״שידרוג״ אתר HT

הודעות מערכת, והודעות שאינן קשורות לאף פורום אחר.
nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

Re: ״שידרוג״ אתר HT

נושא שלא נקרא #16 

האתר יותר איטי ויש באגים, כמו נוטיפקיציות על ציטוט שמסרבות להעלם. אהבתי יותר את האתר הישן, אבל אני לא יודע אם יש לי מספיק הודעות כך שהובר יתעניין בדעתי.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

21/04/2021 14:29  
dudis כתב:
יש מצב להוסיף ב"הודעות חדשות" שיהיה גם כמו באתר הישן "הודעות חדשות לפי פורום"
...
זה היה אחד מהפיצ'רים הכי קשים שעשינו במערכת הישנה וזה דרש שכתוב של חתיכות גדולות מאוד מהקוד המקורי של הפורום.

לצערי זה לא פרקטי לבצע את זה כאן בגלל המורכבות. כרגע אין לי פיתרון סביר לפיצ'ר הזה. מודע לחוסר שלו.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

21/04/2021 14:31  
nir11 כתב:
אבל אני לא יודע אם יש לי מספיק הודעות כך שהובר יתעניין בדעתי.
...

מי שצריך להתעניין בדעתך הם בעלי האתר, ואם לא שמת לב הפור כבר נפל וההכרעה התקבלה. אני אישית למדתי בחיים שיש מלחמות שעדיף לא לנהל, ויש דברים בחיים שצריך לקבל כמו שהם ולהמשיך הלאה.

זה אחד מהם.

האתר מספק לי מספיק ידע ועונה על לא מעט צרכים שלי, גם אם הוא לא מושלם בממשק שלו (ושוב, לדעתי המצב הנוכחי הוא דווקא שיפור, אבל הי - כל אחד ודעתו).

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #19 

מישהו פה במלחמה? על מה אתה מדבר? הודעה הזויה ומחוץ לכל פרופורציה.

hipoo
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: hipoo
נתן תודות: 570 פעמים
קיבל תודות: 104 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

את דף הבית/ הראשי אהבתי בישן הרבה יותר
* עובדה ידועה היא, שהאנשים שהכי רוצים לשלוט על אנשים הם, מעצם העניין, הכי פחות מתאימים לעשות זאת.

כל אחד שמסוגל להגיע לכך שיתמנה לנשיא, אסור בשום אופן להרשות לו לקבל את התפקיד.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 513 פעמים
קיבל תודות: 4185 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

21/04/2021 16:49  
nir11 כתב:
מישהו פה במלחמה? על מה אתה מדבר? הודעה הזויה ומחוץ לכל פרופורציה.
...
כן, זה פורום פתוח וכל אחד זכאי לדעתו... :lol:

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #22 

יש לנו שרשור על באגים, התייחסתי לכל ההודעות שם.

לא מכיר באג על נוטיפיקציות. סביר להניח שזה לא באג בשלב הזה אלא הגדרות לא נכונות.

הסברתי כבר את הלוגיקה מדוע שינינו את האתר. עיצוב זה עניין של טעם וריח, אי אפשר להסכים על אותו העיצוב באופן אוניברסלי - מה שיפה לאחד לא יפה לאחר.

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

האתר אכן מרגיש יותר איטי, ודורש הסתגלות, אולם ככה זה בחיים. צריך להסתגל. הובהר שאין דרך חזרה והיתרונות כנראה עולים על החסרונות. מכאן ועד "לשקול" תרומתו של חבר בהתאם למספר התגובות שלו בפורום, ולהגיד לו שתרומתו לא תחסר, נראה לי על גבול האבסורד.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #24 

21/04/2021 20:05  
oferlaor כתב:

