התיייעצות לפני רכישת מערכת קולנוע ביתי

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
eldadk
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 0

התיייעצות לפני רכישת מערכת קולנוע ביתי

הודעה שלא נקראה #1 

היי
לכולם חדש בתחום וקצת מבולבל ולכן מחפש עזרה
נותן את כל הפרטים בשביל שתוכלו לעזור לי לקבל החלטה נבונה ונכונה! תודה לכולם

אני גר בשכירות יש לי סלון בינוני קטן 3 על 4 מטר עם ספה צמודת קיר,
יש לי מערכת ישנה מאוד ריסבר JVC שלא תומך בשום פורמט ולכן להחליף + מערכת ישנה 5.1 של ימאהה Yamaha NX-E130 (רמקולים 6 אום)
קניתי לאחרונה מסך OLED 65 של LG ועם שידרוג חווית הצפייה אני רוצה לשדרג את חווית השמע בשאיפה לקבל סראונד ולנצל את חווית דולבי אטמוס (בעיקר סרטים בנטפליקס).

אני לא אדם עם חוש סאונד מפותח מאוד ששומע כל צליל ואות ויכול להבחין בכל תדר אבל כן הייתי רוצה לדעת שאני קונה מערכת איכותית עד איכותית מאוד (תקציב בין 0-15,000)

מבחינת ריסבר להבנתי Denon AVR-X1600H יהיה מספק וטוב עבור הרעיון

האפשרויות שאני רואה כרגע הם לקנות ריסבר חדש בוודאות ולגבי הרמקולים קנייה של חדש או משומש + שילוב אפשרי עם רמקולים ימאהה שיש לי כרגע לקבלת 5.1.2 (דולבי אטמוס) - ההנחה שלי שהתצורה הטובה ביותר עבורי מכיוון שהסלון לא כזה גדול (3 על 4 מטר עם ספה צמודת קיר) 5 רמקולים + 2 תלויים בגובה (יש לי תקרה גבוהה)

חשוב! מכיוון שהסלון והדירה לא גדולים מחפש רמקולים בהתאם - מדפיים קטנים או סטליטים עם עדיפות גבוה לצבע לבן (חשוב לי גם נראות ואסטטקיה של המערכת)

מערכות שראיתי/קראתי ביקורת/המליצו לי:
Eole 4 CABASSE
Q Acoustics 3010i 5.1
Wharfedale DX-2
FOCAL דגם SIB EVO 5.1.2
אולי מערכת כלשהי של Klipsch
אולי של MOREL
אולי בכלל להתחיל ממשומש (מישהו המליץ לי להתחיל מיד שניה bose acoustimass ואז לחשוב מה אני אוהב הלאה בעתיד בהמשך הדרך)
אולי משהו אחר שכלל לא ציינתי

מבחינת תקציב 0-15,000 אך השאלה האם יש צורך להשקיע כל כך בדירה שכורה, אין בעיה של להשקיע אפילו עד 15,000 אך השאלה האם יש טעם בהשקעה גבוהה?
אולי בכלל לקנות רמקולים משומשים?
או להתחיל מרמקולים סטליטים באיכות טובה וגבוהה, של חברה נחשבת, כך שבעתיד שאעבור דירה כבר אוכל לשדרג רק את הרמקולים הקידמיים לרמקולים באיכות גבוהה והסטליטים ישמשו רק לאפקט הסראונד (המהות העיקרית זה קולנוע ופחות מוזיקה),
או אולי לקנות רק שני קידמים + סנטר + סאב ולהשתמש עם 4 רמקולים שיש לי של Yamaha NX-E130 (רמקולים 6 אום) לצורך השלמה לסראונד?

וכדאי למקד את הדיון - השאלה מה אתם הייתם עושים בהתחשב התקציב והנתונים לעיל

אודה לעזרתכם פורום נכבד! תודה רבה ושנת 2021 מוצלחת!

Amir64
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
שם מלא: אמיר
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 1250 פעמים

Re: התיייעצות לפני רכישת מערכת קולנוע ביתי

הודעה שלא נקראה #2 

לדעתי..
1. 3 הרמקולים הקדמיים - מדפיים לפחות.
לא לוויניים.
זה הרבה יותר חשוב ומועיל לאיכות המתקבלת, מאשר לוויניים + אטמוס.

