android auto cx5

אודיו, וידאו, מולטימדיה, SPL, EMMA, ניווט, מידע מבוסס מיקום וכל גאדג'ט לרכב.
vardilon (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: alon
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

android auto cx5

נושא שלא נקרא #1 

היי
אני צריך עזרה בהתקנת android auto באוטו.
האוטו משנת 2016 ויש לי כרגע את המערכת של קוברה (car android network integration)
והם פשוט חסמו לי תהגדרות אצלה וזה מבקש ממני סיסמא ביקשתי מהם תסיסמא למערכת והסיסמאות שהם מביאים לי פשוט לא נכונות
והwaze שמותקן שם פשוט נוראי הטאץ שלו נוראי ונראה כיאלו הוא זקוק לupdate בדחיפות למרות שהם אמרו שהם ביצעו לו update.
(אין לו תחנות של גוגל בפנים)
התייאשתי מהם טיפה אז ניתקתי את המערכת שלהם והתקנתי באוטו MZD-AIO-TI עפ"י האתר mazdatweaks.com
וכל ההתקנה בוצעה בהצלחה אבל כשאני מנסה לחבר את הפלאפון ולפתוח את הandroid auto הוא נכנס ללופ של פתיחה וסגירה של האפליקציה
והוא מציג באוטו מסך שחור
*ניסיתי גרסאות שונות של aa בפלאפון וכבר היסרתי והתקנתי מחדש ואת כל מה שגוגל הציע ולא עבד..
אילו דרכים ניתן להתקין android נורמלי שעובד בלי לשלם סכום מגוחך על ההתקנה?
האם ניתן לפרמט את המערכת של קוברה/לבטל את הסיסמא ולעשות updates לתוכנה שלה?
מה אתם ממליצים?
תודה מראש לעוזרים

arix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 21 פעמים

Re: android auto cx5

נושא שלא נקרא #2 

23/08/2021 19:15  
vardilon כתב:
היי
אני צריך עזרה בהתקנת android auto באוטו.
האוטו משנת 2016 ויש לי כרגע את המערכת של קוברה (car android network integration)
והם פשוט חסמו לי תהגדרות אצלה וזה מבקש ממני סיסמא ביקשתי מהם תסיסמא למערכת והסיסמאות שהם מביאים לי פשוט לא נכונות
והwaze שמותקן שם פשוט נוראי הטאץ שלו נוראי ונראה כיאלו הוא זקוק לupdate בדחיפות למרות שהם אמרו שהם ביצעו לו update.
(אין לו תחנות של גוגל בפנים)
התייאשתי מהם טיפה אז ניתקתי את המערכת שלהם והתקנתי באוטו MZD-AIO-TI עפ"י האתר mazdatweaks.com
וכל ההתקנה בוצעה בהצלחה אבל כשאני מנסה לחבר את הפלאפון ולפתוח את הandroid auto הוא נכנס ללופ של פתיחה וסגירה של האפליקציה
והוא מציג באוטו מסך שחור
*ניסיתי גרסאות שונות של aa בפלאפון וכבר היסרתי והתקנתי מחדש ואת כל מה שגוגל הציע ולא עבד..
אילו דרכים ניתן להתקין android נורמלי שעובד בלי לשלם סכום מגוחך על ההתקנה?
האם ניתן לפרמט את המערכת של קוברה/לבטל את הסיסמא ולעשות updates לתוכנה שלה?
מה אתם ממליצים?
תודה מראש לעוזרים
...
ממליץ לך לנסות לשאול בשרשור הזה:
https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php ... start=1110#

שלח תגובה

חזור אל “Infotainment - מולטימדיה וגאדג'טים לרכב”