oppo bdp 95

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

MartinHSabag כתב:המנוע הוא מנוע dc אין השפעה מתדר הרשת.
...
בוודאות ?! 8O
כי מכל השרשורים שקראתי פה (טרם ייבוא הרסיבר שלי) על מתח הרשת בארה"ב מול ישראל תמיד נרשם שהתדר משפיע על מנועים חשמליים במהירות הסיבוב של המנוע (ושברסיבר אין כל השפעה כלשהי כי אין חלקים נעים)...

עכשיו בא גם Sexter וטוען גם משהו לגבי האדווה (שאין לי מושג מה זה) והתחממות המכשיר...

Sexter
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 90 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

avihuli כתב:
...
בוודאות ?! 8O
כי מכל השרשורים שקראתי פה (טרם ייבוא הרסיבר שלי) על מתח הרשת בארה"ב מול ישראל תמיד נרשם שהתדר משפיע על מנועים חשמליים במהירות הסיבוב של המנוע (ושברסיבר אין כל השפעה כלשהי כי אין חלקים נעים)...

עכשיו בא גם Sexter וטוען גם משהו לגבי האדווה (שאין לי מושג מה זה) והתחממות המכשיר...
...
זה לא רלוונטי למכשיר הזה, כי מתברר שהוא ץמיד מגיע עם ספק אוניברסאלי.

בהפעלת מכשיר אלקטרוני שנועד ל 60 הרץ ב 50 הרץ, במקרה הטוב האדווה גדלה פי 6/5. אםספק הכוח של המכשיר איכותי ומסוגל להתמודד גם עם תנאי ישור קשים של 50 הרץ ובנוסף עיוותים הרמוניים שמכניס השנאי שמוסיפים, אז לא תרגיש בהבדל.. אבל רוב המכשירים לשוק האמריקאי בנויים עם ספקים בתוכננו עבור 60 הרץ בלבד בכדי להוזיל עלויות

לגבי מנועים, רק מנועי AC מסוג מנוע סינכרוני ואסינכרוני מושפעים משינוי התדר.. בציוד אלקטרוני יש מנועי DC כך שזה לא משפיע... ז"א אם תקנה מאוורר מארצות הברית ותפעיל אותו עם שנאי, הוא יסתובב לאט יותר פי 5/6...

שימו לב שמדובר בעוד שאלה פשוטה ושכיחה של משתמש השואל על מכשיר לפני קניה.. שימו לב לכמות התגובות ואורך השרשור.. וזה רק בגלל שהמשתמש הצהיר שהוא נקבה... אודיופילי או וידיופילים., מה שבטוח, כולם כאן סקס-אופילים...

MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #48 

avihuli כתב:
...
בוודאות ?! 8O

...
ברור שבודאות.
אין שום הגיון לשים מנוע AC למנוע שמסתובב במהירויות כאלה ובכזה גודל.
אם אדווה מרעש הרשת היה נכנס לסאונד כתוצאה מהשוני בתדר הרשת, אז התכנון שלו לקוי וגם לא יעיל כי זה אומר שיש להם שתי גירסאות של מעגלים (ארה"ב מול אירופה) ושוב, היום אין שום צורך בזה.

SAXTER,
ההערות השובניסטיות שלך לא לעיניין. פוגעניות ולא מתאימות לאופי האתר שלנו. אבקש שתערוך את ההודעה שלך. אם יש לך "סקפטיות" אז שמור אותה לעצמך לפני שאתה יוצא בהצהרות שאתה לא יכול לעמוד מאחוריהן.
אשתך, עם ה-PHD שלה, לא רלוונטית בעליל. אני מכיר אישית כמה אודיופיליות. נכון שהן מיעוט באוכלוסיה ובאתר, אבל עד שגם אחת כזו מגיעה לאתר ועוד פעילה, אתה מנסה להבריח אותה?

