מישהו יכול לתת עזרה בקשר לדגמים מסויימים של מסך oled lg 55/65

פורום מסכי OLED בחסות LG
FastandFurious (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 899 פעמים
קיבל תודות: 550 פעמים

מישהו יכול לתת עזרה בקשר לדגמים מסויימים של מסך oled lg 55/65

נושא שלא נקרא #1 

מבקש עזרה מעוניין לקנות טלויזיה בין 65/55 lg oled b6 e6 כל הסידרה, רציתי קישור לאיזה סיכום בטבלה שיהיה לי מסודר בדיוק מה יש בכל דגם מפרטים וכו', זה ממש יעשה לי סדר כי אני כבר מאוד מבולבל ןככה אני יקנה משהו וידע באמת מה יש בכל מסך שאין באחר שיתאימו לדרישות שלי

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

מה בדיוק מבלבל פה? הסדרה הנוכחית של ה- OLED היא הסדרה הכי ברורה אי פעם במסכי טלויזיה. ברצינות. במקום שמות דגמים המורכבים מאותיות לא ברורות להדיוט הממוצע, LG החכימו לפשט את השמות כך שכולם יבינו.
הסדרה החדשה כוללת את ה- B6 ולידה את ה- C6. ההבדל הוא שה- C6 קעור ועם תלת מימד ואילו ה- B6 שטוח וללא תלת מימד.
מעליהם יש את ה- E6, שכבר מגיעה עם עיצוב מסוגנן יותר וכוללת גם סאונד בר בתחתית המסך. מעל לכולם יש את ה- G6 שהוא ממוצב כמסך עילית מעל לכולם, בעיקר מבחינת עיצוב אבל לא רק.
ההתמקדות שלך צריכה להיות לדעתי בין ה- B6 ל- C6 כאשר ממליץ ללכת על ה- C6 אם ורק אם אתה דורש תלת-מימד ו/או אוהב מאד קעור במקום שטוח. על ה- E6 ללכת רק עם כסף הוא ממש לא בעייה. ההבדל במחיר די גדול והקפיצה מבחינת ביצועים די זניחה ואף מוטלת בספק (תלוי על סמך איזו ביקורת) ועיצוב זה עניין של טעם וכו'. על ה- G6 - ראה מה שרשמתי על ה- E6 רק עם פלוס גדול בתופסת מחיר.
ה- B , ה- C וה- E זמינים בגדלים של 55 ו- 65 אינץ'. ואילו ה- G זמינה בגדלים של 65 ו- 77 אינץ'.
בהצלחה.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #3 

@jacko-il
קודם כל תודה רבה על השרות חחחחח תודה על התשובה,אני הבנתי שכל עניין התלת מימד כבר מת בטלויזיות?(או שאני טועה ומדובר בסמסונג בלבד?, הכוונה מת היא לזה שהם זנחו את התלת מימד) תמיד טוב שיש תלת מימד ובקשר לקעור אני פשוט לא יודע מה הביקורות בעולם אומרות על מסכים קעורים בכלל ושל אל ג'י בפרט, אם הטכנולוגיה עובדת כמו שצריך במסך קעור? (פיסת מידע לא תזיק)

העניין מה ההבדל במחיר בין הB6 ל C6? אם ההפרש הוא משמעותי אז אני יכול לוותר על הרעיון של C6 וללכת על הB6, בשביל להוזיל עלויות.
כמה אמורה לעלות B6?/C6?? מכיר תאכלס בשטח לא דרך זאפ, מחיר שבאמת היא נמכרת בשורה תחתונה?

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #4 

תלת מימד או לא - אתה תחליט. יש כאלה שלא ישתמשו בזה פעם אחת ויש כאלה שחובבים, כמוני למשל. עניין אישי לגמרי.
מת? בגדול סוג של כן או לפחות בדרך לשם. לדעתי עדיין יצאו סרטים אבל משמעותית פחות (אין לי ביסוס לזה, פשוט דעה או תקווה אם תרצה). קעור או שטוח זה שוב עניין של העדפה אישית. זה יותר פיצ'ר עיצובי מאשר באמת יתרון במשהו כמו שמנסים למכור לנו. LG לפחות הבינו את הקטע שפחות אנשים מתחברים לקעור והחל מהשנה הם מציעים כמעט את כל האולדים כשטוחים. לי אישית זה לא כזה משנה, לדעתי שניהם אחלה וקעור או שטוח זה היינו הך עבורי. מה לך עדיף? עניין שלך עם עצמך..

לא יודע מחירים, אני לא מתעניין. אני מהמר שה 55B6 נמכרת היום סביב ה 15 אלף פלוס מינוס וה C6 או במחיר זהה או בכעשרה אחוזים בערך יותר. אבל עדיף לך לשאול פה בפוסטים של חברים שרכשו ולהתקשר לחנויות ולברר. ואל תתייחס לזאפ, הוא לא אינדיקצייה לאף מוצר בתחום הקולנוע הביתי. בתחום שלנו כל התמחור חסום בפנינו אונליין..

meridork
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #5 

נהנתי לקרא ,אני בדילמה דומה עם שאלות נוספות
מרחק למסך כ3.5 מטר. מה גודל מומלץ ? האם 55"? אם 55 האפשרויות מצטמצמות ל C B E
מבקש איכות תמונה מעולה. הסאונד ממערכת מקצועית. אם E תורמת לסאונד מצטמצם ל C B
האם קיימים מסכים דומים מייצרנים אחרים?

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #6 

למרחק כזה הייתי הולך על משהו גדול יותר. משהו כמו 65 פלוס מינוס. 55 אינץ' למרחק כזה זה די קטן.
אני עם 55 למרחק של כ- 2.7 מטר וזה מעט קטן לי. הייתי הולך עם 65 אם התקציב היה מאפשר לי.
אם מפרקים חווית צפייה לשני אספקטים עיקריים שהם לדעתי גודל המסך ואיכות התמונה של המסך אז במקרה שלך תקבל איכות תמונה מעולה אך גודל קטן מידי ולכן לדעתי החוויה נפגמת, בטח כאשר מדברים על תכנים קולנועיים (גם כי תענוג לצפות בסרטים על מרקע גדול וגם מפני שיחס הצילום הקולנועי גורם לכך שאנחנו מקבלים בפועל מסך עוד יותר קטן).
זה לא שאין הבדלים בין B ל- C ל- E ול- G. יש הבדלים אך הם לא בהכרח מצדיקים את התוספת. בנוסף לכך - בביקורות שונות קיבלו ערכים מעט שונים ולכן קשה לומר בדיוק מי טוב ממי ובכמה. לכן ניתן לומר שהם סה"כ די דומים ביכולות שלהם. כולם. ההבדלים הלא מוטלים בספק הם כמובן העיצוב ופיצ'רים - אותם ציינתי מעלה.
לגבי השאלה האחרונה שלך: בארץ, אין כרגע יצרן נוסף שמציע מסכי OLED.

meridork
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #7 

תודה
רשתות מומלצות ומקצועיות לקנייה?

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

טרקלין חשמל crosover p1000

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #9 

@חושחאש
בתכלס אני ממליץ על crosover גם מחוויות רכישה של אנשים פה בפורום וגם נסיון אישי.
ויש את סטריאו עיני ביבנה (לב יבנה) יוסי עיני בחור מדהים עם שרות מעל הכל

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

איטלקי.
אני מתכוון לרכוש מסך בזמן הקרוב אז בדקתי טלפונית מחירים אלה היו הכי זולים מבחינת איכות שירות אני עדין לא יכול להעיד.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”