לא מכיר באג על נוטיפיקציות. סביר להניח שזה לא באג בשלב הזה אלא הגדרות לא נכונות.
...
אני יודע שזה בדיון הלא נכון, ולא מצפה שתענה לי כאן, לא הגדרתי שום דבר בקשר לנוטיפקציות, הן לא נעלמות, או נעלמות אחרי הרבה זמן (ימים).
לגבי השיקולים לשדרוג האתר, מובייל וכו, מבין את זה. נקודה למחשבה: אם 60 אחוז השתמשו באתר הישן במובייל אז הם הסתדרו איכשהו. אין לי מושג איך, כי זה באמת לא היה נוח (ניסיתי בזמנו), אבל כנראה שהסתדרו.
טענות אין לי, זה אתר חינמי, אתם לא חייבים לי כלום. אני משתמש באתר סלקטיבית כרצוני. מבחינתי הפורום הוא החלק המעניין, הכתבות, פחות שם עליהן דגש.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #25 

אין לי בעיה לקיים כאן את הדיון. תהיה יותר ספציפי. מה זה אומר שהם לא נעלמים? אם הגדרת התראות (יש לזה לא מעט הגדרות בפרופיל האישי שיש לי הרגשה שאתה לא מכיר) הן יכולות להופיע ב toolbar ועד שלא תקליק עליהם או תלחץ על האיפוס הן ימשיכו להופיע. ממליץ ביום שתקרא את המדריך שלי לאתר החדש (הלינק בחתימה שלי) שיסייע לך להבין מה הולך שם.

הקטע הוא שיש כמה פרופילים של משתמשים באתר. כל אחד צורך חלק אחר באתר. מראש בנינו כאן קהילה אבל הכנסנו מאמרים - זה שילוב שמייצר כמה פרופילים של משתמשים ולכן ההנחה שמה שנכון לך נכון למרבית האנשים לא בדיוק נכונה.

בכל מקרה אנחנו כן מקשיבים אבל בסופו של דבר יש כאן הרבה דעות. חלק בעד. חלק נגד. המעבר עלה לנו הרבה, כספית, רגשית וזמן מאוד יקר שהלך על זה. לא היינו טורחים אם לא היינו חשבים שזה נחוץ. הכי קל היה להמשיך בלי לשנות כלום. זה היה מקל מאוד על החיים שלנו אבל הרגשנו שאתר שמתעסק בממשק משתמש, בטכנולוגיה ומובייל לא יכול להשאר באותו ממשק ומערכת משנת 2004 כשיצאנו לדרך.

boazj
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 91 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

dudis כתב:
...
מצטרף.
מבין את הצורך לעבור לפלטפורמה חדשה.
כן, הייתי מצפה שטכנולודיה חדשה, תתן גם שיפור באתר.
להרגשתי לא מרגיש את זה...אבל מילא.
אבל כן, חוסר היכולות לראות הודעות לפי פורום, מאד מאד חסרה לי ומקשה עלי.
אימון אישי/קואצינג, טיפול, הנחיית קבוצות וסדנאות.
פריצות דרך בתחום האישי והכלכלי,חיבור ליעוד.
וגם מוזיקה, אופני הרים, קפה, מערכות סטראו, יוגה, ריצה ועוד כאן: https://asimonim.ravpage.co.il/BOAZJ

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #27 

22/04/2021 9:34  
boazj כתב:
dudis כתב:
...
מצטרף.
מבין את הצורך לעבור לפלטפורמה חדשה.
כן, הייתי מצפה שטכנולודיה חדשה, תתן גם שיפור באתר.
להרגשתי לא מרגיש את זה...אבל מילא.
אבל כן, חוסר היכולות לראות הודעות לפי פורום, מאד מאד חסרה לי ומקשה עלי.
...
יש בהחלט שיפור, כנס לפרופיל האישי שלך ותראה כמה customizations אפשר לעשות :)

אם היית יודע כמה פיצ'רים פיתחתי באתר הישן במהלך השנים וכמה קשה היה להוסיף או לפתח אותם מחדש לאתר החדש... מדובר בעשרות התאמות שכל אחת מעניינת סגמנט מאוד ספציפי. כפי שאנחנו מכירים בהייטק אם מנסים לכוון למושלם ולהגיע ל-100% אז בסוף לא מגיעים לשום מקום.

