מברשת שיניים חשמלית Oral-B Smart Series 4000 בכ 202 ש"ח

ריכוז כל המבצעים, הדילים הכי חמים שחברי האתר מצאו מאתרי אמאזון (ארה"ב, גרמניה, איטליה, בריטניה וספרד)
Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #61 

יש מבצעים על הראשים המקוריים באמזון פה ושם, אני קונה כל פעם במבצע כמו לשנה, הכי בריא.

לגבי השחור, גם אני רכשתי לי את השחור ואת הלבן לשאר באי הבית, רק בדיעבד הצטערתי שבחרתי בשחור. אתה תבין למה ברגע שתתחיל התשמש בה, ותחזור לספר לנו :wink:

מה שלא הבנתי, למה הלכת על ה 2500 שבמחיר כמעט זהה היה לך את ה 4000 ועוד מאמזון במקום מאיביי? מה היה השיקול?

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #62 

@Huber
תשאיר אותנו במתח לגבי השחור ?
נחכה לתפוס איזה מבצע על הראשים, יש זמן עד שנצטרך להחליף. אני מאמין שני גם אזמין איזה סט סיני רק לראות מה ההבדלים אם קיימים. מדובר בגרוש וחצי.

השיקול ל-2500 במקום ה-4000, היה בעיקר בגלל סוללת הליתיום שמגיעה ב- 2500 ולא מגיעה ב-4000.
וכן ברמת המברשת עצמה יש עוד 2 תוכניות צחצוח נוספות לטובת ה-4000, שלא יהיה שימושיות עבורי.
ב-4000 צבע כחול (שלא התחברתי) מול שחור / ורוד ב-2500.

לא מצאתי את ה-2500 באמזון ולכן הזמנתי מאיביי.

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #63 

אבי, צריך הפתעות בחיים לא? יתכן שמה שאני נתקלתי בו לא יהיה רלוונטי לגביך, דווח אחרי שבועיים-שלוש של צחצוח ונראה.

ד"א, לגבי הסוללה, לי יש את ה 7000, מטעין פעם בשבוע, למען האמת אף פעם לא בדקתי איזו סוללה יש שם.

לגבי הראשים, אני אישית לא מזמין מוצרים מאתרים סיניים או חיקויים בדברים שנכנסים לי לגוף. עיקרון. מחכה למבצע טוב אמזון ורוכש שם.

Elwin
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 369 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #64 

Huber כתב:לגבי הראשים, אני אישית לא מזמין מוצרים מאתרים סיניים או חיקויים בדברים שנכנסים לי לגוף. עיקרון. מחכה למבצע טוב אמזון ורוכש שם.
...
מסכים, כנ"ל. לא הייתי חוסך בראשים של מברשת שיניים. כשיש מבצע טוב באמזון על ראשים, זה נותן לך שקט של בערך שנה קדימה. שווה להשקיע את הכמה שקלים אקסטרא בשביל זה.

erezgur
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 131 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

נושא שלא נקרא #65 

אני מנחש שהבעיה עם צבעים כהים ומשחת שיניים בהירה היא העובדה שהמברשת תמיד תראה מלוכלכת (כאשר מיים עם משחה נוזלים לאורך הידית)...

Elwin
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 369 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #66 

erezgur כתב:אני מנחש שהבעיה עם צבעים כהים ומשחת שיניים בהירה היא העובדה שהמברשת תמיד תראה מלוכלכת (כאשר מיים עם משחה נוזלים לאורך הידית)...
...
נכון מאוד

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #67 

erezgur כתב:אני מנחש שהבעיה עם צבעים כהים ומשחת שיניים בהירה היא העובדה שהמברשת תמיד תראה מלוכלכת (כאשר מיים עם משחה נוזלים לאורך הידית)...
...
·

ששש... למה גילית לו?! הרסת לי את ההפתעה! 8O

:lol:

כן, כמעט בלתי אפשרי לשמור על השחור "נקי". תמיד יש עליו פסים של משחה, מציק משהו.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #68 

מוזר, אני מצחצח אופקית ולא אנכית ואין לי את הבעיה הזו עם המברשת הרגילה כך שאני לא צופה שיהיו בעיות עם החשמלית.
תנועת ניעור קלה בסיום הצחצוח ואין את הבעיה הזו של נזילת מים.

