יצירת תיקיות רשת ב QNAP

פורום לכל מה שקשור לאחסון (מקומי, נייד ובענן). NASים ועוד.
DonkeyKong (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

יצירת תיקיות רשת ב QNAP

נושא שלא נקרא #1 

אני קצת חלוד עם שיתופים ומשהו פשוט לא מסתדר לי בראש, אשמח לעזרה. אני רוצה לעשות שיתופים ברשת משרדית קטנה.
אני צריך תיקייה שאליה כל המשרד יוכל לגשת ושם נמצאים קבצי העבודה שלהם לכולם יש גישה במשרד.
אני רוצה גם תיקיות עבודה פרטיות למשתמשים שעובדים ביחד כמו למשל - מנכל ומנהלת כספים, מנכל ומנהל אופרציה. את התיקיות האלה צריכים לראות רק שני הגורמים שחברים בהם.
אני רוצה לעשות קיצור דרך לכולם שיצביע על תיקייה אחת ושם הם יראו את כל התיקיות שלהם - או תיקייה אחת (תיקיית קבצי העבודה) או מספר תיקיות (תיקיית קבצי העבודה) ועוד תיקיות רלוונטיות.
לכן חשבתי לעשות תיקייה ראשית שנקראת OFFICE ומתחתיה את התיקיות. הבעיה היא שאני מגדיר את OFFICE כשיתוף לכולם ואז כל התיקיות מתחתיה גם אם אותו השיתוף. לא מצאתי בממשק איך אני יוכל לשנות את ההרשאות לתיקיות הרלוונטיות?

contact64
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 20 פעמים

Re: יצירת תיקיות רשת ב QNAP

נושא שלא נקרא #2 

הרשאות בשיתוף מחלחלות אוטומטית לתיקיות משנה אלא עם חוסמים חלחול - אם תעשה בצורה הזאת רק תכנס לצרות.

תגדיר שיתוף לכל פונקציה - שיתוף אחד לכל המשרד ושיתוף תיקיות פרטיות עם הרשאות לכל פונקציה

שלגון
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 461 פעמים
קיבל תודות: 681 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

ויש אפשרות לעשות Folder Agregation, נראה לי שאתה רוצה לעשות משהוא כזה.
https://www.qnap.com/en/how-to/tutorial ... w-to-guide
ואין לך "געוואלד געצרוכען"
שאין לו את ה-"פארפאלן" שלו...

contact64
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

Folder Agregation מדבר על שרשור שיתופים ממקורות שונים כמו מספר מכשירי QNAP ולא פותר את בעיית ההרשאות שעליו מדבר DonkeyKong.

DonkeyKong (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

11/02/2022 12:56  
contact64 כתב:
הרשאות בשיתוף מחלחלות אוטומטית לתיקיות משנה אלא עם חוסמים חלחול - אם תעשה בצורה הזאת רק תכנס לצרות.

תגדיר שיתוף לכל פונקציה - שיתוף אחד לכל המשרד ושיתוף תיקיות פרטיות עם הרשאות לכל פונקציה
...
תודה, אבל איך אני עושה את זה? אני רוצה בסופו של דבר קיצור דרך לתיקיה אחרת שדרכה כל המשתמשים יגיעו למשרד? אחרת כל היום אני אצטרך להסביר להם איך להכנס לתיקיות שלהם.

שלח תגובה

חזור אל “NAS ואחסון”