פריצת מערכת יונדאי איוניק

אודיו, וידאו, מולטימדיה, SPL, EMMA, ניווט, מידע מבוסס מיקום וכל גאדג'ט לרכב.
מישל.גאנו (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

פריצת מערכת יונדאי איוניק

נושא שלא נקרא #1 

שלום יש לי יונדאי איוניק 2019 פרמיום ויש לי את המערכת של גיל קאר ואני רוצה להתקין אפל קאר פלי אבל אין למערכת תמיכה ואני מצאתי את מתאם של אפל קאר פלי אבל צריך להוריד apk והמערכת סגורה אשמח לדעת איך פורצים אותה מוכן גם לשלם אני רוצה שיהיה לי פלי סטור שאני יוכל להוריד דברים
תודה לעוזרים

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

Re: פריצת מערכת יונדאי איוניק

נושא שלא נקרא #2 

052-864-6123

קוראים לו ירין... והוא פורץ את המערכות
אל תנסה לבד

זה עובד לא רע בכלל עם הדונגל וקאר פליי אלחוטי.

ככה זה אצלי במערכת גיל-קאר שפרצתי

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 570 פעמים

Re: פריצת מערכת יונדאי איוניק

נושא שלא נקרא #3 

03/03/2022 3:58  
מישל.גאנו כתב:
שלום יש לי יונדאי איוניק 2019 פרמיום ויש לי את המערכת של גיל קאר ואני רוצה להתקין אפל קאר פלי אבל אין למערכת תמיכה ואני מצאתי את מתאם של אפל קאר פלי אבל צריך להוריד apk והמערכת סגורה אשמח לדעת איך פורצים אותה מוכן גם לשלם אני רוצה שיהיה לי פלי סטור שאני יוכל להוריד דברים
תודה לעוזרים
...
תסתכל שניה בסרטון שאשר העלה. אם יש לך כזאת מערכת אמור להיות לך מסך בית זהה (למעט הצבע, שהוא ירוק-כחול ביונדאי ואדום במיצובישי), אם מסך הבית נראה שונה אז זאת לא אותה מערכת ולא יודע אם אפשר לפרוץ אותה.
אם זאת כן אותה מערכת, אכן אפשר לפרוץ. אל תנסה לבד. יש כמה קבצים שמסתובבים באינטרנט אבל הם ממש ישנים ויש סיכוי טוב שהם ידפקו לך את המערכת לגמרי. אתה יכול לשלוח לי הודעה אם אתה רוצה או שגם ירין בסדר גמור.
לגבי פליי סטור - יש איזו תופעה מוזרה שבחלק מהמערכות הוא לא עובד כמו שצריך (החנות נפתחת אבל אי-אפשר להתקין שום דבר) אבל כן אפשר להתקין אפליקציות באופן ידני ע"י הורדת קובץ APK. במערכות אחרות הפליי סטור עובד בלי שום בעיה, ולא הצלחתי ממש לראות עקביות בנושא, אפשר רק לנסות להתקין ולראות אם עובד.

שלח תגובה

חזור אל “Infotainment - מולטימדיה וגאדג'טים לרכב”