לגבי הראשים, הכוונה הייתה לרכישה של ראש תואם ולא מקורי. נמתין למבצע טוב באמזון ונרכוש.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

erezgur
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 131 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

נושא שלא נקרא #69 

avihuli כתב:אני מצחצח אופקית ולא אנכית ואין לי את הבעיה הזו עם המברשת הרגילה כך שאני לא צופה שיהיו בעיות עם החשמלית.
...
·אני ממליץ לך לצפות במספר סרטוני הדרכה לגבי צורת השימוש במברשת חשמלית. צורת הצחצוח שונה ממברשת רגילה - חשוב להכיר ולעבוד נכון.

Chura
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 163 פעמים
קיבל תודות: 285 פעמים

נושא שלא נקרא #70 

אגב, יש את האורל בי ויטאליטי בארץ ב70 ש"ח. לא הצלחתי למצוא כל כך הבדלים לעומת ה650\600
Configure Terminal
Write Erase
reload
(6)

wallalon
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #71 

Chura כתב:אגב, יש את האורל בי ויטאליטי בארץ ב70 ש"ח. לא הצלחתי למצוא כל כך הבדלים לעומת ה650\600
...
·vitality הכי פשוטה, היחידה שאין אין לה באז כל 30 שניות לרבעי פה - אחד הפיצ'רים השימושיים לדעתי.

תלתל
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 260 פעמים
קיבל תודות: 129 פעמים

נושא שלא נקרא #72 

avihuli כתב:
לגבי הראשים, הכוונה הייתה לרכישה של ראש תואם ולא מקורי. נמתין למבצע טוב באמזון ונרכוש.
...
לפני כחצי שנה רכשתי (בחשש) סט מברשות תואמות מאלי אקספרס. המחירים לראשים זולים לאין ערוך גם מול אמזון , א ב ל -באמזון הן מקוריות.

לגופו של עניין,לאחר חצי שנה של שימוש בראשים תואמים ולא מקוריים,לא מצאתי הבדל בתוצאת הניקוי מול הראשים המקוריים למעט תחושה וידיעת המחיר המצחיק שמערער את הביטחון שאולי בכל זאת....

ברם,בביקור התקופתי אצל השיננית ולאחר בדיקתה,לא מצאה הבדל או ירידה ברמת תוצאת הצחצוח עם הראשים התואמים והלא מקוריים.

חשוב לציין,שאני מקפיד הקפדה יתרה לצחצח פעמיים ביום לפחות ולהחליף ראשים לכל בני ביתי כל שלושה חודשים.

ליאור

wallalon
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #73 

@תלתל
·יש רק את החשש שhuber ציין - זה משהו שאנחנו מכניסים לגוף יום יום כל השנה, ולא שווה בשביל כמה עשרות שקלים להסתכן עם איזה פלסטיק סיני מסוכן.

dank4
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 168 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

יש לינק לעליאקפרסס?

נושא שלא נקרא #74 

ספציפית למוכר ממנו קנית ?
תודה

nirmv
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 59 פעמים
קיבל תודות: 117 פעמים

נושא שלא נקרא #75 

בזמן קצר יחסית השתמשתי גם בפרו 600, ב 1000, וב 5000.
החל מהפרו 1000 יש משהו שנקרא 3d. מה שאומר שהמברשת גם רוטטת קדימה ואחורה ולא רק מסתובבת ימינה ושמאלה. מניסיון שלי זה משמעותי.
חוץ מזה בין הפרו 1000 ל 5000 נכון שמקבלים בעיקר גימיקים לא שימושיים, אבל יש גם הבדל בתחושה - חד משמעית המנוע יותר איכותי, עם סאונד יותר עמוק ונעים לאוזן וליד. זה עניין של קוואליטי.
באופן כללי אני ממליץ על הפרו 1000 כבסיס ועל ה 3000 למי שרוצה קצת יותר מהבסיס.

שלח תגובה

חזור אל “Amazon Deals”