הפיצ'ר הספציפי ההוא נכנס עמוק מאוד לתוך התשתיות של הפורומים ולצערי להכניס אותו לכאן כבר לא פרקטי.

אפילו הפיצ'ר של העלמת פורומים מסויימים מהודעות החדשות היה מורכב מאוד להתאים והוא כמעט וכלום לעומת ההתאמה ההיא.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #28 

22/04/2021 9:26  
oferlaor כתב:
אין לי בעיה לקיים כאן את הדיון. תהיה יותר ספציפי. מה זה אומר שהם לא נעלמים? אם הגדרת התראות (יש לזה לא מעט הגדרות בפרופיל האישי שיש לי הרגשה שאתה לא מכיר) הן יכולות להופיע ב toolbar ועד שלא תקליק עליהם או תלחץ על האיפוס הן ימשיכו להופיע. ממליץ ביום שתקרא את המדריך שלי לאתר החדש (הלינק בחתימה שלי) שיסייע לך להבין מה הולך שם.

הקטע הוא שיש כמה פרופילים של משתמשים באתר. כל אחד צורך חלק אחר באתר. מראש בנינו כאן קהילה אבל הכנסנו מאמרים - זה שילוב שמייצר כמה פרופילים של משתמשים ולכן ההנחה שמה שנכון לך נכון למרבית האנשים לא בדיוק נכונה.

בכל מקרה אנחנו כן מקשיבים אבל בסופו של דבר יש כאן הרבה דעות. חלק בעד. חלק נגד. המעבר עלה לנו הרבה, כספית, רגשית וזמן מאוד יקר שהלך על זה. לא היינו טורחים אם לא היינו חשבים שזה נחוץ. הכי קל היה להמשיך בלי לשנות כלום. זה היה מקל מאוד על החיים שלנו אבל הרגשנו שאתר שמתעסק בממשק משתמש, בטכנולוגיה ומובייל לא יכול להשאר באותו ממשק ומערכת משנת 2004 כשיצאנו לדרך.
...
לא ניסיתי לקסטם כלום. אני מרבל התראות, נכנס אליהן, ואז הן ממשיכות להופיע. זה הכל. לא אסון גדול.
אני בטח לא מניח שמה שנוח לי זה מה שנוח לכולם. הגישה שלי, כמו שתארתי, נותנים לי פה קהילה שנותנת לי ערך מוסף בחינם, כל השאר בונוס.
לי פחות חשובים המאמרים, לאחרים זה הפוך, סבבה לגמרי. מבחינתי אני צורך את האתר הזה בחינם, אתם תעשו מה שנוח וטוב לכם.
אגב אם דיברת על UX, כל הסרט הזה של ההתראות, הוא לא דביק, אם גוללים הוא נעלם. לדעתי האישית UX לא מוצלח בהקשר הזה. מניח שזה כדי לפנות נדלן על המסך.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #29 

אם אתה נכנס להתראה על ידי הקלקה עליה, זה אמור להפחית באחד את מספר ההתראות הפעילות. זה לעיתים לוקח זמן מה להתעדכן - כשאין יותר התראות או כשמאפסים את הרשימה, ההתראות נכבות. אם נכנסת בדרך אחרת לשרשור, הוא ישאר דלוק בהתראות. תוודא שההגדרות שלך בפרופיל של ההתראות תואם למה שאתה מעוניין בו. נשמע שאולי יש לך יותר מדי דברים דלוקים בפרופיל תחת ההתראות.

לגבי הסימון של ההתראות. הוא חי בשלושה מקומות - ב toolbar הראשי. אם גוללים למטה זה עובר לנקודה אדומה (״חצ׳קון״ או notification bubble) בתפריט ההמבורגר הראשי.

אם פותחים את התפריט הצד זה יעבור לשם. כך יש תמיד אינדיקציה שיש התראות.

בנייד אין toolbar עליון ולכן רק שתי האופציות השינאה והשלישית פעלו.

Astonic
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: שלומי
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #30 

למה אין לי אפשרות לשלוח הודעות פרטיות באתר ?

שלח תגובה

חזור אל “כללי”