2. הרסיבר שציינת יכול להספיק לך. לא יודע.
ככל שעולים ברמת הרמקולים, כך מורגש בהם השיפור שיכול לתת רסיבר ברמה גבוהה יותר.

3. אני לא הייתי נוגע ברמקולים של BOSE

4. לא חושב שאתה צריך להגיע ל- 15000 ש"ח למערכת כזו, אם אתה לא יודע שאתה מחפש משהו באמת טוב, ומכוון לרסיבר ברמה שציינת.

5. קנה מערכת שתדע שאתה נהנה ממנה והיא מספקת אותך.
אם אתה תעבור דירה, המערכת תעבור איתך, אז לא חושב שזה שהדירה שכורה זה שיקול.

6. הכי טוב זה לשמוע רמקולים שונים, ולהחליט לאיזה סגנון אתה מתחבר יותר.
בשביל זה כמובן שיש להמתין שהחנויית ייפתחו...

7. הרמקולים שציינת שיש לך הם רמקולים בסיסיים ביותר.
בהחלט אפשר להשתמש בהם כרמקולי סוראונד (וגם אטמוס), ולשדרג בעתיד, אם תחוש בצורך לשדרג.

eldadk
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #3 

תודה רבה!
אז אם אני מתמצת את מה שאמרת
חכה שהחנויות יפתחו ולך להקשיב לרמקול שתאהב
לפחות 3 הרמקולים הקידמיים מדפיים - ואז לשיקולי אם להשתמש ב-4 הישנים שיש לי לסראונד או גם אותם לשדרג
אשמח להמלצה על ריסבר או שתיים שיספקו לי תצורה של דולבי אטמוס
כמו כן רמקולים מדפיים שאתה ממליץ ללכת להקשיב
תודה

Avi_Dagan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 289 פעמים
קיבל תודות: 147 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

08/01/2021 16:50  
eldadk כתב:
לפחות 3 הרמקולים הקידמיים מדפיים - ואז לשיקולי אם להשתמש ב-4 הישנים שיש לי לסראונד או גם אותם לשדרג
...
"לפחות מדפיים" הכוונה מדפיים עד רצפתיים, כלומר לא סאטלייטים. סנטר מדפי לא מתאים לכל אחד בגלל שהוא עשוי להיות גבוה מידי ולהכנס לשטח של הטלויזיה. אם אתה קונה סנטר יעודי, כדאי לא לחסוך מידי שם כי זה הרמקול שמוציא כמעט את כל הדיאלוג בסרטים ואתה רוצה דיאלוג ברור. כדאי גם להשקיע בסאב טוב.
אני לא כל כך רואה סרטים בנטפליקס אבל לא הייתי מצפה לאטמוס מרשים מאוד. זה משהו שלרוב אפקטיבי בסרטי בלוקבאסטר יותר, אבל יש לך רמקולים לנסות איתם.
לגבי המלצות, זה עניין של טעם אישי אבל בטח תקבל רעיונות פה מה לנסות.
אני לא מתלהב מביקורות באתרים או יוטיוב בגלל האינטרס המסחרי מאחוריהם, אבל הבחור הזה נראה יחסית אובייקטיבי:

סוקר הרבה מוצרים לא יקרים עם bang for your buck גבוה. אל תרוץ לקנות מה שהוא הכי ממליץ עליו, אבל אפשר לאסוף כמה שמות מהערוץ שלו.
Jack of some trades, master of none

Amir64
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הודעה שלא נקראה #5 

08/01/2021 16:50  
eldadk כתב:
תודה
...
הניסוח הפוך:
3 הקדמיים - מדפיים לפחות (לא לוויניים)
כמובן שגם הניסוח שלך יכול להיות נכון, אם אתה מתכוון לשים 5 רמקולים מדפיים.

כל רסיבר חדיש בעל 7 ערוצי הגברה, לפחות, מספק אפשרות לתצורה של אטמוס 5.1.2.
אני לא רוצה להמליץ על רסיבר, כי אין לי כל אפשרות לדעת מה מספק אותך.
אני התחלתי את החיפוש שלי במחשבה על רסיבר במחיר מסויים, וקניתי רסיבר במחיר כפול, כי בהאזנות שמעתי את היתרונות שלו על פני הזולים יותר.

