oppo bdp 95

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
michal20600 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

oppo bdp 95

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם
האם המכשיר הנ"ל יכול לשמש גם כסטרימר, במובן הזה שאני מחברת אליו את המחשב והוא "ינגן" את זה" לרסיבר?
האם הוא ידע לדלות מידע ולנגן גם את מה שיש על ההארד דיסק החיצוני?
כתוב שהוא יודע לנגן סרטים ישירות מהאינטרנט (צריך מנוי לאתרים)
האם הוא ידע "לקלוט" סרט שהמחשב ינגן - ולהזרים אותו לרסיבר?

או שמא כל המשאלות שלי הן בחזקת פנטזיה..

הבנתי שיש אותו גם בארה"ב וגם באירופה. מה ההבדל?

Sexter
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 90 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

כן המכשיר הזה הא גם סטרימר, אם כי אל תצפי ממנו לממשק כמו של הפופקורן או הבוקסי. לא הבנתי יש לך את המכשיר או שאת רוצה לרכוש? בשביל מה לך נגן ברמה שכזאת? את סובלת מאודיופיליה? הוא מאד יקר כי הוא מוגדר כנגן אודיופילי. אם את מתכוונת לראות בו סרטי בנות וסדרות, אז זה ממש בזבוז עצום של כסף... הוא נועד לפי שחשוב לו איכות תמונה וקול בלבד.. מה שגם מצריך מסך ומערכת קונוע ביתי יקרים מאד בכדי שיהיה ניתן להרגיש באיכות שלו ביחס לנגן פשוט.. באופן כללי, לא שווה היום להשקיע בנגני מדיה פלאסטית למיניהם... עדיף סטרימר. אם את צריכה פתרון גם לסרטים וגם למוסיקה, לכי על מכשיר של פפקורן מסדרה 300. עדיף C300 כי יש לו תצוגה קדמית שאינה מחייבת הדלקת מסך לשמיעת מוסיקה. ניתן גם להפוך אותו לנגן בלו ראיי עי הוספת כונן

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

מה זאת אומרת סרטי בנות???? ובו נאמר שאלו הסרטים שאני רואה - אז אין חשיבות לסאונד ולתמונה???
מתברר שיש לי אוזניים אודיופיליות - בהחלט.
אני מעוניינת לרכוש - לא רכשתי עדיין
חשבתי שאם הוא "הכל כלול" - זה בסופו של דבר חוסך כסף, לעומת רכישת סטרימר+נגן CD יעודי + בלוריי ...

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 595 פעמים
קיבל תודות: 484 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

michal20600 כתב:מה זאת אומרת סרטי בנות???? ובו נאמר שאלו הסרטים שאני רואה - אז אין חשיבות לסאונד ולתמונה???
מתברר שיש לי אוזניים אודיופיליות - בהחלט.
אני מעוניינת לרכוש - לא רכשתי עדיין
חשבתי שאם הוא "הכל כלול" - זה בסופו של דבר חוסך כסף, לעומת רכישת סטרימר+נגן CD יעודי + בלוריי ...
...

michal20600

האופו 95 נגן מדהים ואיכותי ביותר . הוא עדיף על נגנים אחרים שיקרים ממנו בהרבה לטעמי זו הרכישה הטובה ביותר שיש .

במידה ואת לא זקוקה לנגן אודיופילי כגון האופו 95 . יש לך אופציה די זהה ל 95 שזה האופו 93 שהוא זהה ל 95 בכל המובנים חוץ מזה שה 95 איכותי יותר באודיו אנאלוגי .מחירו בארה"ב נע סביב ה 500 דולר .

לגבי הסטרימר הפנימי שיש לאופו הוא מצויין ובעל איכויות גבוהות .

בהצלחה (f)
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

אם ה 95 איכותי יותר באודיו אנלוגי זה מה שאני צריכה

יש לי עוד שאלה-
הבנתי שאני צריכה CD ייעודי (ולא משולב עם DVD) ומגבר סטריו (ולא רסיבר) בשביל לשפר את הסאונד של המוסיקה.
אין לי את שניהם.

מה ייתן לי תחושת שיפור משמעותית בשלב זה - שבו אין לי cd יעודי למוסיקה (אף שיש לי NAD T 585 שהוא לא רע)
ה oppo המדובר, או מגבר סטריו ?

(אני רוצה את ה oppo כי הבנתי שהוא יענה על הצורך ב CD איכותי ויש לו על הדרך סטרימר שאני גם צריכה, והכל באיכות נפלאה)

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #6 

שכחתי לחזור על השאלה מתחילת העמוד -
מה ההבדל בין ה oppo האירופאי לאמריקאי?

Barry
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 18 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

בתור בעלים של אופו 93, אני יכול להעיד שמדובר בחברה מעולה. המוצר מאוד איכותי, גם בסטריאו. אני ניסיתי להשוות בינו לבין נגן CD ייעודי והאופו לוקח.
רק שימי לב, אם תרגום לעברית מעניין אותך: האופו יודע לקרוא קובצי תרגום חיצוני SRT בעברית רק כאשר מדובר בדיסק קשיח שמחובר אליו ישירות ל- USB. כאשר מדובר בניגון קבצים מהרשת ה- SRT לא פועל.
כמו כן, כאשר קונים כדאי לבדוק את גרסת הקושחה של המכשיר. כעת עדיין ניתן להשיג מכשיר עם גרסת קושחה מלפני ינואר 2012 וכדאי לחפש אחד כזה. בגרסאות מאוחרות יותר הוסרה האפשרות לנגן קבצי ISO של בלו ריי.
עוד דבר חשוב - כאשר קונים ברשת כדאי לקנות קיט למולטי זון, ויש גם מכשירים שהקיט כבר מורכב בהם ע"י החנות.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #8 

