המלצה לרכישת מסך חדש.

פורום מסכי OLED בחסות LG
benavigal (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

המלצה לרכישת מסך חדש.

נושא שלא נקרא #1 

שלום רב,
אני לפני החלפת מסך ואשמח להמצלתכם.
כיום אני מחזיק במסך סמסונג - ks8500.
אני מתלבט בין 4 דגמים:
1. QN90A.
2. C1.
3. G1.
4. A90j.

חשוב לי לציין, כרגע השימוש העיקרי שלי במסך הוא צפייה בסרטי full hd, סדרות, ונטפליקס.
את כל התוכן אני משיג בעצמי באיכיות הכי גבוהות (רימוקסים), והמסך מחובר למחשב חזק מאוד עם כרטיס מסך חזק מאוד (שהפכתי למחשב סרטים).
את התוכן אני מריץ על קודי.
פחות גיימינג.
פחות 4K - אולי כי כרגע אני לא מצליח למצוא את הנגן הנכון שיידע להריץ לי את הפורמט ברמה הכי גבוהה.
עדיין שאני מריץ 1080 אני מקבל תמונה יותר עשירה מ4K. - אפשרות סבירה שאני לא מריץ את הפורמט נכון.

בכל אופן, הכי חשוב לי זה תמונה עמוקה, עשירה בפרטים וצבעים, חדות תמונה ללא פשרות ומנגנון החלקת תנועה מצויין.

אשמח להמלצתכם מה מבין 4 המסכים יענה לי על הצרכים והדרישות בצורה הטובה ביותר.

תודה מראש על ההמלצות.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

Re: המלצה לרכישת מסך חדש.

נושא שלא נקרא #2 

לדרישות האלה לך על OLED.
איזה מהם? תלוי בך ובתקציב שלך.

cabasse1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

עזוב תקציב . לך תיראה תשווה אחד על אחד עזוב רעשי רקע. מה שאתה תאהב תירכוש.
אבל תצטרך להחליט מה אתה באמת אוהב
איכות תמונה אמיתית חיה וטבעית
או להשקיע בגיימיניג כל כך הרבה במסך. זה כבר לשיקולך.

gabiuzan
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 106 פעמים
קיבל תודות: 30 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לפי דעתי ולפי האינטרנט (יש לי LG OLED C9) אין על LG בנושא של גיימינג ותמיכה בכל הפיצ'רים הכי חדשים.
ה G1 או ה C1 הם אחלה בשביל זה וכמובן האיכות תמונה מעולה, כמה רמות מעל מה שיש לך היום.
אני מוכר את שלי ועוד שבועיים בערת ה' עובר ל SONY A80J (לא יודע למה לא ציינת את הדגם הזה ברשימה שלך), כי האיכות תמונה ישירות מהקופסא הוא אחד הטובים שיש והרבה יותר טוב מ LG ואני מעדיף את זה ככה...
הם כן יקבלו תמיכה מלאה בפיצ'רים החדשים של עולם הגיימינג אבל לא כרגע, רק בעתיד, ולי זה פחות חשוב (יש לי סוני 5 אבל אני לא משוגע שמשחק כל יום, אולי פעם בשבוע) ולכן אני הולך על איכות התמונה הכי טובה שאפשר.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

28/07/2021 8:20  
gabiuzan כתב:
לפי דעתי ולפי האינטרנט (יש לי LG OLED C9) אין על LG בנושא של גיימינג ותמיכה בכל הפיצ'רים הכי חדשים.
ה G1 או ה C1 הם אחלה בשביל זה וכמובן האיכות תמונה מעולה, כמה רמות מעל מה שיש לך היום.
אני מוכר את שלי ועוד שבועיים בערת ה' עובר ל SONY A80J (לא יודע למה לא ציינת את הדגם הזה ברשימה שלך), כי האיכות תמונה ישירות מהקופסא הוא אחד הטובים שיש והרבה יותר טוב מ LG ואני מעדיף את זה ככה...
הם כן יקבלו תמיכה מלאה בפיצ'רים החדשים של עולם הגיימינג אבל לא כרגע, רק בעתיד, ולי זה פחות חשוב (יש לי סוני 5 אבל אני לא משוגע שמשחק כל יום, אולי פעם בשבוע) ולכן אני הולך על איכות התמונה הכי טובה שאפשר.
...
גם אני שוקל את ה-A80J (וה-C1) וגם אני כמוך גיימר לייט (XBOX SERIES X). רק קח בחשבון שהמילים של סוני לגבי עדכון שיכלול את הפיצ'רים זה מילים של כלום בפיתה. הם עבדו על מאות אלפי לקוחות עם ההבטחות הרבות לגבי ה-X900H. כאחד שמחזיק ב-XH95 ומאוד אוהב אותה, התאכזבתי קשות שסוני עשו את זה. במסכים המתקדמים של LG הפיצ'רים האלה NATIVE במסך, בלי עדכונים ושטויות. כמוך, גם לי לא חשוב בכלל עניין ה-120 הרץ ב-4K. עם זאת, אם אני הולך לעבור את מחוזות ה-10K למסך כדאי שהמסך יהיה FUTURE PROOF לפחות 5 שנים קדימה. אולי עוד שלוש שנים פתאום משחקי ספורט (מה שאני אוהב לשחק) יעבדו ב-4K\120 והחוייה תהיה מטורפת? אני באמת לא יודע ולא מתכוון לחזות. רק קח בחשבון שמה שנכון להיום עבורך, עשוי להשתנות בעתיד הנראה לעין, אז תנסה לכסות על עצמך מכמה שיותר כיוונים. ואם אתה בוחר להאמין לסוני זה גם סבבה, אולי הפעם יקיימו.

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

זו שאלה קצת לא הוגנת. זה ברור שהA90J זו הטלווזיה הכי טובה לשימושים שלך, בלי טיפה של ספק. העניין הוא המחיר, זו לא חוכמה להשוות דגמים שחלקם הרבה יותר יקרים.

לא כלכך הבנתי את הדיון על הגיימנינג שבכלל לא מעניין אותך, כנראה זה מה שאנשים אוהבים פה.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”