גם כשאתה הולך להקשיב לרמקולים,
לדעתי עדיף לבוא עם זמן, סבלנות, ולהקשיב לרמקולים שונים.
כשאתה בא מראש עם שמות, אתה אוטומאטית מאזין ומוכוון לאותם רמקולים, ובסוף סביר שתעדיף אותם על פני רמקולים אחרים שנשמעו לך טוב יותר.
ככה עובד המח שלנו.
תחשוב לעצמך: "אמנם נשמע לי טוב יותר, אבל המליצו על השני, אז אולי ניקח אותו, כי מי שהמליץ בטח מבין יותר ממני..."
לדעתי עדיף להמנע מזה, ולהקשיב עם ראש פתוח למה שיש בחנות, ורצוי יותר מאחת.
כדאי אפילו לבוא לאותה חנות יותר מפעם אחת, ולשמוע שוב אם יש לך עדיין התלבטות.

Avi_Dagan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #6 

Amir64, בהחלט הגיוני מה שאתה אומר, אבל מבחינתי לבוא לחנות אודיו עם אפס הכנה מראש זה קצת כמו להיות צאן לטבח. אולי לא לזה התכוונת אז מראש מתנצל אם לא הבנתי.
יש חנויות יותר ופחות אמינות (אין לבלבל אמינות עם עשו לי קפה, נתנו לי הנחה וקיבלתי כבל יוקרתי חינם), אבל עדיין המטרה של כולן היא למכור ובדרך כלל בכמה שיותר. יש הרבה דרכים להוליך לקוח לכיוון שמתאים למוכר + קצת upselling בדרך בנוסח "זה אמנם 2000 שקל יותר ממה שרצית לשלם אבל זה רמקול במחיר כפול שאני עושה לך עליו דיל מטורף". לדעתי כדאי להשקיע קצת זמן להכיר מותגים אבל לא להנעל מראש על אחד, וללכת לחנות מומלצת עם מבחר רחב.

eldadk, קח בחשבון שמה שתשמע בחנות לא ישמע זהה לחלוטין אצלך בבית, אבל יתן לך כיוון.
אם יש לך אוזניות איכותיות או יכול ללוות כאלה אתה יכול לבדוק את הדבר הבא:
https://htmag.co.il/forum/?q=dmlld3RvcG ... RjaGZpZWxk

עוד דבר לגבי רמקולים מדפיים: קח בחשבון שהם צריכים להיות בגובה המתאים. זה אומר או על סטנדים, או על ארונית הטלויזיה אם יש מקום, או תלויים. תלייה לא תמיד מתאימה לכל רמקול ולא לכל בעל דירה שכורה. סטנדים יעודיים זה לא דבר מאוד זול, אז צריך לקחת את כל זה בחשבון.
שווה גם לבדוק ביד שנייה, אבל גם כאן כמובן קשה לדעת מה לבחור.
נערך לאחרונה על ידי Avi_Dagan ב 08/01/2021 19:30, נערך 4 פעמים בסך הכל.

עופרפולק
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 286 פעמים

הודעה שלא נקראה #7 

הפוקאל טובים גם הקיו אקוסטיק . אבל ...... היום אם אני במקומך אם כזה כסף לא חושב פעמיים אפילו לא פעם אחת .... אתה יודע מה לא חושב בכלל נוסע לפיוצר לוקח את הסט מדפי של svs כול החמשיה ולהתראות .
Sony 1040
Monitor mass

eldadk
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #8 

08/01/2021 19:10  
Avi_Dagan כתב:
Amir64, בהחלט הגיוני מה שאתה אומר, אבל מבחינתי לבוא לחנות אודיו עם אפס הכנה מראש זה קצת כמו להיות צאן לטבח. אולי לא לזה התכוונת אז מראש מתנצל אם לא הבנתי.
יש חנויות יותר ופחות אמינות (אין לבלבל אמינות עם עשו לי קפה, נתנו לי הנחה וקיבלתי כבל יוקרתי חינם), אבל עדיין המטרה של כולן היא למכור ובדרך כלל בכמה שיותר. יש הרבה דרכים להוליך לקוח לכיוון שמתאים למוכר + קצת upselling בדרך בנוסח "זה אמנם 2000 שקל יותר ממה שרצית לשלם אבל זה רמקול במחיר כפול שאני עושה לך עליו דיל מטורף". לדעתי כדאי להשקיע קצת זמן להכיר מותגים אבל לא להנעל מראש על אחד, וללכת לחנות מומלצת עם מבחר רחב.

