומחים:D
יש לי גרסה 18.6 בממיר אנדרואיד, עם הרחבה של פישנזון. עד לפני שבועיים ערוץ 24 עבד, ומשום מה הפסיק לעבוד. כל שאר הערוצים עובדים מצויין. ניסיתי להתקין מחדש גרסה נקייה של קודי על המחשב עם התיקייה וגם שם הערוץ לא עובד (והשאר עובדים).
אולי הלינק כבר לא מעודכן? קראתי בשרשור ישן שאפשר לעדכן לינקים איכשהו בקודי אבל אני לא יודע איך למצא לינק חדש לערוץ ולעדכן אותו בתוכנה, אשמח לעזרה :)
...
·
אתה יכול בבקשה להגיד לי למשל בקשר אליך מה הסיבה שחשוב לך לראות למשל את הערוץ הזה דרך הקודי?
שאני בחינם רואה אותו פה דרך הרשמה לאתר של מאקו שלא מחייבת חשבון משתמש ברשת חברתית
ושאפשר גם רק דרך כתובת דואר אלקטרונית להרשם לשם, כי גם להרשם לפורום של הום תאטר פה צריך כתובת דואר אלקטרונית
https://www.mako.co.il/mako-vod-live-tv ... d31006.htm
אז אבקש לדעת איזה בעיה יש בלראות ערוץ כזה דרך אתר האינטרנט של הערוץ הזה?

בקודי גם אי אפשר להקליט תוכניות טלוויזיה שהן שידור חי

אולי בקשר לשידור טלוויזיה חי יש בקודי יתרון שאני לא יודע? ואני אשמח מאוד לדעת עליו.
השאלה הזאת גם מופנת לאחרים שבאותו מצב.
אני אשמח לדעת על זה אחת ולתמיד.

sharebear (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #4 

KodiMaster כתב:תפתח באג למפתח של ההרחבה: https://github.com/Fishenzon/repo/issues
...
·

תודה (Y)
רןכהן כתב:
...
...
·
אתה יכול בבקשה להגיד לי למשל בקשר אליך מה הסיבה שחשוב לך לראות למשל את הערוץ הזה דרך הקודי?
שאני בחינם רואה אותו פה דרך הרשמה לאתר של מאקו שלא מחייבת חשבון משתמש ברשת חברתית
ושאפשר גם רק דרך כתובת דואר אלקטרונית להרשם לשם, כי גם להרשם לפורום של הום תאטר פה צריך כתובת דואר אלקטרונית
https://www.mako.co.il/mako-vod-live-tv ... d31006.htm
אז אבקש לדעת איזה בעיה יש בלראות ערוץ כזה דרך אתר האינטרנט של הערוץ הזה?

בקודי גם אי אפשר להקליט תוכניות טלוויזיה שהן שידור חי

אולי בקשר לשידור טלוויזיה חי יש בקודי יתרון שאני לא יודע? ואני אשמח מאוד לדעת עליו.
השאלה הזאת גם מופנת לאחרים שבאותו מצב.
אני אשמח לדעת על זה אחת ולתמיד.
...
·

לא ברור לי מאיפה הסקת שצריך להירשם לרשת חברתית כדי להשתמש בקודי? או שבקודי זה לא חינם? :מבולבל:
אני מניח שזה יותר עניין של העדפה אישית :| למשל, אני מוצא שהממשק של קודי יחסית נוח.
בדפדפן צריך להכניס כתובת מחדש בכל פעם או ללחוץ על הלינק ולבחור ערוץ זה עוד טעינה של עמוד שלם וגם יש פרסומות קופצות.
אני לא מעוניין להקליט תכניות טלוויזיה כך שזה לא מהווה עבורי שיקול, אבל אני לא בטוח שדרך הממשק בדפדפן יש אופציה להקליט.
יש VOD בהרחבה של קודי כמו שיש צפיות חוזרות באתר של Mako אז זה בעצם אותו דבר. בכל מקרה לא התעמקתי בזה בכלל, כי אני לא מתעניין בזה. אם רוצים לצפות במשהו שכבר שודר תמיד אפשר לחפש אותו בyoutube או באתרי צפייה ישירה כך שלא חייבים להקליט. כמובן שלא כל דבר נמצא וזה תלוי בתוכן.

