תכנון מזנון כמרכז מדיה והגברה בסלון

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
shlompis (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 101 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

תכנון מזנון כמרכז מדיה והגברה בסלון

נושא שלא נקרא #1 

היי לכולם,
השאלה רלוונטית לעוד ערוצי פורום, אני שם אותו פה ומקווה שהאנשים הנכונים יראו ויסייעו/יתייחסו...
אני צפוי לעבור דירה והמזנון הקיים לא ימשיך איתנו לבית החדש.
מעוניין לתכנן מזנון שיכיל את הרסיבר, הממיר, נתב האינטרנט וסטרימר ועוד כל מיני דברים קטנים.
חברי הפורום שרכשו מזנון בהתאמה אישית ומאכלסים בו את הציודים שהזכרתי,
היכן ביצעתם את העבודה?
האם קיבלתם אוזן קשבת לכל הבקשות "והשגעונות"?
לאיזה עלויות הגעתם?
אשמח אם תוכלו לשתף ולעזור,

תודה,
שלומי

shahar31
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

Re: תכנון מזנון כמרכז מדיה והגברה בסלון

נושא שלא נקרא #2 

שעברנו לבית הגדול אני ואשתי חיפשנו מזנון שיתאים לצרכים שלי (כל המכשירים שאמרת) ולצרכים שלה (איך זה יראה)
אחרי שעברנו בין לא מעט חנויות, מצאנו ברגב רהיטים מזנון שכמעט ענה על כל הדרישות, ואני ואשתי התלבטנו בקול לגבי המזנון, המוכר בחנות עצר אותנו ואמר שאפשר לשנות הכל ולהתאים לפי הצרכים. ישבנו שם כמעט שעה וחצי ותיכננו סקיצה, וקיבלנו מזנון מושלם שענה על כל הצרכים

אני לא זוכר מחיר מדויק אבל לדעתי עלה סדר גודל של 5000 כולל התקנה.

BANDIT
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

תכננתי באופן עצמאי מזנון עם צביעה בתנור. שיכיל רסיבר, מחשב עם מקום לסאב באמצע. 2400 ש''ח כולל הובלה והרכבה מכפר קאסם

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

ראשית השאלה היא באיזה חומר תרצה להשתמש ולפי זה לכוון לבעל מקצוע מתאים.
אני עשיתי סקיצה מלאה עם מידות וכל הפרטים ונתתי לנגר + בחרתי צבע.
ברטרו ספקטיבה אני מאוד שמח שהכנסתי מעט מודולריות כי יש צרכים משתנים ופחות שמח שחלק מהמידות היו ממש בהתאמה לציוד שהיה לי באותו רגע וזה מהווה מגבלה בשדרוגים.

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

לפני שנה הזמנו מזנון שאישתי תכננה במיוחד כדי שנכניס את כל הציוד פנימה.ביצענו את ההזמנה אצל בחור בשם טום שיש לו נגריה באזור בינימינה ,אשתי ישבה אצלו במקום ויחד תוך שעה תכננו מזנון פצצה שנראה מצויין ,המזנון הגיע אחרי חודש וחצי ,הנגר היה נחמד בקיצוניות ,צעיר מלא מרץ ורצון ,ראש פתוח לחלוטין ,שרות וירידה לפרטים הקטנים ביותר.
אני לא כל כך יודע איך לעלות לכאן תמונות אבל אני אחפש את הנגר והעלה תמונה של המזנון.מאודדדד מומלץ

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

https://www.facebook.com/tomas.woodart
זה הדף שלו.התמונה השניה היא של המזנון שלי

two-times
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 35 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

לסלון, לטעמי, עץ זה נדוש. אני הלכתי על שילוב של שיש קררה וזכוכית שחורה.

הזמנתי מעסק של ייבוא ועיבוד שיש - שש עמודי שיש קררה יבוא מטוסקנה.
90 ס"מ גובה. מידות 25 על 25. צורה ריבועית. עיטורים עשיתי רק בתחתיות של הרגליים.

3 מדפי זכוכית שחורה מחוסמת 12 מ"מ היה לי פעם חבר שעבר ברפי שפירא בראשון לציון אירגן אותי על הנחה קטנה ומשלוח חינם מידות 60 על 180.

