onkyo-tx-rz50 רסיבר חדש .

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

Re: onkyo-tx-rz50 רסיבר חדש .

נושא שלא נקרא #31 

העובדים לא קובעים איך תראה רמת השירות. הבעלים וההנהלה קובעים.

nitay
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #32 

אני נתקלתי במגבר הזה (דרך Andrew Robinson), אבל לא הצלחתי למצוא שום משווק שמוכר אותו בארץ, מישהו יכול להפנות אותי או לפחות להבין את המחיר בארץ?

יש לי מערכת סאונד מאוד ישנה עם זוג Cerwin Vega RL-18P, סנטר שלהם גם VE-5C עוד איזה אחוריים פשוטים מאוד של wharfedale ורסיבר של הרמן AVR-245

התחלתי להסתכל על מקרן קול (רחמנא ליצלן :) סמסונג QA950a, סונוס, Sennheiser Ambeo, סוני HT-A9). פרט לסמסונג המחירים האמירו למערכת סראונד מלאה (אולי בלי מגבר...).

לכן אני עכשיו מתלבט לגבי Monitor Audio Bronze 200 סטאפ כמו זה. חוכמת ההמונים, אני בכיוון הנכון? הייתם ממליצים על משהו אחר?

GoldenAce
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

11/01/2022 1:37  
nitay כתב:
אני נתקלתי במגבר הזה (דרך Andrew Robinson), אבל לא הצלחתי למצוא שום משווק שמוכר אותו בארץ, מישהו יכול להפנות אותי או לפחות להבין את המחיר בארץ?

יש לי מערכת סאונד מאוד ישנה עם זוג Cerwin Vega RL-18P, סנטר שלהם גם VE-5C עוד איזה אחוריים פשוטים מאוד של wharfedale ורסיבר של הרמן AVR-245

התחלתי להסתכל על מקרן קול (רחמנא ליצלן :) סמסונג QA950a, סונוס, Sennheiser Ambeo, סוני HT-A9). פרט לסמסונג המחירים האמירו למערכת סראונד מלאה (אולי בלי מגבר...).

לכן אני עכשיו מתלבט לגבי Monitor Audio Bronze 200 סטאפ כמו זה. חוכמת ההמונים, אני בכיוון הנכון? הייתם ממליצים על משהו אחר?
...
גם אני נתקלתי במגבר הזה באותה צורה וגם בגלל זה הגעתי לפה. אכן לא נראה שזמין בשוק הישראלי.
גם פה יש מידע שאומר שהוא לא מומלץ בגלל:
״The amplifier has serious power limiting "feature" ״

https://www.audiosciencereview.com/foru ... avr.30842/

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

11/01/2022 1:37  
nitay כתב:
...
נראה שאין להשיג אותו. גם בחו"ל נראה שלאנשים קשה מאד עד בלתי אפשרי להשיג אותו. לך על דנון אם אתה לא רוצה לחכות או לא קריטי לך דווקא הרסיבר הזה. עדיף 3700 ומעלה בשביל מערכת הכיול אם יש תקציב. אם אין תקציב אז אני מוכר את הדנון 2700 שלי.

תתחיל מלבחור רמקולים קדמיים שמתאימים לתקציב שלך... ואם הם מספיק נצילים אז כל רסיבר סביר ומעלה יניע אותם, אחרת צריך הגברה חיצונית ורסיבר מתאים והעלויות בהתאם (בתקציב נמוך כדאי להתמקד ברמקולים נצילים יחסית, שיוכלו לתת עצמה טובה עם רסיבר).

לגבי הבעיה במגברים שצויינה, זה אומנם מוזר מאד שיש בעיה כזו ומדליק נורה אדומה, אבל בפועל נראה שזה לא באמת קורה לאנשים בשימוש "נורמאלי" ככה שלא בטוח שכדאי לפסול את המכשיר רק על סמך הבעיה הזו.

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

@mbd
יש טוענים שrz50 זהה ואותו דבר לאינטגרה 5.4 ויש אומרים שהחלקים באינטגרה יותר משובחים

מה דעתך?

mbd (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 26 פעמים
קיבל תודות: 1812 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

22/02/2023 11:46  
Eliran15 כתב:
@mbd
יש טוענים שrz50 זהה ואותו דבר לאינטגרה 5.4 ויש אומרים שהחלקים באינטגרה יותר משובחים

מה דעתך?
...
באופן כללי הם אמורים להיות זהים. אבל חלק מהרכיבים איכותיים יותר ובנוסף יש גם יכולות נוספות ומשודרגות .
לכן גם המחיר יקר יותר .
גם ה - 3.4 מתקדם וטוב יותר מאשר ה - 7100 אשר אמור להיות זהה.

Crossover-Shop
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 111 פעמים
קיבל תודות: 227 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

הי חברים

RZ50 - יש יחידות בודדות זמינות במלאי לדגם מהמשלוח הנוכחי

שנתיים אחריות בייבוא רשמי

אספקה מיידית או איסוף עצמי