(n)
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #49 

3. המכשיר נועד לצפיה בתכנים דיגיטאליים.. הוא מתחבר לרסיבר ע"י HDMI כי היעוד שלו זה וידאו. גם הקול וגם התמונה מועברים דיגיטאלית. האיכות ברובה תקבע עי הרסיבר, המסך והרמקולים.. אני מבטיח לך שלא תוכל להבחין באף הבדל במבחן עיור בינו לבין הפופקורן
...
אתה טועה ומטעה.
ל-OPPO95 יש יציאות BALANCED והוא גם ידוע בזכות ה-DACים שלו שתומכים גם ברזולוציות גבוהות (אודיו), מה שמרבית הרסיברים לא.
זה אומר שדווקא למי שיש מגבר סטריאו או חשוב לו סטריאו, הוא יכול להיות אחלה נגן CD (היה לי כזה לתקופת המבחן) ואפשר לחבר אותו אנאלוגית במקביל ל-HDMI הדיגיטלי, ולשים את הרסיבר על PURE DIRECT ולהנות ממקור אודיו איכותי יותר ממה שיש לרסיבר הבסיסי להציע.
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 595 פעמים
קיבל תודות: 484 פעמים

נושא שלא נקרא #50 

MartinHSabag כתב:
אתה טועה ומטעה.
ל-OPPO95 יש יציאות BALANCED והוא גם ידוע בזכות ה-DACים שלו שתומכים גם ברזולוציות גבוהות (אודיו), מה שמרבית הרסיברים לא.
זה אומר שדווקא למי שיש מגבר סטריאו או חשוב לו סטריאו, הוא יכול להיות אחלה נגן CD (היה לי כזה לתקופת המבחן) ואפשר לחבר אותו אנאלוגית במקביל ל-HDMI הדיגיטלי, ולשים את הרסיבר על PURE DIRECT ולהנות ממקור אודיו איכותי יותר ממה שיש לרסיבר הבסיסי להציע.
...

(Y) (Y) (Y)
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

Sexter
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #51 

MartinHSabag כתב:
3. המכשיר נועד לצפיה בתכנים דיגיטאליים.. הוא מתחבר לרסיבר ע"י HDMI כי היעוד שלו זה וידאו. גם הקול וגם התמונה מועברים דיגיטאלית. האיכות ברובה תקבע עי הרסיבר, המסך והרמקולים.. אני מבטיח לך שלא תוכל להבחין באף הבדל במבחן עיור בינו לבין הפופקורן
...
אתה טועה ומטעה.
...
יציאת BALANCED לא רלוונטית ליציאות דיגיטליות. זו יציאה אנלוגית בה האות מונחת פי 2 ומועבר דרך שני חוים כאשר באחר מהם האות מהופך ב 180. במכשיר המקבל האותות מסוכמים ומתקבל האות המקורי, רק שאם נוספף רעש בדרך, אשר נוסף במידה שווה לשני האותו בכבל, הוא יבוטל בזמן ההסכמה... מי מחבר איטרקונקטים אנלוגיים היום? ועוד למקור וידאו שב 99% מהמקרים מוציא צליל רב ערוצי (לאופו אין 7 יציאות בלאנס נכון?). לרוב האודיופילים יש DAC נפרד ולכן הם יעדיפו לחבר דיגיטאלית... ובכלל כמה רסיברים אתה מכיר עם כניסת באלאנס? המכשיר המדובר הוא מכשיר שהיעוד שלו זה וידאו, רק שהוא מתכוון לאודיופילים שחשוב חהם גם איכות השמע בצכני הוידאו.. הדרך הנכונה לחבר את המכשיר זה עי HDMI בכדי להינות מפס קול HD רב ערוצי.. שוב, אני משוכנע שלא תוכל להבחין בהבדל בינו לבין פופקורן אם שניהם מחוברים ב HDMI... הגיע הזמן להתנתק מכל האגדות הללו שסתם גורמות לאנשים תמימים לזרוק סתם כסף על ציוד בלתי מועיל...

לגבי ההערות השובנסטיות, לקחתי לתשומת ליבי...

