ווסטרן דיגיטל חשפה מערכת אחסון ארגונית בשם OpenFlex Data24 3200 NVMe-oF

המערכת החדשה אמורה לשפר ביצועים, זמינות וגמישות למערכות אחסון ארגוניות


בשבוע שעבר (8-8-2023) הציגה ווסטרן דיגיטל פלטפורמה חדשה לאחסון ארגוני ברמת האנטרפרייז ולמרכזי נתונים בשם  OpenFlex Data24 3200 NVME-oF. המערכת החדשה מבוססת על טכנולוגייה בשם NVMe-oF או בשמה המלא באנגלית NVMe over fabric. מערכת זו אמורה לשפר ביצועים, זמינות וגמישות למערכות אחסון ארגוניות. בנוסף, הציגה WD שני מוצרים נלווים, RapidFlex A2000 ואת ה- RapidPlex C2000. ה- C2000 הוא מתאם מסוג BRIDGE (סוג של כרטיס רשת) וה-A2000 הוא סוג של בקר (controller) לתקשורת מהירה למוצרים החדשים. כמוכן הציגה WD כונן SSD מסוג חדש בשם Ultrastar DC SN655 PCIe Gen 4.0 dual-port NVMe SSD.

 פלטפורמת אחסון משולבת מלאה OpenFlex Data24 3200 NVMe-oF

Western Digital OpenFlex Data24 3200 היא פלטפורמת אחסון NVMe-oF משולבת במלואה, המרחיבה את הביצועים של פלאש NVMe לארכיטקטורת אחסון משותף. הפרדת משאבי האחסון ממערכות המחשוב ושיתוף באמצעות רשת איתרנט, הופכים את  OpenFlex Data24 זמין למגוון יישומים ושרתים, ומאפשרים שליטה רבה יותר במשאבים וכושר מידרוג גמיש, תוך  שיפור ניצול האחסון ללא הקצאת יתר של משאבי אחסון.

מערכת האחסון החדשה – (צילום: יח"צ WD)

באמצעות RapidFlex FBDs, ה-Data24 3200 מאפשר לחבר עד שישה שרתים ללא צורך במתג תקשורת. סביבת מיתוג באמצעות SWITCH, מאפשרת הגדלה נוספת של מספר השרתים ופלטפורמות Data24, ומספקת יכולות גידול החוצה (scale-out) או גידול פנימי (scale-up) ממאות טרהבייט לפטאבייטים של פלאש NVMe עם השהיה נמוכה ביותר. בנוסף לתקשורת RDMA over converged Ethernet (RoCE), ה-Data24 המשופר כולל תמיכה חדשה בחיבור TCP. ה-Data24 3200 זמין במארז 2U בעל 24 SLOTS ליחידות אחסון, ומלווה באחריות מוגבלת ל-5 שנים. המערכת בנויה להבטיח צריכת זרם נמוכה, זמינות גבוהה ואמינות ברמה ארגונית עם עד 368TB בפלטפורמה אחת בעלת יציאות כפולות וזמן השהיה נמוך, המשלבת כונני SSD מסוג PCIe Gen 4.0.

הדור הבא של RapidFlex FBDs: מערכות  A2000 ASIC וכרטיס מתאם PCIe Fabric Bridge C2000

משפחת RapidFlex של התקני גישור מסוג NVMe Over Fabric  מספקת את אבני היסוד עבור יצרני OEM/ODM וארגונים גדולים הפועלים בגישת עשה זאת בעצמך לבניית תשתית מוגדרת תוכנה, כדי להתמודד עם עומסי עבודה של הדור הבא – תוך התבססות על אחסון משותף ניתן להרחבה על פני Ethernet Fabric. הדור השני של מכשירי ה-FBD בעלי הספק נמוך וביצועים גבוהים מגיעים בשתי גרסאות: בקר RapidFlex A2000, ו- RapidFlex C2000 הממקם את שבב A2000 על מתאם PCI להפעלת פתרונות כמו OpenFlex Data24 החדש.

