רוצים לקנות LG OLED מקבוצת ח.י? תחשבו טוב טוב לפני

פורום מסכי OLED בחסות LG
Jekyll
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

רוצים לקנות LG OLED מקבוצת ח.י? תחשבו טוב טוב לפני

הודעה שלא נקראה #1 

רוצים לקנות טלויזיה LG OLED באחריות קבוצת ח.י? תהיו מוכנים לעבור התעללות שאין כמוה:
רכשתי טלויזיה LG OLED לפני שנתיים עם אחריות לשלוש שנים, אחריות יבואן רשמי של קבוצת ח.י.
לאחר שימוש יחסית מועט והתייחסות לטלויזיה שאין כמוה, הופיעה בטלויזיה תקלה- נקודה אדומה ופסים לאורך ולרוחב כל הטלויזיה.
יצרתי קשר עם קבוצת ח.י וביקשו ממני תמונות של התקלה של הטלויזיה. זאת הייתה ההתחלה של מעל ל-10 שיחות של התעללות מצד ח.י:
קיבלתי שיחה בטענה שאכן מדובר בתקלה (מן הסתם), אבל אין להם אפשרות לטפל בי בחודשיים הקרובים.
כלומר במהלך החודשיים הקרובים בה האחריות שנשארה לי תתבזבז לה, אין להם צגים במלאי בשביל להחליף לי בחודשיים הקרובים ועליי להמתין.
המובן מאליו פה ברור - שום חברה בעולם לא אמורה להשאיר לקוח ששילם כסף עם טלויזיה תקולה במשך חודשיים, ויצטרך לספוג את חוסר האחריות מצד ח.י להיות בלי מלאי מוכן.
יצרתי קשר יום יום איתם, שוב ושוב, אמרו שאין במלאי ואין דרך אחרת לעזור לי.
לאחר עוד כמה שיחות אמרו לי שיש להם שירות ״סופר-מיוחד״ שמאפשר לי לקבל טלויזיה חלופית עד שהמלאי יגיע.
אחרי כמה שיחות מעייפות במיוחד, איפשהו שמחתי לשמוע שהם מספקים טלויזיה חלופית תואמת שתחליף את התקולה שלי לתקופה הזאת. ולמתי הטכנאי? רק עוד שבוע, בסדר, נמתין..
החלטתי להרים טלפון ולוודא בשנית, אחרי שכבר סבלתי מספר רב של פעמים מהשירותש להם, ונאמר לי שטלויזיה חלופית היא לא תואמת לערך הטלויזיה, כלומר תגיע טלויזיה 42 אינץ׳.
כמובן שאני לא אהיה חודשיים עם משהו חלופי לא שווה ערך, אחרת מה הערך החלופי פה?
הסברתי את עצמי כמה וכמה פעמים ואחרי עוד כמה ימים של מסכת עינויים אמרו לי שיביאו לי LG OLED בזהה לדגם התקול שלי. מתי? שוב עוד שבוע, בסדר, נמתין עוד..
הגיע היום של הטכנאיים להגיע ולהחליף לי ולהתחיל לעמוד בשלהם. אך אני מכיר את השירות של ח.י, עברתי איתם כמה וכמה שיחות, לכן התקשרתי הבוקר לוודא שאכן הם עומדים בהבטחתם.
אבל מה? שוב פעם אמרו לי שלא מגיע לי מה שהם הבטיחו, שהטכנאי בדרך עם טלויזית LCD ואין להם מה שהובטח לי.

רוצים LG OLED? חושבים שאתם מקבלים מה שמגיע לכם? תחשבו שוב.
בהצלחה לכם.
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור
נערך לאחרונה על ידי Jekyll ב 08/11/2020 12:46, נערך 3 פעמים בסך הכל.

Evil-u
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 108 פעמים

Re: רוצים לקנות LG OLED מקבוצת ח.י? תחשבו טוב טוב לפני

הודעה שלא נקראה #2 

מאכזב מאוד,
הייתי ממליץ לח.י לעשות בדק בית דחוף, נדלקות כאן יותר מידי נורות אדומות,
שכן על פי דיון זה וכמה לפניו הם הולכים בדרך של אלקטרוניקס פרו.
חבל :(

TheCoolest
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
נתן תודות: 158 פעמים
קיבל תודות: 1834 פעמים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראה #3 

בהחלט מאכזב מאד.
אם אפשר לשאול, באיזה דגם מדובר?
אם קנית בחנות מתמחה, ואפילו אם לא, הייתי ממליץ לנסות ליצור איתה קשר ולראות אם הם יכולים לעזור.

