המלצה לNAS

פורום לכל מה שקשור לאחסון (מקומי, נייד ובענן). NASים ועוד.
nahum2013 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עובד טלפוניה/אינטרנט
עובד טלפוניה/אינטרנט
שם מלא: network solutions
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

המלצה לNAS

נושא שלא נקרא #1 

שלום

אשמח לקבל המצלמה לשרת NAS
השימוש שלי דיי פשוט
1) שמירה של קבצים בשרת וגישה מרחוק לקבצים דרך מחשב נייד מחוץ לבית/ נייח בבית / ובסלולרי
בגדול אני עובד על תוכניות בניה והצעות מחיר בבית ובשטח ומעוניין בגישה מהירה ונוחה לקבצים כך שיש חשיבות לכך שיהיה פשוט ומהיר
2) שמירה של המדיה הביתית תמונות וסרטונים וסנכרון לענן מהנייד
עד היום היה לי WD ישן שהתמיכה שלהם מסתיימת עוד מספר חודשים ולא תהיה גישה מהאפליקציה החדשה שלהם , מה גם שלא אהבתי את הממשק שלהם

תודה

rafib65
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: רפי ב
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

Re: המלצה לNAS

נושא שלא נקרא #2 

גישה מהירה לקבצים מרחוק תלויה בראש ובראשונה במהירות ההעלאה של האינטרנט שלך בבית (ובגודל הקובץ כמובן).
נראה לי שתהיה חייב חיבור עם סיב ע"מ שתוכל לעבוד על הקבצים מרחוק בצורה נוחה, מהירות ההעלאה בתשתית כבלים או בזק מאוד איטית.
במידה ואין, נראה לי שעדיף שירות אחסון בענן.
לגבי השרת עצמו - כל NAS בסיסי של SYNOLOGY או QNAP יעשה את העבודה.
עניין של ממשק ונוחות - זה לפעמים עניין אישי, עקרונית SYNOLOGY נחשב יותר ידידותי וקל לתפעול.

שלגון
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 461 פעמים
קיבל תודות: 681 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

מצטרף למה שאמרו מעלי, צוואר הבקבוק שלך יהיה מהירות ה- Upload.
יש גם אפשרות לעבוד מקומית בבית ולסנכרן/לגבות את הקבצים לענן, אז מחוץ לבית תוכל לגשת לקבצים בענן (google drive, box.com וכו'). שוב, תלוי מה גודל הקבצים שאתה רוצה לגשת אליהם, זה ישפיע על מהירות הסנכרון ועלויות האחסון בענן.
ל- QNAP יש אינטגרציה טובה לדי הרבה שירותים כאלה, אני מתאר לעצמי של- Synology יש גם אפשרות כזאת.
ואין לך "געוואלד געצרוכען"
שאין לו את ה-"פארפאלן" שלו...

DonkeyKong
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

למה אתה צריך לשמור את הקבצים אצלך? באיזה סדרי גודל של מידע מדובר? נשמע שאתה צריך Dropbox וזהו. תוכל לעבוד על הקבצים מכל מקום, תוכל לקבוע מה מסתנכרן ומה לא, ולא תצטרך לדאוג לעדכונים או לאפליקציה שמפסיקה לעבוד.

שלח תגובה

חזור אל “NAS ואחסון”