אני מודה לך מקרב לב
נראה לי שאקנה את המכשיר הנכבד

Yuval11
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: Yuval11
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

אני לא יודע כמה האופו עולה , אבל מה רע בלחבר מחשב עם כבל HDMI לרסיבר בשביל לראות סרטים - שאם הציוד כבר קיים אצלך אז זאת לא בעיה וזה ייתן לך פיתרון לצפייה בסרטים.
בקשר למוזיקה תחברי מהמחשב DAC למגבר סטריאו ישירות(אני לא סגור אם יש לך אבל אני זוכר מהשירשורים האחרים שקנית משהו).

יכול להיות שזה יעלה לך הרבה פחות.
למה ללקנות עוד מכשיר ועוד נגן דיסקים שאני לא יודע איזו סיבה יש לעבוד עם דיסקים בשביל לשמוע מוזיקה כיום שאת יכולה להעביר אותם לכונן שלך בפורמטים איכותיים.

yosihary
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: יוסף הרי
נתן תודות: 53 פעמים
קיבל תודות: 119 פעמים

האופו 95 בנוי כמו נגן CD ייעודי

נושא שלא נקרא #10 

michal20600 כתב:אם ה 95 איכותי יותר באודיו אנלוגי זה מה שאני צריכה

יש לי עוד שאלה-
הבנתי שאני צריכה CD ייעודי (ולא משולב עם DVD) ומגבר סטריו (ולא רסיבר) בשביל לשפר את הסאונד של המוסיקה.
אין לי את שניהם.

מה ייתן לי תחושת שיפור משמעותית בשלב זה - שבו אין לי cd יעודי למוסיקה (אף שיש לי NAD T 585 שהוא לא רע)
ה oppo המדובר, או מגבר סטריו ?

(אני רוצה את ה oppo כי הבנתי שהוא יענה על הצורך ב CD איכותי ויש לו על הדרך סטרימר שאני גם צריכה, והכל באיכות נפלאה)
...
האיכותי ביותר שניתן לחשוב עליו.

מבחינת הבניה, כל הערוץ האנלוגי בנוי נפרד, עם ספק נפרד. אפשר להפעיל Pure Audio, ואז כל מעגלי הוידאו מכובים.

כמובן שהחיבור הוא אנלוגי. (אפשר גם לנגן SACD ולגלות עולם שלם של מוסיקה באיכות הקלטה 24 ביט שאין אותה באינטרנט חינם)
לעניות דעתי את יכולה למצוא נגן ייעודי יותר יקר, אבל לא יותר טוב. כמובן שיספרו לך במקומות המתאימים שיש יותר טוב, תבדקי בעצמך ומציע לך להיות ספקנית.

yosihary
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: יוסף הרי
נתן תודות: 53 פעמים
קיבל תודות: 119 פעמים

עוד על האופו

נושא שלא נקרא #11 

באתר HT העולמי

1. כיצד האופו 83 (דגם ישן) היה כה טוב שחברת לקסיקון עטפה אותו ומכרה כמוצר סופר עלית
http://www.audioholics.com/reviews/tran ... -outside-1

2. סקירת 93/95

http://www.audioholics.com/reviews/tran ... ppo-bdp-93

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #12 

כי אני מחפשת פיתרון אלגנטי ונוח - ולא להתרוצץ עם כבלים ועם המחשב הלוך חזור.
לקנות dac חיצוני זה נראה לי מין פיתרון כלאיים - מה עוד שלפי מה שהבנתי - ה dac של האופו ממש טוב ואני לא יודעת כמה יעלה dac באיכות שלו.
למה לא מכשיר אחד שיאגד הכל?

יש לי המון סרטים על הארד דיסק חיצוני - צריך סטרימר בשביל להקרין את זה , לא?
אז לקנות גם סטרימר, או לחבר את ההרדיסק החיצוני למחשב ואת המחשב ל dac ואת ה dac לרסיבר... מסורבל...

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #13 

ליוסי - תודה רבה :-)
אני מקווה שכל ההמלצות על האופו יעלו בקנה אחד עם האוזן שלי -
(שלא כמו עם הרמקולים monitor audio rk8 שקראתי עליהם בלי סוף וממש לא התרשמתי בסוף
ומי שהפיל אותי לרצפה במחיר שיכולתי לשלם היו ה triangle )

Yuval11
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: Yuval11
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

לא כזה מסורבל לדעתי להפעיל מהמחשב, מחברים את הקשיח ושוכחים ממנו, פעם בכמה זמן מנתקים אם צריך. חוץ מזה שלקום להחליף דיסק באופו לא מסורבל?
בקשר לdac שלו אין לי מושג אבל מעניין כמה עולה האופו כי אולי במחיר שלו ניתן לקנות דאק מעולה.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

michal20600 כתב:ליוסי - תודה רבה :-)
אני מקווה שכל ההמלצות על האופו יעלו בקנה אחד עם האוזן שלי -
(שלא כמו עם הרמקולים monitor audio rk8 שקראתי עליהם בלי סוף וממש לא התרשמתי בסוף
ומי שהפיל אותי לרצפה במחיר שיכולתי לשלם היו ה triangle )
...
הכבלים לא עזרו להפוך את המוניטור לרמקול אחר? :(

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”