שרשור הדיבורים של פורום ht deals

ריכוז כל המבצעים, הדילים הכי חמים שחברי האתר מצאו מאתרי אמאזון (ארה"ב, גרמניה, איטליה, בריטניה וספרד)
tomllic
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 83 פעמים
קיבל תודות: 43 פעמים

נושא שלא נקרא #751 

אני מחפש המלצה (מניסיון אישי) למכונת תספורת לשיער ואם אפשר אז גם לזקן.
אם יש לה אופציה לכמה שיותר קרוב לאפס מ"מ יהיה מצויין.
תודה רבה.

oronwerner
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 51 פעמים

נושא שלא נקרא #752 

אני דווקא חושב שהשיקול הוא אחר לגמרי בהיבט הקנייה מאמאזון -

כשאני בודק כמה עולה מוצר בארץ לעומת להזמין מאמזון, אני בודק גם את ההפרש ולא רק את המחיר עצמו, גם כשהמחיר גבוה יותר
(הפרש באחוזים/בכסף אבסולוטי, כל אחד יעשה את שיקוליו).

הסיבה לכך היא שקנייה מאמאזון לא מסתכמת עבורי רק בעלות, אלא גם בשקט הנפשי -
בכך שיש לך למי לפנות, בכך שלא ינפנפו אותך אם יקרה משהו גם חצי שנה אחרי הקנייה, בכך ששירות הלקוחות יתייחס בצורה נאותה ומכובדת ולרוב ינסו למצוא פתרון שישביע את רצונך.
וכן - גם להגיד שלא מגיע לך כלום הם יודעים, ועדיין אתה לא מרגיש ש"דפקו" אותך או שהתעלמו ממך.

בקיצור, לטעמי הפרש X כלשהו, גם אם הוא גבוה יותר באמאזון, עבור מוצרים יקרים, שווה את זה.
מה ערך ה-X? כל אחד יחשוב לעצמו...

חוויתי מספיק סיפורים בעצמי ומחברים על התייחסות מזלזלת מצד היבואן, ומוצרים ש"נעלמו" לחודש שלם של "טיפולים" כי צריך לשלוח למעבדה שיושבת הכי רחוק ממך ואז בדיקת טכנאי, ואז לשלוח חזרה לחנות הקרובה, ולתאם ו-"לצערי זו חברה חיצונית אז הם עובדים רק 3 ימים...." ועוד ועוד.

בקיצור - עבורי לרוב הקנייה מאמזון, גם עבור תוספת, שווה בהחלט.

Amir64
גורו
גורו
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 1733 פעמים

נושא שלא נקרא #753 

@amired13
דיברתי על המחיר בארה"ב - 300$ כולל מע"מ מקומי.
אמאזון יותר יקרים, ונכון, עוד לפני העמסת המע"מ על המחיר בקנייה.

amired13
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 70 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #754 

oronwerner כתב:אני דווקא חושב שהשיקול הוא אחר לגמרי בהיבט הקנייה מאמאזון -

כשאני בודק כמה עולה מוצר בארץ לעומת להזמין מאמזון, אני בודק גם את ההפרש ולא רק את המחיר עצמו, גם כשהמחיר גבוה יותר

בכך שיש לך למי לפנות, בכך שלא ינפנפו אותך אם יקרה משהו גם חצי שנה אחרי הקנייה, בכך ששירות הלקוחות יתייחס בצורה נאותה ומכובדת ולרוב ינסו למצוא פתרון שישביע את רצונך.
וכן - גם להגיד שלא מגיע לך כלום הם יודעים, ועדיין אתה לא מרגיש ש"דפקו" אותך או שהתעלמו ממך.

בקיצור, לטעמי הפרש X כלשהו, גם אם הוא גבוה יותר באמאזון, עבור מוצרים יקרים, שווה את זה.

