התלבטות לגבי X3700H

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
emage (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 162 פעמים
קיבל תודות: 43 פעמים

התלבטות לגבי X3700H

נושא שלא נקרא #1 

היי חברים,

קיבלתי מאבא שלי מערכת קולנוע ביתית 5.1 "ענתיקה" של KODA אבל נשמעת "טוב" (ביחס לטלוויזיה 65C1 כמובן).
הרסיבר גרוטאה של קנווד בלי HDMI אפילו, ואני רוצה להחליף אותו ברסיבר שיהיה יותר Future Proof...

התכנון שלי כרגע הוא לקנות את ה-X3700H שיהיה המרכז של המערכת הקיימת (בעיקר לאור המצב של אונקיו וחוסר הזמינות של ה-RZ50).
בעתיד הנראה לעין (שנה פלוס/מינוס, אולי לקראת בלאק פריידי) להוסיף 2-4 רמקולי ATMOS איכותיים,
ובהמשך להחליף לחלוטין את הרמקולים המזדקנים (יש לי חיבה מסוימת ל-KLIPSCH שיש לי בפינת העבודה).

ראיתי שמוכרים את הרסיבר ב-IDGU ב-4999 ש"ח, אבל אני חושש ליפול על מלאי ישן עם הבאג של ה-HDMI.
מה דעתכם? יש מקום מומלץ יותר לרכישה בארץ? אולי אני צריך לקחת רסיבר "פשוט" יותר ובשאר התקציב להשקיע ברמקולים כבר עכשיו?

נ.ב -
אציין שהסלון די גדול (משהו כמו מרחק צפיה של 4 מטר, על רוחב של כמעט 10 מטר מהמטבח עד המרפסת, בפועל יושבים ב3-4 מטר).
לטלויזיה היום מחוברים קונסולת PS5 וסטרימר NVIDIA SHIELD. השימוש יהיה 70% אירוח וצפיה בסרטים / 30% גיימינג ב-PS5.

תודה מראש לעונים :)

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

Re: התלבטות לגבי X3700H

נושא שלא נקרא #2 

אידגו מזמינים מחו"ל את הרסיברים ממה שאני יודע. הדנון הזה נחשב לאחד המשתלמים ביותר שיש בשוק, אבל יש לו רק HDMI אחד שתומך ב8K ממה שאני זוכר, אז לא בדיוק future proof אם עוד שנתיים תצטרך שלושה כי זה יהפוך לסטנדרט. בימאהה יש יותר והם יצאו כמדומני אחרי שתוקן הבאג המפורסם, כך שאולי יתאים לך יותר כרגע.
קשה לי להאמין שיש סטוקים שוכבים של המכשירים טרום התיקון לאור הדרישה העצומה שהיתה למכשירים בזמן הקורונה ועצם זה שהתחילו ליצר מתוקנים כבר לפני שנה, אבל מי יודע.
Jack of some trades, master of none

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לא תדע על מה אתה נופל ללא מספר סידורי. מיבואן רשמי יש הרבה הרבה סיכוי לקבל הבטחה ואחריות לגבי מה שאתה קונה, אבל המחיר יקר משמעותית.

אייבורי באילת מוכרים במחיר זול אפילו יותר מ-IDGU, אבל בטח גם לא יביטחו לך כלום לגבי הבאג עם ה HDMI אם אתה רוצה 4k120fps ושאר הפיצ'רים הרלוונטים (בעיקר לגיימינג או אולי לעתיד המאד מאד רחוק). מה גם שראיתי פה בפורום שיש כאלה שקיבלו רסיבר מייבוא מקביל בלי מספר סידורי בכלל (הוא מחוק), אז בלי לבדוק באופן ישיר את התרחיש שבו יש באג, לא תדע מה קיבלת. כמו שאבי אמר, עקב המחסור שהיה, אפשר לנחש שהסיכוי לקבל מכשיר ישן הוא די נמוך.

emage (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4 

מה דעתכם על ה-SR6015 לעומת ה-X3700H?
בהנחה שהמחיר כמעט דומה (קופסא פתוחה של המרנצ במחיר של חדש בדנון)?
קצת מתחיל להיבהל שהגעתי לרסיברים בתקציב כפול מהתכנון המקורי :)

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 403 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אין מה להיבהל ולהכנס לפניקה ולהתחרפן . יש לך 5000 שקל ..... יופי אם זה צא לדרך . אין לך מה להגיע ל 10000 שקל . מיותר וחבל על הכסף שלך . יש אחלה מגברים במחיר הזה .
Sony 1040
Monitor mass

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #6 

בגדול לא יודע בדיוק באילו דגמים זה, אבל בחלק מרסיבירי המרנץ' יש פיצ'ר שבסה"כ לפי המדידות פוגע בביצועים. כנראה שזה בעל משמעות לא גבוהה במיוחד, אבל אם המחיר דומה והפיצ'רים זהים אז לך על הדנון. ועוד הוא גם חדש ולא קופסא פתוחה.

יהלי ב
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
שם מלא: יהלי בר
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 141 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

במחיר הנ"ל ניתן להשיג את ה X4700H. רק אומר...

emage (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #8 

04/07/2022 9:11  
יהלי ב כתב:
במחיר הנ"ל ניתן להשיג את ה X4700H. רק אומר...
...
ב-5000 ש"ח? אשמח לשמוע איפה (או לחלופין לשמוע איפה אפשר להשיג את ה-X3700H יותר בזול).
בינתיים כבר התחלתי להתרגל לרעיון של שדרוג הבאס (מסתכל על SVS 1000) ואולי גם זוג רמקולי גובה לאטמוס (SVS ELEVATION),
אבל אני עדיין מנסה להבין מה סדר העדיפויות הבניה של הקולנוע הביתי.

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #9 

אייבורי אילת זה הכי זול שאני מצאתי בארץ (יבוא מקביל, אז לקחת בחשבון עניין אחריות). אם מישהו מצא יותר זול מוזמן לרשום...

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”