IFA23: חברת LG מתמקדת בקיימות וחיסכון באנרגיה

LG חוסכת באנרגיה ומציגה ביתן שונה מהרגיל עבורה


הביתן של  LG שינה השנה את פניו כמעט לחלוטין. בשנים עברו, הביתן של LG היה ביתן שמתחיל בתצוגת מסכים מרהיבה וענקית והשתרע על מרחב עצום בכניסה הצפונית בתערוכה. השנה בחרה LG לצמצם את ה Show. לא בקטע רע, אלא מתוך הליכה לכיוון הקיימות וחיסכון באנרגיה.

נדמה שרוב החברות בחרו בכיוון הזה, אך LG  גם עיצבה את הביתן שלה בסגנון – הכל צבעוני, עדין ומינימליסטי. עיצוב של עננים בתקרת האולם והכל משדר – טבע, קיימות ואולי גם חיסכון אם זה מה ש LG רצתה לשדר.

בתוך כך, LG בנתה במתחם בית מגורים ייחודי  Net zero house שבו שורה נרחבת של מכשירי חשמל ביתיים המציעים יעילות אנרגטית בדרגה A (ומעלה). פתרונות המטבח, הכביסה והמגורים העדכניים של החברה עונים על הצורך הגובר להפחית את צריכת החשמל, עלויות התפעול וההשפעה הסביבתית – בדרך לחיים מקיימים יותר.

פתרון כביסה חסכוני באנרגיה עם אופטימיזציה מבוססת AI- מכונת הכביסה והמייבש החדשים של LG, המוצגים כצמד, מאפשרים טעינה קדמית נוחה ומספקים כביסה נקייה ויבשה מבלי להעלות את חשבון החשמל.

מקרר חסכוני באנרגיה עם ביצועים חזקים-  בעל מקפיא תחתון מציג דירוג אנרגיה A- 20%. מדחס Smart Inverter של החברה, מספק יעילות אנרגטית גבוהה על ידי התאמת מהירות המנוע לתנאים בפועל, ומלווה בעשר שנות אחריות. המדחס גם מייצר פחות רעש מכל מדחס אחר מסוגו – מה שאומר מקרר ומטבח שקטים יותר לחיים שלווים יותר.

בבית המגורים ניתן למצוא גם חבילת בישול מלאה עם יעילות אנרגטית טובה הכוללת תנור InstaView ומדיח כלים LG QuadWash. את כל זה מפעילים פאנלים סולארים שנמצאים בגג המבנה של LG.

שתי נקישות כדי לראות מה יש בפנים

בנוסף, הציגה LG את מקרר ה MoodUp שלה, ואת InstaView בעל מקפיא התחתון עם MoodUP, המשלב חזיתות דלתות ניתנות לשינוי צבע, באמצעות הגדרות המתבצעות דרך אפליקציית LG ThinQ. לדברי החברה חזיתות ה-LED מפחיתות את הבזבוז בתהליכי הייצור – בזכות ההימנעות מהצורך לייצר לוחות ניתנים להחלפה בצבעים שונים. לוחות ה-LED MoodUP של המקפיא התחתון עשויים מחומרים ממוחזרים מודעים לסביבה, והמקפיא התחתון החדש של InstaView עם MoodUP מציע הגדרות טמפרטורה מותאמות אישית המרחיבות את הטריות ועוזרות למנוע בזבוז מזון.

תגידו מה שתגידו, המקרר הזה יפה
שינוי צבע הלוחות דרך אפליקציה

המסך החדש LG StanbyME Go וה- Signatue M

LG כאמור לא מאוד התמקדה בביתן שלה במסכים השנה ואולי היא שומרת את הארסנל שלה לתערוכת CES שתקרה בעוד מספר חודשים. בביתן שלה ב IFA כן מצאנו את ה-LG StanbyME Go (דגם 27LX5) שכבר ראינו למעשה גם בהשקה בישראל. הדגם הנייד הזה מציע תצוגת מגע בגודל 27 אינץ' ומערכת רמקולים בעלת ארבעה ערוצים בעוצמה של 20 ואט, המשולבת בתיק נשיאה מסוגנן וחזק.

ככה שאם תרצו לצפות בסרטים, לשחק במשחקי מחשב, גם כשאתם בטבע, תוכלו לעשות זאת עם ה- StanbyME Go שבעזרת הסוללה שלו יכול להספיק לכם לצפייה של עד כ-3 שעות שימוש.

בנוסף, ראינו גם את ה Signature M האלחוטית שלה בגודל 98 אינצים שעדיין מצליחה להחסיר מלבנו פעימה. מדובר במסך איכותי הנשלט על ידי תיבת פיקוד שנמצאת רחוק מהמסך. המסך עצמו מחובר רק למקור חשמל ואת כל חיבורי הוידאו תעשו דרך קופסת החיבורים המרוחקת שתשדר למסך את התכנים באופן אלחוטי.

לא ברור מה ה LAG שאנחנו מקבלים כאן אבל סביר להניח שמשחקי אונליין פחות מתאימים למסך הזה. מה שכן, עבור כל השאר – תהנו כמו שאומרים

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


15:41
  /  
06.09.2023
  
אלי חבוש

1