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 595 פעמים
קיבל תודות: 484 פעמים

נושא שלא נקרא #52 

Sexter כתב:
MartinHSabag כתב:
...
אתה טועה ומטעה.
...
יציאת BALANCED לא רלוונטית ליציאות דיגיטליות. זו יציאה אנלוגית בה האות מונחת פי 2 ומועבר דרך שני חוים כאשר באחר מהם האות מהופך ב 180. במכשיר המקבל האותות מסוכמים ומתקבל האות המקורי, רק שאם נוספף רעש בדרך, אשר נוסף במידה שווה לשני האותו בכבל, הוא יבוטל בזמן ההסכמה... מי מחבר איטרקונקטים אנלוגיים היום? ועוד למקור וידאו שב 99% מהמקרים מוציא צליל רב ערוצי (לאופו אין 7 יציאות בלאנס נכון?). לרוב האודיופילים יש DAC נפרד ולכן הם יעדיפו לחבר דיגיטאלית... ובכלל כמה רסיברים אתה מכיר עם כניסת באלאנס? המכשיר המדובר הוא מכשיר שהיעוד שלו זה וידאו, רק שהוא מתכוון לאודיופילים שחשוב חהם גם איכות השמע בצכני הוידאו.. הדרך הנכונה לחבר את המכשיר זה עי HDMI בכדי להינות מפס קול HD רב ערוצי.. שוב, אני משוכנע שלא תוכל להבחין בהבדל בינו לבין פופקורן אם שניהם מחוברים ב HDMI... הגיע הזמן להתנתק מכל האגדות הללו שסתם גורמות לאנשים תמימים לזרוק סתם כסף על ציוד בלתי מועיל...

לגבי ההערות השובנסטיות, לקחתי לתשומת ליבי...
...

Sexter

אתה ממשיך לטעות ולהטעות את כל באי הפורום . אופו 95 זה נגן אודיופילי ברמה מייטבית . האנאלוג שלו זה רפרנס (Y) (Y) (Y)
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

dor8
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 295 פעמים
קיבל תודות: 195 פעמים

נושא שלא נקרא #53 

Sexter ,

השכל ולמד,
למי שהפרוטה מצויה בכיסו ומחפש את האיכות המקסימלית לניגון סרטים ומוסיקה ישתמש
במכשירים כמו האופו 95 המדהים !
למי שמעוניין לחסוך ולעגל פינות ולהתפשר בגדול על איכות ישתמש (ואולי גם יאכל) פופקורן...
:lol:

Sexter
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #54 

9000es כתב:
Sexter כתב:
MartinHSabag כתב:
3.

Sexter

אתה ממשיך לטעות ולהטעות את כל באי הפורום . אופו 95 זה נגן אודיופילי ברמה מייטבית . האנאלוג שלו זה רפרנס (Y) (Y) (Y)
...
המשפט נגן DVD או בלורי אודיופילי הוא למעשה אקסימורון בפני עצמו.. ראית פעם אודיופיל אמיתי שמחזיק בחדר שלו ציוד וידאו? הפילו מסך LCD נחשב עבורם כמכשול אקוסטי... למה שמישהו יקנה מכשיר שהוא גם בלורי וגם סטרימר בשביל רפרנס? המכשיר הזה הוא לאנ יותר מגימיק עבור אודיופילים שלא יוכלו מלהתפתות ולרכוש אותו כנגן וידאו...
...
...
...

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #55 

Audioholics מדדו את היציאות הדיגיטליות של BDP-93 מול BDP-95 והראו כי אין הבדל בינהם מבחינה זאת. אין ספק כי קיימת השקעה גדולה יותר במעגלים האנלוגים של ה- BDP-95 בהשוואה ל- BDP-93. מתוך סקרנות, כמה כאן מחברים את ה- BDP-95 שלהם בצורה אנלוגית 5.1 (ומעלה) או עם מחברי ה- XLR?

9000es,
אני לא רואה כיצד Sexter מטעה. הוא כותב יחסית מדוייק. הנפות האצבע הכלליות שלך לא תורמות.