RapidFlex FBD החדש הוא מכונה ייחודית המייצאת את אפיק ה-PCI אל רשת האיתרנט, ומאפשרת לכונני SSD המחוברים חיצונית אל ערוץ ה- PCI במערכת האחסון להופיע כאילו הם מקומיים ופועלים בתוך השרת עצמו. המשפחה החדשה גם מכפילה את הביצועים עם יציאת 100 GbE  נוספת (שתי יציאות איתרנט  בנות 100 Gb כל אחת) המותאמת ל-16 נתיבים של PCIe Gen 4.0, ומספקת בסיס PCIe בתוך כל מערכי NVMe All-Flash, מה שמקל על עמידה בדרישות הארגון ופריסת מערכות. ה-FBDs A2000 ו-C2000 מוסיפים יכולת ייזום תקשורת למערכות האחסון, מעבר ליכולת העבודה מול מערכות יעד קיימות. התוספת הזאת מאפשרת להשתמש בכטיסי רשת חסכוניים יותר ובעלי צריכת זרם נמוכה יותר במקום Ethernet NIC קונבנציונלי עבור קישוריות NVMe-oF.

מערכת האחסון החדשה – (צילום: יח"צ WD)

Ultrastar DC SN655 Dual-Port NVMe SSD ברמה ארגונית

Ultrastar DC SN655 הוא PCIe Gen 4.0 NVMe SSD חסכוני, בעל קיבולת גבוהה, המיועד ללקוחות ענן, OEM וארגונים הזקוקים לאחסון בעל ביצועים גבוהים וקיבולת גבוהה עבור מגוון יישומים ועומסי עבודה כגון אחסון מבוזר שאינו קשור לשרת מסויים, אחסון אובייקטים, שרתי אחסון ויישומים קריטיים אחרים.

Ultrastar DC SN655  הוא כונן SSD משולב אנכית, המספק נתיב פשוט, ניתן להרחבה בעל יציאה אחת או שתי יציאות על מנת להבטיח גישה רצופה לנתונים בארגונים בעלי דרישות זמינות גבוהות. המערכת גם מרחיבה את קיבולת האחסון מ-3.84TB  ל- 15.36TB. היא מיועדת להתמודד הן עם משימות אחסון והן עם משימות מחשוב בעומס עבודה מעורב, ומגדילה את אמינות הכוננים ל-2.5 מיליון שעות זמן ממוצע בין תקלות (על פי הצפי). בנוסף, SN655 תומך ביותר ממיליון פעולות קלט-פלט בשניה, IOPs, בקריאה אקראית מקסימלית ותוך הבטחת איכות שירות (Qos) משופרת עבור עומסי עבודה בלתי-מובנים גדולים. המערכת מגיעה במארז U.3 ברוחב 15 מ"מ, ומציעה תאימות לאחור למארזי U.2. ה-SN655 מציע גם תכונות נוספות הנדרשות ליישומים ארגוניים, כמו הגנה מפני הפסקת חשמל והגנת נתיב נתונים מקצה לקצה כדי להבטיח שהנתונים זמינים בעת הצורך.

מימין – הבקר A2000, ומשמאל כונן Ultrastar DC SN655 (צילום: יח"צ WD)

לדברי קורט צ'אן, סגן נשיא ומנהל כללי של עסקי הפלטפורמות של Western Digital "עם הפיכת האחסון המבוזר של NVMe למציאות, יחד עם הצמיחה האקספוננציאלית של נתונים, המטרה שלנו היא לספק לארכיטקטים של נתונים כונני SSD אמינים ומהימנים ופתרונות NVMe-oF פשוטים כדי לעזור להם להגן על אסטרטגיית האחסון שלהם ולהעניק ביצועים ללא פשרות בקנה מידה גדול. הכל על מנת לעמוד בדרישות עומס העבודה המשתנות ללא הרף. כאשר משלבים את RapidFlex ו-Ultrastar לתוך ה-Data24, ווסטרן דיגיטל נותנת לארגונים דרך טרנספורמטיבית, מהדור הבא, לשתף פלאש ולהביא ערך רב יותר לעסק שלהם".

לשרשור תגובות לחץ כאן


9:55
  /  
14.08.2023
  
דניאל מטלון

1