הסידור כרגע הוא 4 עמודים מאחורה. 2 מקדימה.
השיש כבר סופק לי עם מגרעות מתאימות למדף 12 מ"מ ועם חומר cushioning כדי שמדפי הזכוכית יישבו בצורה טובה במגרעות ללא שבר. וגם יתפסו היטב במגרעת.
מגרעת בגובה 10 למדף הראשון. בגובה 50 למדף השני. ופאזה על חצי מהראש של העמודים כך שהפלטת זכוכית השלישית יושבת על העמודים... בצורה כזו שהראש של העמודי שיש והמדף זכוכית הם באותו גובה.

reg11
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

אנחנו עשינו לבית החדש הזמנה בזדקה בבן ציון גליס בפתח תקווה. המזנון עוצב על ידי לפי מפרט מדויק שלי. כולל פתחי אוורור לרסיבר ולמגבר המשולב של הרמקולים הקדמיים.
בנוסף הוספנו מאווררים של ac infinity.
עשו עבודה טובה ומדויקת ושירות מעולה.
עלויות תלוי בחומרים האם פורמייקה או צביעה בתנור. וכן האם סיבית או סנדוויץ'.
מזנון סלון
מזנון סלון

shlompis (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 101 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

תודה לכולם על ההתיחסות,
האם יש לכם רעיון איך אני יכול "לראות" את הפרופורציות של המזנון שאני מתכנן?
המזנון צריך להיות שימושי לצרכים אך חשוב לי גם שתהיה לו פרופוציה.
איך יראה מזנון עומק 60 סמ, אורך 2 מטר ? איזה גובה מתאים ויקנה למזנון פרופורציה נכונה?
האם יהיה יותר נכון לחלק את המזנון ל-3 חלקים שווים או שהחלק האמצעי יהיה יותר קטן ביחס ל-2 האחרים מימין ומשמאל...?
בקיצור המון שאלות על נראות :roll:
יש לכם רעיון איך לעזור לי "לראות" את המזנון לפני ביצוע הזמנה? לפני שאני הולך בכלל לאנשי מקצוע...
מכירים תוכנה או אתר שמאפשר תכנון פשוט של מידות מזנון?

תודה מראש על כל עזרה,

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

מחיר מאד תלוי בגודל, חומרים, ועיצוב, ורמת הנגר. אצלנו הלכנו לנגר והוא סרטט לפי הסברים שלנו ושינה עד שהיינו מרוצים. בהזמנה כזו לא תראה אותו לפני אבל לפחות אולי תוכל לראות את החומרים שמהם יעשו אותו בהנחה והם קיימים בתצוגה בנגריה. נגר טוב גם יכוון אותך למשהו בפרופורציות הגיוניות מצד אחד, אבל מצד שני לא יבין כלום בצרכים שלך מבחינת ציוד אודיו וכבילה, אז תצטרך אחד סבלני שיבין מה אתה צריך.

בכל מקרה הלקח שלי מהשידה שבנינו אצל נגר זה קודם כל להעמיד את כל הדברים בדירה כולל המערכת והטלויזיה (מצידי על ארגזים או כל פתרון זמני אחר), ואז להתאים שידה. אחרת אתם תתחרטו על השידה 5 פעמים בדרך. אני בדיעבד גיליתי שהשידה שלי מאד רחבה ומפריעה למקם ציוד, שהחלל הגדול שהשארתי במרכז לרסיבר בתכל'ס הרבה יותר גדול ממה שבאמת צריך (אם כי הרוב עושים מקום הרבה יותר קטן ממה שצריך וסובלים מחימום של הרכיבים), העברת הכבילה מאחורי השידה מאתגרת, והיא גבוהה מדי והכריחה אותי גם להימנע מרמקול סנטר וגם לתלות את המסך גבוה ממה שהייתי רוצה (ואם הייתי רוצה רמקול סנטר בכלל המסך היה יוצא גבוה באופן שלא בא בחשבון). בגלל זה שתעבור את השלב של העמדת כל המערכת ותגיע לתכנון השידה, אז תהיה הרבה יותר חכם לבוא לפה להתייעץ על העיצוב המדוייק.

reg11
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

תנסה להוריד תוכנת הדמיה לבית. ככה תוכל לקבל מושג איך זה משתלב עם שאר הרהיטים והקירות
כאן יש כמה דוגמאות לתוכנות כאלו

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”