Jekyll
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #4 

מדובר בדגם LG OLED C8. דגם 55 אינץ׳.
קניתי בחנות שכרגע מעדיף לא לציין את השם שלה, כי היא לא קשורה לזה, אבל חנות מוכרת מאוד בארץ, אמינה מאוד ואחריות יבואן רשמי של קבוצת ח.י כמובן.
אולי אנסה ליצור איתם קשר אבל אני מאמין שיישלחו אותי ליבואן הרשמי קבוצת ח.י כי הם אמורים לטפל בי.

TheCoolest
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
נתן תודות: 158 פעמים
קיבל תודות: 1834 פעמים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראה #5 

אם זו חנות מתמחה, סביר להניח שהם ינסו לעזור לך מהצד שלהם במידה ותספר להם את מה שעברת מול ח.י.

tropit9
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

הודעה שלא נקראה #6 

שלום קודם כל גם אני חדש בפורומים, נרשמתי לקראת בלאק פריידי כי אני שוקל גם לקנות Oled. ראיתי את הפוסט האמת מכעיס ומדאיג שלך, ורציתי לכתוב כמה דברים.

קודם כל לזכותה של ח.י, היא כנראה היחידה או בין היחידות שמפרסמות באתר שלהם באופן גלוי ומוצהר את תעודת ותנאי האחריות של הטלוויזיות שלהם באתר. זה שקיפות בסיסית שהייתי מצפה גם מפנסוניק וסוני בארץ (ברימאג,ישפאר) לציין לגבי הטלוויזיות שלהם. אם מישהו מוצא אותם באתר שלהם, אנא פרסם קישור...

עכשיו למהות... בתעודת האחריות שלהם מצויין שהם מחוייבים לתקן את המוצר עד שלושה ימי עסקים מפתיחת הקריאה (הטלפון הראשוני שלך, לפחות לפני שבועיים שכן ציינת פעמיים המתנה של שבוע לפחות...) או עד מועד שייקבע עמך. בנוסף אם הם אינם מסוגלים לתקן את התקלה אם מוכנים להשיב את כספך כנגד מסירת המוצר לחזקתם.

לא מצויין שם שום דבר בנוגע לטלוויזיה חליפית. זה כנראה שירות שהם מציעים כאקסטרא. מסכים במאה אחוז שטלוויזיה חליפית צריכה להיות בהתאם לאיכות המוצר.

אז תתקין אפליקציה להקלטת שיחה, תתקשר אליהם פעם נוספת, תבקש מהנציג/ה לקרוא ביחד איתך את האחריות מילה במילה, ותבקש מהם להשיב לך את הסכום אותו שילמת עבור הטלוויזיה ושהם יעשו איתה ככל העולה על רוחם. אני לא מבין גדול במשפטים ובחוזים אבל אם הם מסרבים לכאורה ישנה פה הפרת חוזה, הרי לא היית רוכש מוצר כה יקר לו היית צופה שהחברה תתנער מתנאי האחריות לא? אני מתאר לעצמי שאין לך רצון לגרור את זה חודשים בבית משפט אפילו שיש לך כאן קייס, אז ראוי שתציין בשיחה עמם את תנאי האחריות שלהם ואת האפשרות של הליכה לערכאות...

אני בהחלט מאחל לךשהסיפור יסתיים וייפתר במהרה.

Yaronzi
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

הודעה שלא נקראה #7 

08/11/2020 12:47  
idoscp כתב:
מדובר בדגם LG OLED C8. דגם 55 אינץ׳.
קניתי בחנות שכרגע מעדיף לא לציין את השם שלה, כי היא לא קשורה לזה, אבל חנות מוכרת מאוד בארץ, אמינה מאוד ואחריות יבואן רשמי של קבוצת ח.י כמובן.
אולי אנסה ליצור איתם קשר אבל אני מאמין שיישלחו אותי ליבואן הרשמי קבוצת ח.י כי הם אמורים לטפל בי.
...
יש חנויות מתמחות בארץ שבסופו של דבר יכולות לעזור בצורה כלשהי, כדאי לך לבדוק מולם. (תריץ גם חיפוש בפורומים ותראה שזה קורה)

Evil-u
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 108 פעמים

הודעה שלא נקראה #8 

08/11/2020 13:59  
tropit9 כתב:
...
וזה מה שמדהים אותי בארץ,
חברות ישקיעו מליונים על יבוא, שיווק ופרסום ובסוף יפלו עם הלקוח על קטנה מטומטמת כזו.
בחייאת, ההבדל בכסף בין פאנל חדש למסך חדש קומפלט הוא לא גדול במיוחד,
אין לכם פאנלים במלאי, הלקוח עם הלשון בחוץ, תתנו לו חדש? לא, תריבו איתו חודש ותבזבזו עשרות שעות עבודה של נציגיםת טכנאים,דלק, מובילים הלוך ושוב שאשכרה בדרך אליו עם מסך ששלחתם ביודעין בניגוד להסכמה וזאת לפני שלקחנו בחשבון הפסד פוטנציאלי מלקוח זועם (לקוחות שיחשבו פעמיים אם לרכוש, במיוחד טרם חג קניות כמו בלאק פריידי).
אני בטוח וסמוך שכבר עכשיו הם בזבזו איתו כפול כסף ממה שהיה עולה להם להחליף לו וזהו.

