שאלה על רסיבר DENON 1311

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
FiReBall
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #16 

epony כתב:חוץ מ-2 כניסות קומפוננט יש לו גם יציאת קומפוננט אחת, ודרכה אפשר לנתב מקורות במחוברים לרסיבר הזה בקומפוננט...
...
(Y)

האם יש הבדל בין ניתוב הDVD דרך הרסיבר לבין ישירות לטלוויזיה?

epony
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 647 פעמים
קיבל תודות: 1368 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

אתה חוסך כבל אחד אם אתה מחבר את ה-DVD ישירות בקומפוננט ל-TV, אבל זה אומר שאתה צריך גם להעביר "ערוץ" ברסיבר וגם ב-TV כל פעם שאתה רוצה לראות סרט ב-DVD... אני אישית מבחינת נוחות הייתי מעדיף להעביר הכל דרך הרסיבר.

יש כאלה שיגידו שהעברת הקומפוננט דרך הווידאו יכולה לגרום לפגיעה באיכות הסיגנל (כי הוא עובר דרך עוד מכשיר בדרך ל-TV), אבל לדעתי זה זניח עד כדי לא מורגש... בכל מקרה, אתה יכול לבדוק את זה ע"י כך שתחבר את ה-DVD לסירוגין דרך הרסיבר וישירות ל-TV, ותראה אם יש הבדל.

putin
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

על אף שהמחיר בדיוטיפרי נורא אטרקטיבי (בתור אחד שאסף הבוקר את החבילה) - כשאתה מקבל אותה, תוודא שהוא לא נשבר...

אני קיבלתי את החבילה, עשיתי את התעודת אחריות בטלפון עם ניופאן. 2 דקות אחר"כ פתחתי את הקופסא של הרסיבר, וכל הפנאל הקידמי היה שבור ואף חלקים פנימיים נפלו - כדי שלא יקרה לך מה שקרה לי (ושתצטרך כמוני להתייבש בבירוקרטיות), אפילו תבקש לפתוח את זה שם ולבדוק שהכל בסדר ואם לא אז תבקש שיחליפו לך על המקום!

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

putin כתב:על אף שהמחיר בדיוטיפרי נורא אטרקטיבי (בתור אחד שאסף הבוקר את החבילה) - כשאתה מקבל אותה, תוודא שהוא לא נשבר...

אני קיבלתי את החבילה, עשיתי את התעודת אחריות בטלפון עם ניופאן. 2 דקות אחר"כ פתחתי את הקופסא של הרסיבר, וכל הפנאל הקידמי היה שבור ואף חלקים פנימיים נפלו - כדי שלא יקרה לך מה שקרה לי (ושתצטרך כמוני להתייבש בבירוקרטיות), אפילו תבקש לפתוח את זה שם ולבדוק שהכל בסדר ואם לא אז תבקש שיחליפו לך על המקום!
...
זה לא קשור במקרה לכך שהרסיבר הזה מוגדר כ"עודפים"?

SHAKED286 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #20 

שמע עם אני מקבל אותו שבור אני מתקשר לבאג וממש אחריות אני לא מאמין שהם לא יתנו אחריות על כזה דבר..

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

SHAKED286 כתב:שמע עם אני מקבל אותו שבור אני מתקשר לבאג וממש אחריות אני לא מאמין שהם לא יתנו אחריות על כזה דבר..
...
שבר לא כלול באחריות.
אתה יכול להפיל ולשבור את הרסיבר שניה אחרי שהוצאת אותו מהאריזה...

putin
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

העניין שזה לא קרה - זה לא נשבר באשמתי..
ושקד - האחריות היא של ניופאן, לא של באג, ואם אני זוכר נכון האחריות שלו היא ל-3 שנים.

mp3lll
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 1006 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

putin
ומה קרה עם השבר? החליפ לך?
"הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" - אין יותר אקטואלי מזה.

FiReBall
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #24 

epony כתב:אתה חוסך כבל אחד אם אתה מחבר את ה-DVD ישירות בקומפוננט ל-TV, אבל זה אומר שאתה צריך גם להעביר "ערוץ" ברסיבר וגם ב-TV כל פעם שאתה רוצה לראות סרט ב-DVD... אני אישית מבחינת נוחות הייתי מעדיף להעביר הכל דרך הרסיבר.

יש כאלה שיגידו שהעברת הקומפוננט דרך הווידאו יכולה לגרום לפגיעה באיכות הסיגנל (כי הוא עובר דרך עוד מכשיר בדרך ל-TV), אבל לדעתי זה זניח עד כדי לא מורגש... בכל מקרה, אתה יכול לבדוק את זה ע"י כך שתחבר את ה-DVD לסירוגין דרך הרסיבר וישירות ל-TV, ותראה אם יש הבדל.
...

במחשבה שנייה

בכל מקרה צריך להחליף פעמיים ערוץ - בטלוויזיה לקומפננט וברסיבר ל-DVD.. 8)

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”