חוויתי מספיק סיפורים בעצמי ומחברים על התייחסות מזלזלת מצד היבואן, ומוצרים ש"נעלמו" לחודש שלם של "טיפולים" כי צריך לשלוח למעבדה שיושבת הכי רחוק ממך ואז בדיקת טכנאי, ואז לשלוח חזרה לחנות הקרובה, ולתאם ו-"לצערי זו חברה חיצונית אז הם עובדים רק 3 ימים...." ועוד ועוד.

...
גם אני ככה לרוב, חבל שעוד אי אפשר לעשות את זה על מוצרים גדולים (רהיטים, מוצרי חשמל גדולים לבית)
אולי עם הכניסה של אמזון לארץ זה ישתנה

@Huber
נראה לי שכדאי להעביר לשרשור דיבורים..

shayzil
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 58 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

Re: איך יכול להיות שאוזניות bose qc30 יותר זולות בארץ מאשר באמזון?

נושא שלא נקרא #755 

avinatbezeq כתב:באמזון ארה"ב, עם משלוח חינם בארה"ב (פריים) עולה $318

בארץ בזאפ 1,000 שקל!

לא מבין את זה!?!
...
· ואם אתה בקרוב באילת / יש לך מישהו שיהיה שם - אז אפשר לקנות גם ב - 863 ש"ח באייבורי

http://eilat.ivory.co.il/catalog.php?id=24749&iszap=1

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #756 

oronwerner כתב:אני דווקא חושב שהשיקול הוא אחר לגמרי בהיבט הקנייה מאמאזון -

...
·

כל מילה בסלע (Y)

רק מי שחווה "שירות" בארץ מול הישרות המופתי של אמזון יודע שהמחיר הוא רק פאקטור אחד ברכישה מאמזון. אני לא אומר שאני תמיד ארכוש באמזון, אבל גם כשהמחיר זהה או אפילו טיפה יותר יקר שם, לרב ארכוש שם (כל מקרה לגופו), לא רק אם זה דיל.

Gico
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 151 פעמים
קיבל תודות: 65 פעמים

נושא שלא נקרא #757 

יש לי שני מוצרים בעגלה, אחד נמכר ע"י אמזון, ואחד ע"י צד ג' אבל Fullfilment ע"י אמזון,
וכשאני מנסה לשלם עבורם הוא מפצל לשני משלוחים, ואיני מוצא דרך לאחד אותם.
בדרך כלל משלוח מאוחד הוא ברירת המחדל. האם עם מוצרי צד ג' זה שונה?

erezgur
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 131 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

נושא שלא נקרא #758 

@Gico
·ישנם מספר שיקולים של אמזון לגבי איחוד / פיצול משלוחים, בד"ג זה נובע ממיקום הפריט (יש מספר מחסנים שונים הרחוקים זה מזה גאוגרפית) ומזמינות הפריט - לפעמים פריט מסויים קיים במחסן ולפעמים מסופק רק בעת ההזמנה וכו'.

לאחרונה ביצעתי הזמנה אחת עם כ-7 פריטי לבוש שונים שנשלחו ארצה ב-4 משלוחים שונים... היה משעשע לקבל כמעט כל יום שיחה משליח הדואר המביא אלי עוד חבילה קטנה מאמזון (משלוח זול של I-PARCEL)...

shahar31
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

נושא שלא נקרא #759 

Gico כתב:יש לי שני מוצרים בעגלה, אחד נמכר ע"י אמזון, ואחד ע"י צד ג' אבל Fullfilment ע"י אמזון,
וכשאני מנסה לשלם עבורם הוא מפצל לשני משלוחים, ואיני מוצא דרך לאחד אותם.
בדרך כלל משלוח מאוחד הוא ברירת המחדל. האם עם מוצרי צד ג' זה שונה?
...
לא רק מוכרים צד ג', לפעמים אפילו מאמאזון עצמם זה מפצל.
הרבה מוצרים לא תמיד נמצאים באותו מחסן ולכן הם מפצלים את המשלוחים לפי הצרך והנוחות שלהם.

שלח תגובה

חזור אל “Amazon Deals”