eldadk, קח בחשבון שמה שתשמע בחנות לא ישמע זהה לחלוטין אצלך בבית, אבל יתן לך כיוון.
אם יש לך אוזניות איכותיות או יכול ללוות כאלה אתה יכול לבדוק את הדבר הבא:
https://htmag.co.il/forum/?q=dmlld3RvcG ... RjaGZpZWxk

עוד דבר לגבי רמקולים מדפיים: קח בחשבון שהם צריכים להיות בגובה המתאים. זה אומר או על סטנדים, או על ארונית הטלויזיה אם יש מקום, או תלויים. תלייה לא תמיד מתאימה לכל רמקול ולא לכל בעל דירה שכורה. סטנדים יעודיים זה לא דבר מאוד זול, אז צריך לקחת את כל זה בחשבון.
שווה גם לבדוק ביד שנייה, אבל גם כאן כמובן קשה לדעת מה לבחור.
...
תודה רבה על העצות ועל הלינק! אנסה עם airpods

eldadk
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #9 

08/01/2021 19:11  
עופרפולק כתב:
הפוקאל טובים גם הקיו אקוסטיק . אבל ...... היום אם אני במקומך אם כזה כסף לא חושב פעמיים אפילו לא פעם אחת .... אתה יודע מה לא חושב בכלל נוסע לפיוצר לוקח את הסט מדפי של svs כול החמשיה ולהתראות .
...
תודה רבה! אשמח לקצת פרטים על SVS משום שאני לא מכיר ומדוע אתה ממליץ בכזה חום

eddie15
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

הודעה שלא נקראה #10 

לגבי המדפיים אני מציע לך ללכת להקשיב לכמה מאלה ולהחליט מה מתאים לך. סה"כ מחירים שלהם סבבה. אם תרצה לעלות רמה זה כבר לשיקולך. בהחלט 15000 זה תקציב לא רע.
ELAC DEBUT B5.2 או 6.2
DALI SPEKTOR 2
Q ACOUSTICS 3020i או 3030i
MONITOR AUDIO BRONZE 2
KEF Q150 או Q350
B&W 606 או 607
KLIPSCH RP500M או R51M או RP-600M

רסיבר זה תלוי איזה פונקציות אתה צריך (BT WIFI וכו').

Amir64
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הודעה שלא נקראה #11 

Avi_Dagan כתב:
Amir64, בהחלט הגיוני מה שאתה אומר, אבל מבחינתי לבוא לחנות אודיו עם אפס הכנה מראש זה קצת כמו להיות צאן לטבח. יש חנויות יותר ופחות אמינות (אין לבלבל אמינות עם עשו לי קפה, נתנו לי הנחה וקיבלתי כבל יוקרתי חינם), אבל עדיין המטרה של כולן היא למכור ובדרך כלל בכמה שיותר. יש הרבה דרכים להוליך לקוח לכיוון שמתאים למוכר + קצת upselling בדרך בנוסח "זה אמנם 2000 שקל יותר ממה שרצית לשלם אבל זה רמקול במחיר כפול שאני עושה לך עליו דיל מטורף". לדעתי כדאי להשקיע קצת זמן להכיר מותגים אבל לא להנעל מראש על אחד, וללכת לחנות מומלצת עם מבחר רחב.
...
אתה הבוס, לא המוכר.
אתה מחליט מה אתה רוצה לשמוע.
אתה יכול לתת למוכר להציע הצעות לשמיעה.
כשאני נכנס לחנות אני בכלל לא מדבר איתו על מחיר, ולא מעניין אותי אם הוא אומר "אני אעשה לך מחיר על X".
אני רוצה שיחליף לי רמקולים, אני פוסל מה שלא מוצא חן בעיני, ורושם לעצמי ששמעתי ופסלתי.
משווה כל פעם 2 זוגות, ופוסל את זה שנשמע לי פחות טוב (ולא מעניין אותי אם הוא במקרה יותר יקר, או שיש עליו בדיוק מבצע, לדברי המוכר)
מחליף את זה שפסלתי בזוג אחר, ומשווה שוב.
בסוף נשארים מספר מועמדים.
שומע אותם שוב ומצמצם את הרשימה.
כשהגעתי נניח ל- 3-5 מועמדים לקנייה, מתחיל לדבר על מחיר.
סביר שהמחיר יהיה גבוה מידי, אז אתה בוחר ברמקול שהכיס שלך שלך מאפשר, ונשמע הכי קרוב לרמקול שהכיס שלך לא מאפשר.