וכל זה, בשביל ״לצדוק״ (מבחינתם).

איוולת!

tropit9
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #9 

ומנגד אם היו חושבים לטווח טיפה יותר מלערבב לקוח, אומרים לא "וואלה שמע, קורונה, יש עיקובים בהספקה, לא נוכל כרגע לתקן,יש לנו אפשרות לתת לך את הכסף בחזרה וניקח את המסך אלינו" אנימתאר לעצמי שהפוסט היה בנושא אחר לגמרי... שם טוב לוקח אותך הרבה יותר רחוק משם רע. לחלופין גם יכולים לפצות על העיקוב לומר לו "שמע, אנחנו ניתן לך שדרוג גודל/ דגם/ הרחבת אחריות עלינו כפיצוי על (פאקין חודשיים!) של עיקוב בטיפול התקלה. סיפור כזה של לקוח ימכור להם עוד מסכים כל עוד הוא זמין ברשת...

לעומת סיפור כזה, שלקוח פוטנציאלי כמוני יקרא ויגיד "אני רוצה לקנות מיבואן כזה?"

הפורום בחסות lg, אולי יש פה נציג ח.י שינסה לשפר את הטיפול? עדיין יש להם פוטנציאל לצאת טוב מהסיפור...

gilyos
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

הודעה שלא נקראה #10 

היה לי לפני שנתיים שלוש בערך מקרה דומה.
טלוויזיה חדשה אחרי 3 חודשים פס סגול לאורך תחתית המסך.
שלחתי תמונה אישרו שהמסך תקול.
התקשר אליי מנהל המעבדה ואמר שאין יותר את הדגם במלאי,אמר תחכה חודשיים ותקבל את הדגם החדש או אפשרות לשדרג.
באותו זמן לא הייתי מעוניין בשידרוג אז חיכיתי חודשיים וקיבלתי טלוויזיה חדשה בדיוק בזמן שנכנסה למלאי לארץ כמו שהבטיחו.
הפס היה בתחתית המסך אז לא הפריע לי בצורה קשה
אצלך זה לאורך באמצע המסך והרבה יותר מציק.
אני יודע שהיי.י משתולל עליהם וצועק ומאיים בתביעה ופרסום שלילי ברשתות החברתיות
לצערי נוכחתי לדעת שהארצנו רק מי שבוטה וצועק מקבל את מבוקשו.
אל תוותר להם תבקש לדבר עם מנהל ותאיים בתביעה שהם מפרים את תנאי האחריות
שיתנו לך 55cx

Jekyll
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #11 

החוויה פשוט נוראית, זה בעיקר עצוב בתור חובב מושבע של טכנולוגיית ה- OLED והמלצתי להמון לקנות טלויזיה כזאת והרבה הלכו בעקבותיי.
אני אצטרך לחשוב כעת פעמיים, אם בכלל, להמשיך להמליץ על הטלויזיה הזאת בגלל השירות והכאב שמקבלים מיבואן רשמי כזה בארץ.

ותודה על כל התגובות והעזרה עד כה, מעריך מאוד.

Ba6Ra6K
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

הודעה שלא נקראה #12 

08/11/2020 16:36  
tropit9 כתב:
ומנגד אם היו חושבים לטווח טיפה יותר מלערבב לקוח, אומרים לא "וואלה שמע, קורונה, יש עיקובים בהספקה, לא נוכל כרגע לתקן,יש לנו אפשרות לתת לך את הכסף בחזרה וניקח את המסך אלינו" אנימתאר לעצמי שהפוסט היה בנושא אחר לגמרי... שם טוב לוקח אותך הרבה יותר רחוק משם רע. לחלופין גם יכולים לפצות על העיקוב לומר לו "שמע, אנחנו ניתן לך שדרוג גודל/ דגם/ הרחבת אחריות עלינו כפיצוי על (פאקין חודשיים!) של עיקוב בטיפול התקלה. סיפור כזה של לקוח ימכור להם עוד מסכים כל עוד הוא זמין ברשת...

לעומת סיפור כזה, שלקוח פוטנציאלי כמוני יקרא ויגיד "אני רוצה לקנות מיבואן כזה?"

