נמכר

לוח למוצרי חשמל לבנים, גאדג'טים ואחרים.
כללי הפורום
לוחות אלה מוגשים כשירות לחברי האתר. האתר אינו מרוויח מההודעות או המכירות שבו.
האתר משמש תווך בין גולשים באתר שמוכרים לבין גולשים שקונים ואינו אחראי בכל דרך לתוכן או טיב המודעות וההצעות המפורסמות בו ואינו ערב שהסוחרים או המוצרים ליגיטמיים ותקינים. כל ההצעות נמצאות באחריותם הבלעדית של המפרסמים ואנחנו מעודדים את הגולשים לאמת ולוודא שהמוצרים תקינים, שהמחירים הוגנים ושהמוכרים ליגיטמיים.
prolol (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נמכר

נושא שלא נקרא #1 

למכירה מצבר Pecron E1000F, אנשים חיים עם זה בטבע ובקרוואנים וכו'. זוהי הגרסה עם ההטענה המהירה שניתן להטעינה גם דרך החשמל הביתי, ב3.5 שעות מ0 ל100%. המצבר יגיע ביחד עם פאנל סולארי Pecron Aurora200.
המצבר היה בשימוש כשעה בודדת ומאז יושב בצד ללא שימוש.
המחיר לצרכן למצבר הינו 900 דולר והפאנל הסולארי 450 דולר. המשלוח עלה 500 דולר וזמן ההמתנה חודש-חודשיים בים. תשלום המכס גם לקח הרבה.
למצבר 2 יציאות שקעים אונברסליים שניתן לחבר אליהם כבל מאריך או מה שברצונכם, USB, 12V.

https://www.pecron.com/blogs/news/pecro ... hree-hours
נערך לאחרונה על ידי prolol ב 26/03/2022 16:28, נערך 5 פעמים בסך הכל.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1308 פעמים

Re: למכירה מצבר נייד חשמלי / סולארי + פאנל סולארי

נושא שלא נקרא #2 

היי, ברשותך כמה שאלות

110 או 220 וולט?
50 או 60 הרץ?
בכמה זמן הפאנל הסלולרי מטעין את המצבר ל 100 אחוז ביום שמש מלא?

prolol (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

Re: למכירה מצבר נייד חשמלי / סולארי + פאנל סולארי

נושא שלא נקרא #3 

אהלן, הוא 220V ב50 הרץ. לא יצא לי להטעין אותו עם השמש עדיין כי לא היה לי צורך אך עשיתי ניסוי ביום רגיל לראות איך הפאנל מטעין וקיבלתי באותו הרגע טעינה בעוצמה של 120 הרץ מלוח פנאלים אחד באמצעות השמש, כמובן שהכל תלוי במזג האוויר אך לפי המפרט הוא מגיע ל200 וואט טעינה. כמובן שניתן לקנות עוד פנאל כזה מהחברה בעלות של 450 דולר ולחבר 2 שיפעלו יחדיו. הסיבה שהבאתי אותו הוא בכדי להחליף את מקור הכוח לכל מערכת הסטריאו שלי והסאונד באמת הרבה יותר נקי מהחשמל המלוכלך של הבניין שלי. ניתן לבצע טעינה באמצעות 12V, השמש או הדרך המהירה ביותר דרך שקע ביתי רגיל, מ0 ל100 ב3 שעות פלוס מינוס, כמובן שזהו הדגם עם ההטענה המהירה - הטענה דרך השקע כ380-400 וואט.

הסיבה שהבאתי Pecron היא כי הוא יותר טוב מהJACKERY וגם יותר זול.

שלח תגובה

חזור אל “לוח מוצרי חשמל - כללי”