רצוי מאוד לשמוע רמקולים מהטובים ביותר שיש בחנות, כדי לקבל רפרנס לאיך נשמע רמקול טוב באמת, גם אם ברור לך שאתה לא קונה את הרמקול הזה.
אה. מבקש לשמוע רק רמקולים, ללא סאב.

הרמקולים הראשונים שקניתי, לפני המון שנים, אחרי חיפוש בחנויות, היו של mordaunt short.
חיפשתי כמו כולם... אני רוצה רמקולים עד מחיר...
לא שמעתי על החברה לפני זה, ובמקרה נכנסתי לחנות שלא היו בה לקוחות, הרמקולים האלו עבדו, ונפלה לי הלסת.
ישר אמרתי "או!, עכשיו שומעים טוב", לא כמו הדברים שהשמיעו לי עד עכשיו, וזו לא הייתה הפעם הראשונה שנכנסתי לחנות הזו.
הם עובדים עד היום בבית הורי, יותר מ- 30 שנה אחרי...
אז הבנתי שהשיטה של להגיד למוכר "תציע לי רמקולים עד X ש"ח", לא עובדת.

אם לוקחים הצעה כמו זו מקודם של עופרפולק, "לך תקנה SVS", והולכים איתה לחנות, ברור שהמוכר, שמבין שאתה כבר שוקל לקנות את הרמקולים האלו, יתחיל לדבר אתך על מחיר ולא על האזנה אם יש רמקולים אחרים שימצאו חן בעיניך יותר.
ברור שישמיע לך אותם, ויגיד "נכון שומעים יופי? בחירה מעולה. לך לקופה ותתחדש".
זו העבודה הכי קלה עבורו.
אבל כשאתה הולך עם שמות, אין למוכר שום אינטרס להשמיע לך רמקולים אחרים, שאולי יישמעו לך טוב יותר.

eldadk
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #12 

08/01/2021 19:51  
Amir64 כתב:
Avi_Dagan כתב:
Amir64, בהחלט הגיוני מה שאתה אומר, אבל מבחינתי לבוא לחנות אודיו עם אפס הכנה מראש זה קצת כמו להיות צאן לטבח. יש חנויות יותר ופחות אמינות (אין לבלבל אמינות עם עשו לי קפה, נתנו לי הנחה וקיבלתי כבל יוקרתי חינם), אבל עדיין המטרה של כולן היא למכור ובדרך כלל בכמה שיותר. יש הרבה דרכים להוליך לקוח לכיוון שמתאים למוכר + קצת upselling בדרך בנוסח "זה אמנם 2000 שקל יותר ממה שרצית לשלם אבל זה רמקול במחיר כפול שאני עושה לך עליו דיל מטורף". לדעתי כדאי להשקיע קצת זמן להכיר מותגים אבל לא להנעל מראש על אחד, וללכת לחנות מומלצת עם מבחר רחב.
...
אתה הבוס, לא המוכר.
כשאני נכנס לחנות אני בכלל לא מדבר איתו על מחיר, ולא מעניין אותי אם הוא אומר "אני אעשה לך מחיר על X".
אני רוצה שיחליף לי רמקולים, אני פוסל מה שלא מוצא חן בעיני, ורושם לעצמי ששמעתי ופסלתי.
משווה כל פעם 2 זוגות, ופוסל את זה שנשמע לי פחות טוב (ולא מעניין אותי אם הוא במקרה יותר יקר, או שיש עליו בדיוק מבצע, לדברי המוכר)
מחליף את זה שפסלתי בזוג אחר, ומשווה שוב.
בסוף נשארים מספר מועמדים.
שומע אותם שוב ומצמצם את הרשימה.
כשהגעתי נניח ל- 3-5 מועמדים לקנייה, מתחיל לדבר על מחיר.
סביר שהמחיר יהיה גבוה מידי, אז אתה בוחר ברמקול שהכיס שלך שלך מאפשר, ונשמע הכי קרוב לרמקול שהכיס שלך לא מאפשר.

רצוי מאוד לשמוע רמקולים מהטובים ביותר שיש בחנות, כדי לקבל רפרנס לאיך נשמע רמקול טוב באמת, גם אם ברור לך שאתה לא קונה את הרמקול הזה.
אה. מבקש לשמוע רק רמקולים, ללא סאב.