Sexter,
בניגוד למה שכתבת מוקדם יותר, כל מעבד מפענח אחרת את הוידאו, לפיכך בהחלט יהיה הבדל בתמונה הנראית בחיבור דיגיטלי בין תמונה מנגן כמו האופו לבין כל סטרימר אחר. עד כמה ההבדלים משמעותים? זוהי שאלה שהתשובה שלה בעיני המתבונן.

eyosha
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 105 פעמים
קיבל תודות: 102 פעמים

נושא שלא נקרא #56 

avihuli כתב:מיכל - ברשותך שאלה, למה דווקא בחרת את ה- oppo ? בהשוואה אל מול נגנים אחרים ? מה בדקת ?
אני גם מחפש נגן BD שיסגור לי את הסט ק"ב לעשור הקרוב לפחות :P וכיוון שאני "מורעל" ימהה ואני די נעול על המוצרים שלהם אז ככל הנראה זה יהיה הרכש הבא שלי BD-S673. על פניו נראה לי שייספק את הצרכים הבסיסיים שלי ממנו... (Y)
מחכה רק שיושק ונראה איך מארגנים דיל טוב עבורו.

epony גם המליץ לי בשרשור אחר באותו נושא על נגן של DENON:
שווה בדיקה השוואתית מול הנגן האוניבסרלי של דנון - שנה שעברה היה להם 1612UP או משהו כזה, אבל מסתבר שכבר יצא להם דגם חדש יותר: http://usa.denon.com/US/Product/Pages/P ... 0(DenonNA)
...
...
זה בהחלט מספיק בשביל הצרכים שלך אבי
אלא אם אתה אודיופיל אמיתי ואז כן הרכיבים של ה-oppo באמת טובים יותר, אבל לא נראה לי שאתה תבחין בהבדל, אלא אם מקור המוסיקה שלך באיכות מאד גבוהה גם כן.
ההבדל במחיר הוא גדול מאד ובשביל מה שאתה צריך הימהה יותר ממספיק עם DAC של 32ביט

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #57 

הנפות האצבע הכלליות שלך לא תורמות
...
אין חדש תחת השמש. :D
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
מגברי כח בריסטון/רוטל/אדקום
4 אטמוס פולק

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #58 

מיכל - השתלטתי לך לרגע על השרשור, אז במחילה... (f)

אלעד - בהחלט מספיק לי ובוודאות יענה לי על הצרכים (ונגיד שהבנתי מה ההבדל בין 32 ביט לעומת 24 שמגיע בדר"כ בשאר ה- DACים).

ושאלה אחרונה בנושא למשיבים לגבי התדר והמתח - זה אומר שיש בידי את האפשרות לרכוש את ה- YAMAHA BD-S673 מארה"ב ולהשתמש בו בארץ בלי שום בעיה ?! (כמובן עם שנאי מוריד מתח מתאים...)
אני לא בטוח שפער המחירים של ארה"ב / ישראל יהיה כזה גדול במקרה דנן, אבל בכל מקרה רוצה להבין את האפשרויות שעומדות בפניי טרם הרכישה.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

abu-garaa
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #59 

avihuli כתב:מיכל - השתלטתי לך לרגע על השרשור, אז במחילה... (f)

אלעד - בהחלט מספיק לי ובוודאות יענה לי על הצרכים (ונגיד שהבנתי מה ההבדל בין 32 ביט לעומת 24 שמגיע בדר"כ בשאר ה- DACים).

ושאלה אחרונה בנושא למשיבים לגבי התדר והמתח - זה אומר שיש בידי את האפשרות לרכוש את ה- YAMAHA BD-S673 מארה"ב ולהשתמש בו בארץ בלי שום בעיה ?! (כמובן עם שנאי מוריד מתח מתאים...)
אני לא בטוח שפער המחירים של ארה"ב / ישראל יהיה כזה גדול במקרה דנן, אבל בכל מקרה רוצה להבין את האפשרויות שעומדות בפניי טרם הרכישה.
...
אתה כבר שנה מתכנן לרכוש נגן בלוריי ועדין לא רכשת??בינתיים רק מתחלפים דגמים של ימהה ואתה עדיין רק מדבר עליהם :wink:

abu-garaa
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #60 

avihuli כתב:מיכל - השתלטתי לך לרגע על השרשור, אז במחילה... (f)

...
אתה כבר שנה מתכנן לרכוש נגן בלוריי ועדין לא רכשת??בינתיים רק מתחלפים דגמים של ימהה ואתה עדיין רק מדבר עליהם :wink:

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”