התייעצות לפני רכישת (OLED (C1 VS G1

פורום מסכי OLED בחסות LG
simon30 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: simon avshalom
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

התייעצות לפני רכישת (OLED (C1 VS G1

נושא שלא נקרא #1 

ברשותי כבר 3 שנים טלוויזיה מדגם Q70R 65 ואני רוצה להשתדרג. מהמלצות שקיבלתי הבנתי שכדאי לי ללכת על C1 או G1 אבל הבנתי שיש כמה הבדלים ואני מתלבט אלה הם השאלות ואשמח לעזרה.

1. הבנתי שC1 ו-G1 הבהירות של המסך נמוכה בגלל ה-OLED האם זה נכון? כמה זה קריטי בצהרי היום (הבית שלי פונה למערב ומלא באור שמש)
2. קראתי שC1 וG1 נוטים להתקלקל ולפי כמה ביקורות שקראתי ברחבי הרשת אנשים נתקלים בבעיות עם הדגמים האלה, ויש גם המון שמרוצים כך שאני מבולבל.
3. האם אני ארגיש הבדל בין הOLED ל-Q70R שהיה לי עד עכשיו?
4. איזה דגם מומלץ G1 או C1?
5. ראיתי שהמחירים עכשיו למסך בגודל 65 אינץ' הוא בערך 6000 ש"ח עבור הC1 ו-7000שח עבור הG1 אם אחכה לG2 או C2 האם אלה יהיו אותם מחירים? או שממש לא והמחירים של ה-C1 וה-G1 כרגע ממש משתלמים?

סליחה על החפירה ותודה מראש על העזרה :)

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 227 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

Re: התייעצות לפני רכישת (OLED (C1 VS G1

נושא שלא נקרא #2 

לא שמעתי על בעיות אמינות. הטלוויזיות מגיעות עם 3 שנות אחריות ואפשר להאריך ל-6 שנים בתוספת תשלום. אנחנו קנינו באפריל 2021 ועד עכשיו מרוצים מאוד.
כשהיינו בחנות לא התרשמתי שההבדל בין C1 ל-G1 מצדיק את הפרש המחיר, אבל אז ההפרש היה בערך 3,000 ש"ח - שילמנו 9,700 על C1. ככה ש-6,000 נראה לי מחיר מצוין... אני מניח שהטלוויזיות החדשות תמיד משמעותית יותר יקרות.

simon30 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

תודה על התשובה.
איך מערכת ההפעלה מבחינת מהירות תגובה? עובד בצורה איטית או מהירה?

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מערכת הפעלה טובה ומהירה,אין בעיות אמינות ,מהשניה הראשונה תרגיש שיפור גדול ביחס לסמסונג שלך,יש מצבצעים לא רעים אז תחשוב לעלות ל77"

simon30 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

הבעיות אמינות שדיברתי עליהם מלכתחילה הם לגבי BURN IN לעומת סמסונג ששם אין את זה. זה הדבר היחידי שמפחיד.

acker16
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

המחירים של דגמי 2021 מאוד טובים, אולי ירדו עוד קצת לפני שיעלמו לגמרי.
1. כל הביקורות שקראתי אמרו שאין שום הבדל ניתן לאבחנה בין הG1 ל C1 - קח את הG רק אם זה חשוב לך וויזואלית שהטלוויזיה תהיה יפה יותר וצמוד מאוד לקיר.
לכאורה לG יש פנל EVO מתקדם יותר אבל כרגע גם מי שקונה C מקבל את אותו פנל - ושוב הביקורות אומרות שגם כשהן עומדות אחת ליד השניה קשה לראות הבדל, בוודאי כאשר הן לא.
2. לא חושב שאולדים נוטים להתקלקל - בייחוד מאז שהורידו להם את הבהירות כדי להקטין את הסיכוי לצריבות.
3. הממשק נוראי, בנקודה כלשהיא LG התחילו למלא את הממשק בפירסומות, בעבר הממשק תפס רק את החלק התחתון של המסך והיה קליל ומהיר, היום הוא ממלא את כל המסך בפרסומות והוא כבד ואיטי.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”