הרמקולים הראשונים שקניתי, לפני המון שנים, אחרי חיפוש בחנויות, היו של mordaunt short.
חיפשתי כמו כולם... אני רוצה רמקולים עד מחיר...
לא שמעתי על החברה לפני זה, ובמקרה נכנסתי לחנות שלא היו בה לקוחות, הרמקולים האלו עבדו, ונפלה לי הלסת.
ישר אמרתי "או!, עכשיו שומעים טוב", לא כמו הדברים שהשמיעו לי עד עכשיו, וזו לא הייתה הפעם הראשונה שנכנסתי לחנות הזו.
הם עובדים עד היום בבית הורי, יותר מ- 30 שנה אחרי...
אז הבנתי שהשיטה של להגיד למוכר "תציע לי רמקולים עד X ש"ח", לא עובדת.

אם לוקחים הצעה כמו זו מקודם של עופרפולק, "לך תקנה SVS", והולכים איתה לחנות, ברור שהמוכר, שמבין שאתה כבר שוקל לקנות את הרמקולים האלו, יתחיל לדבר אתך על מחיר ולא על האזנה אם יש רמקולים אחרים שימצאו חן בעיניך יותר.
ברור שישמיע לך אותם, ויגיד "נכון שומעים יופי? בחירה מעולה. לך לקופה ותתחדש".
זו העבודה הכי קלה עבורו.
אבל כשאתה הולך עם שמות, אין למוכר שום אינטרס להשמיע לך רמקולים אחרים, שאולי יישמעו לך טוב יותר.
...
תודה מעריך את ההסברים

eldadk
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #13 

08/01/2021 19:41  
eddie15 כתב:
לגבי המדפיים אני מציע לך ללכת להקשיב לכמה מאלה ולהחליט מה מתאים לך. סה"כ מחירים שלהם סבבה. אם תרצה לעלות רמה זה כבר לשיקולך. בהחלט 15000 זה תקציב לא רע.
ELAC DEBUT B5.2 או 6.2
DALI SPEKTOR 2
Q ACOUSTICS 3020i או 3030i
MONITOR AUDIO BRONZE 2
KEF Q150 או Q350
B&W 606 או 607
KLIPSCH RP500M או R51M או RP-600M

רסיבר זה תלוי איזה פונקציות אתה צריך (BT WIFI וכו').
...
ריסבר 7.2, 4K, WIFI, BT, EARC -זהו בגדול, פיספסתי משהו?
לגבי רמקולים התייחסת רק למדפים שהמטרה היא מערכת קולנוע - לגבי הסראונד אני מבין מזה שלא התייחסת שאפשר רמקולים פשוטים יותר כמו ימאהה הישנים שיש לי? משהו אחר?

Avi_Dagan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #14 

08/01/2021 19:40  
eldadk כתב:
תודה רבה! אשמח לקצת פרטים על SVS משום שאני לא מכיר ומדוע אתה ממליץ בכזה חום
...
SVS חברה אמריקאית שהתחילה כחברת internet direct שמפוקסת על סאבוופרים והיום מותג גלובלי עם מגוון מוצרי אודיו. יש בפורום הרבה חובבי המותג. האטרקציה המרכזית שלהם היא סאבוופרים טובים מאוד במחירים נוחים יחסית להיצע האחר הקיים.
בהחלט שווה לשקול אבל תעשה בדיקה ושמיעה של עוד מוצרים ומותגים.
נערך לאחרונה על ידי Avi_Dagan ב 08/01/2021 20:09, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Avi_Dagan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #15 

08/01/2021 19:51  
Amir64 כתב:
אתה הבוס, לא המוכר.
...
מסכים עם כל מה שאמרת. צריך לקחת בחשבון אבל שלא כל מי שנכנס לחנות יש לו את ההלך רוח שלך ויש שיותר קלים להשפעה, ויוצאים בסוף מחנויות פח עם סאבוופר פסיבי של פיור אקוסטיקס ואחר כך מתקשים להחזיר אותו.
כמו שאמרתי, לא צריך להתקבע על מותג כזה או אחר, אבל כדאי להכיר קצת ולבקש לשמוע גם וגם.
נתת פה יופי של סט כלים נוסף והצעות לפותח השרשור ולקוראים אחרים.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”