רןכהן
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #5 

sharebear כתב:
...
...
·

לא ברור לי מאיפה הסקת שצריך להירשם לרשת חברתית כדי להשתמש בקודי? או שבקודי זה לא חינם? :מבולבל:
אני מניח שזה יותר עניין של העדפה אישית :| למשל, אני מוצא שהממשק של קודי יחסית נוח.
בדפדפן צריך להכניס כתובת מחדש בכל פעם או ללחוץ על הלינק ולבחור ערוץ זה עוד טעינה של עמוד שלם וגם יש פרסומות קופצות.
אני לא מעוניין להקליט תכניות טלוויזיה כך שזה לא מהווה עבורי שיקול, אבל אני לא בטוח שדרך הממשק בדפדפן יש אופציה להקליט.
יש VOD בהרחבה של קודי כמו שיש צפיות חוזרות באתר של Mako אז זה בעצם אותו דבר. בכל מקרה לא התעמקתי בזה בכלל, כי אני לא מתעניין בזה. אם רוצים לצפות במשהו שכבר שודר תמיד אפשר לחפש אותו בyoutube או באתרי צפייה ישירה כך שלא חייבים להקליט. כמובן שלא כל דבר נמצא וזה תלוי בתוכן.
...
·
התכוונתי שצריך להרשם לרשת חברתית בקשר לאתר האינטרנט של מאקו

sharebear (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #6 

רןכהן כתב:
...
...
·
התכוונתי שצריך להרשם לרשת חברתית בקשר לאתר האינטרנט של מאקו
...
·
אה אז לא הבנתי באיזה הקשר רשמת את זה. "...דרך הרשמה לאתר של מאקו שלא מחייבת חשבון משתמש ברשת חברתית"
מדבריך הבנתי שמדובר בחיסרון. אם כך, זה רק מחזק את העדיפות לשימוש בקודי. אלא אם אתה רואה את זה כיתרון. לזה התכוונת? בכל אופן, אין חובה להירשם דרך רשת חברתית למאקו (זו רק אופציה).

רןכהן
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #7 

sharebear כתב:
...
...
·
אה אז לא הבנתי באיזה הקשר רשמת את זה. "...דרך הרשמה לאתר של מאקו שלא מחייבת חשבון משתמש ברשת חברתית"
מדבריך הבנתי שמדובר בחיסרון. אם כך, זה רק מחזק את העדיפות לשימוש בקודי. אלא אם אתה רואה את זה כיתרון. לזה התכוונת? בכל אופן, אין חובה להירשם דרך רשת חברתית למאקו (זו רק אופציה).
...
·
אני אנסה להסביר את עצמי יותר טוב
התכוונתי שיש 2 אפשרויות למי שרוצה לצפות בתכנים של מאקו
או שצריך להרשם לאתר של מאקו דרך חשבון משתמש של רשת חברתית
או שצריך להרשם לאתר של מאקו דרך כתובת דואר אלקטרונית

sharebear (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #8 

רןכהן כתב:
...
...
·
אני אנסה להסביר את עצמי יותר טוב
התכוונתי שיש 2 אפשרויות למי שרוצה לצפות בתכנים של מאקו
או שצריך להרשם לאתר של מאקו דרך חשבון משתמש של רשת חברתית
או שצריך להרשם לאתר של מאקו דרך כתובת דואר אלקטרונית
...
·אוקיי ולדעתך יש יתרון בהרשמה?
בקודי לא חייבים להירשם בכלל.
נראה שההרשמה רק מאפשרת למאקו להציע לך חבילות צפייה בתשלום. מעבר לזה איזה עוד יתרון יש להרשמה לאתר?

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”