הפורום בחסות lg, אולי יש פה נציג ח.י שינסה לשפר את הטיפול? עדיין יש להם פוטנציאל לצאת טוב מהסיפור...
...
הבעיה שאין יבואן אחר ובגלל זה היבואן היחיד עושה מה שבא לו (בכל תחום, לא רק טלוויזיות). לא נלחמים על שירות, נלחמים על מחיר ושם המותג. זה לא שהיבואן יודע שיש לו מתחרה שנותן שירות טוב יותר שהוא צריך להשוות אליו את התנאים. זה מה יש וזו בעיה שלך ולא משנה איזה נותן שירות תבחר.

idan309
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 291 פעמים
קיבל תודות: 316 פעמים

הודעה שלא נקראה #13 

ממש מוזר.
רק לפני שבועיים הבעיה של הצריבות באולד 55 של אמא שלי החמירה ובגלל שנשאר חודש לאחריות ה-3 שנים מיהרתי לצור קשר.
אחרי שביקשו ממני לשלוח תמונות של הבעיה ולא חזרו אליי יצרתי קשר ושלחתי שוב ומיד חזרו אליי על בחירה בין 2 אופציות:
לחכות כחודשיים להחלפת הפנל (הבהירו כי התאריך הקובע הוא מועד הפנייה)
לקבל מיידית מסך תצוגה / עודפים / מתוקן מדגם C8 כאשר בתוספת של 990 ש"ח לקבל גם אחריות ל-3 שנים.
אישרתי את האופציה השנייה ותוך שבוע הותקנה ה-C8.

tropit9
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #14 

יש איזו התפתחות בפרשה?

Jekyll
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #15 

כן, יש התפתחות בפרשה. קבלו בבקשה את התנצלותי שלא יצא לי לעדכן עד עתה, אבל הנה עדכון סופי:
אז כמות הטלפונים אליהם לא הייתה קרובה מלהגמר. יצרתי איתם המון פעמים קשר שזה כבר היה בלתי נסבל.
בסוף אחרי המון שיחות הם הסכימו לתת לי טלויזיה חלופית OLED C8 55 בדיוק כמו שיש לי.
אחרי שחיכיתי שבוע אני קולט שמגיע אליי טכנאי עם טלויזיה LED של LG בגודל של 42 אינץ׳״. הייתי בהלם בעיקר מאחר ווידאתי 3(!) פעמים עם ח.י שאכן מגיע הדגם OLED C8 55 כטלויזיה חלופית.
סירבתי לקבל את הטכנאי וחוסר הסובלנות שלי הגיע לשיא.

אמרתי להם שאני כבר לא מעוניין יותר בהחלפת פאנל ומאחר והם לא עומדים בחוק הם מחוייבים להחזיר לי את הכסף או להחליף לי לחדש.
כמובן שהם לא באו לקראתי בשום צורה שהיא אז גם המקרה הזה לא הניב פירות.
כצעד אחרון החלטתי לפנות ל- LG העולמית בטענה חריפה עם פירוט מלא איך קבוצת ח.י מטפלת בלקוחות שלהם בארץ.
במפתיע מאוד, יום למחרת, אני מתקשר לקבוצת ח.י שוב והם אמרו לי שעוד שלושה ימים מגיעים אליי טכנאיים עם פאנל C8 חדש להחליף לי במקום.
ואכן אחרי שלושה ימים הגיעו שני טכנאיים עם פאנל C8 חדש לחלוטין עם ניילון נצמד והחליפו והכל עובד נהדר.

רק חשוב לציין: הטכנאיים היו מאוד נחמדים, הסבירו לי כל מה שהם עושים בתהליך, היו מוכנים להמתין כמה שאני ארצה בזמן שאני מריץ סרטוני בדיקות לראות שהכל תקין, מסתכל מכל זווית לראות שהפאנל אכן חדש ותקין לחלוטין.
יותר מכך: הם היו דיי בהלם שאמרו לי שאני צריך לחכות חודשיים לפאנל חדש, והם לא מודעים בכלל לבעיה שאין פאנלים במלאי.

השירות לקוחות של הנציגים בשירות הטלפוני של ח.י הוא מחפיר, וב-180 מעלות מכאן, השירות של הטכנאיים של ח.י הוא שירות נפלא ונהדר.

אני לא חושב שאני אעצור כאן. אני עברתי התעללות ושקרים והבטחות שלא קיימו. אם ארצה להרחיב אחריות אני מצפה לא פחות מהנחה מאוד משמעותית להרחבת אחריות, אם בכלל ארצה את זה.

כך או כך, אני איבדתי כל אמון בקבוצת ח.י והשירות שלה. לא ראיתי הרבה מאוד זמן בישראל שירות כזה מחפיר.
כנראה הטלויזיה הבאה שלי תהיה OLED של סוני, או אפילו בתקווה בעתיד הלא רחוק טלוייזית microLED של סמסונג.

אני עם ח.י סיימתי.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”