מדריך: ככה תעבירו את הסטוריית הוואטסאפ שלכם מאנדרויד לאייפון

מעכשיו תוכלו להעביר גם את הסטוריית הוואטסאפ שלכם לאייפון. בקלות ובחינם וללא שום כבל או מחשב. הנה מדריך

7:29
  /  
25.07.2022
  

המעוז האחרון שהגביל אותנו מלעבור בין מערכות הפעלה שונות, נפל. אם את כל המידע שלכם הייתם יכולים להעביר ולגבות בקלות בין מערכות הפעלה, הדבר היחיד שהגביל אותנו מלעשות את המעבר, זו אפליקציית וואטסאפ שעד לא מזמן לא אפשרה בכלל גיבוי ושחזור בין מערכות הפעלה.

המדריך המצולם המלא:

רקע הסטורי

במערכת האנדרויד הגיבוי של וואטסאפ מתבצע לגוגל דרייב בעוד שבמערכת ה iOS, הגיבוי מתבצע לענן של אפל. שני העננים לא יכלו לדבר ביניהם ולא יכלו לשתף מידע מהאחד לשני. הרבה מסיבות אבטחה למיניהן. על כן נולדו אפליקציות צד ג' (כמו ד"ר פון למשל) שאפשרו לכם להעביר גיבויים ממקום למקום. הפיתרון הזה היה לא מושלם ולא כל המידע עבר תמיד טוב, הייתם צריכים לשלם בעבור השירות הזה וגם אז קיבלתם רק מספר קטן של מעברים כאלה. בנוסף, הפעולה היתה מסובכת והצריכה כבל ומחשב.

לאחרונה, נפתח מעט הסכר וניתן היה לעבור מ iOS לאנדרויד. וגם זה בהגבלה מסויימת שאפשרה רק מעבר למכשיר של סמסונג.

כעת, לפני כחודשיים, הכריזה החברה על תמיכה במעבר כל נתוני הוואטסאפ ממכשיר אנדרויד למכשיר iOS והוסיפה לאפליקציית המעבר שלה, MoveTOiOS, את האפשרות לשחזר ולהעביר את הסטוריית השיחות בוואטסאפ למכשירי אייפון.

אז איך עוברים לאייפון?

תראו, מעכשיו, העברת הסטוריית הוואטסאפ לאייפון כלכך פשוטה שזה ממש מעצבן איך זה לא קרה עד היום. אתם לא צריכים שום מחשב, שום כבל, לא לשלם על שום תוכנה או אפליקציה והכל מתבצע בין שני המכשירים שלכם, אלחוטית ובצורה די פשוטה. יחסית.

רגע לפני – כל התהליך הזה די חדש וייתכן שמספר מכשירים עדיין לא תומכים (ואולי אפילו רק בינתיים בגרסת הבטא של וואטסאפ). תבדקו לפני ובכל מקרה גבו הכל. האחריות על ביצוע שלבי המדריך היא עליכם

נתחיל:

  1. גבו את כל הסטוריית הוואטסאפ שלכם. אל תיקחו שום סיכון
  2. גבו את המידע על האייפון שלכם. התמונות, השיחות, הכל. אתם תצטרכו את זה בגלל שלב 3
  3. שחזרו את האייפון לנתוני יצרן. דרך הגדרות-כללי-איפוס האייפון. שימו לב: זה ימחק את כל הנתונים שלכם באייפון ויביא אותו למצב כאילו רכשתם אותו עכשיו. אי אפשר להעביר הסטוריית וואטסאפ בלי שלב זה. הסיבה היא אבטחתית. אפל אומרת שהיא לוקחת את מידע הוואטסאפ שלכם כמקשה אחת ומקודדת ותפתח אותו באייפון רק בהגדרת המכשיר כחדש.
  4. הורידו את אפליקציית MoveTOiOS במכשיר האנדרויד שלכם והפעילו אותה
  5. באייפון עברו אחר מסכי ההגדרות להגדת מכשיר חדש. כשתגיעו למסך ששואל אתכם אם אתם רוצים לשחזר הגדרות ממקור אחר, תבחרו שאתם רוצים לשחזר ממכשיר אנדרויד
  6. האייפון יציג מספר רנדומלי. את המספר הזה תצטרכו להקיש במכשיר האנדרויד באפליקציית MoveTOiOS. ברגע שתקלידו את המספר, שני המכשירים יתחברו ביניהם
  7. במסך שתקבלו, תצטרכו לבחור מה תרצו לשחזר מתוך מכשיר האנדרויד. תוכלו לבחור אנשי קשר, יומן, תמונות וכו'. אני פסחתי על הבחירות האלה כי אצלי כל אלה מגובים בחשבון גוגל. תבחרו מה שאתם צריכים. מה שכן, נוספה כאן אפשרות חדשה – WhatsApp. תצטרכו לסמן גם את האפשרות הזאת כדי להעביר את הסטוריית הוואטסאפ.
  8. מעכשיו תעברו עוד מספר מסכים והגיבוי יתחיל. כאן צריכה להיות לכם סבלנות. לקח אצלי זמן ממש רב עד שכל התהליך הסתיים (תלוי בגודל הקובץ שלכם)
  9. בסוף התהליך תיכנסו למסך הפתיחה של האייפון החדש שלכם. עכשיו יש להוריד את אפליקציית וואטסאפ באייפון.
  10. באפליקציית וואטסאפ באייפון תעברו במסכי ההגדרות ותבחרו שחזור הנתונים. הכל כבר מתבצע לבד

וזהו!

הוואטסאפ שלכם, על כל הסטוריית השיחות, שוחזרו באייפון!
 

לשרשור תגובות לחץ כאן


7:29
  /  
25.07.2022
  

1