ביקונקט יבואנית JABRA בישראל משיקה את ה- Jabra PanaCast 50 Video Bar System

מהפכה בתקשורת עסקית בחדרי ישיבות עם מערכת PANACAST 50 של JABRA ומיקרוסופט


השבוע הכריזו JABRA וביקונקט בישראל על מערכת וידאו קונפרנסינג חדשני שפותרת מספר בעיות מובנות במערכות דומות לחדרי ישיבות. בעולם העסקים ההיברידי, שיחות וידאו הפכו לחשובות מאי פעם. מחקר אותו ערכה חברת Jabra, מצא כי 80% מכל הפגישות בעולם הן וירטואליות או היברידיות לחלוטין. לאור זאת, החשיבות לכך שהעובדים יפיקו את מרב הפרודוקטיביות מהפגישות מכל מקום ממנו הם מחוברים עלתה משמעותית. בכדי לתת מענה לצורך זה, חברת Jabra בשיתוף עם Microsoft, הציגה מוצר חדש ועדכונים חדשים למערכת הווידאו PanaCast 50 שלה ובכך פותחת עידן חדש של תקשורת, פרודוקטיבי ודינמי. המערכת החדשה כוללת עדכון IntelliFrame  Microsoft המספקת מספר דרכים לקבל תצוגה טובה יותר של הדוברים בחדר עם תצוגת וידאו מרובה, כמו גם פונקציונליות של זיהוי פנים וקול.

PANACAST 50

המערכת החדשה כוללת את כל המאפיינים והיכולות הפונקציונליות של Jabra PanaCast 50 עטורת הפרסים, כולל תצוגה של 180 מעלות המספקת באופן ייחודי ייצוג אמיתי של האנשים בחדר. המערכת שמורכבת מסאונד בר מיוחד, מחשב שליטה עם חלונות, ומסך 10.1 אינץ לתפעול, כוללת גם מרכיבי תוכנה מיוחדים שהם  Panoramic-4K, Virtual Director, Intelligent Zoom ו- Dynamic Composition. קיימת מערכת דומה נוספת מבוססת אנדרואיד, כשרכיב מחשב האנדרואיד נמצא בפועל בסאונד בר. המערכת על כל חלקיה כוללת רמקולים, מיקרופונים, מצלמת וידאו עם ממשקי רשת, חיבור לשני מסכים ותצוגה לפריסה קלה. מסך המגע בגודל 10.1 אינץ' נועד  לניהול חווית החדר והפעלה באופן מאובטח את   Microsoft Teams או Zoom. מסך המגע משחרר מחיבור המחשב הנייד והכבלים, וניתן להתחיל את הפגישה הבאה מהמסך עם נגיעה אחת בלבד לשיתוף פעולה מיידי ובצורה אלחוטית. המערכת כוללת שמונה מיקרופונים בתוך הסאונד בר, ברמה מקצועית עם זיהוי קול ואלגוריתמים חכמים המזהים ומסירים אוטומטית שאריות הדים ורעש סטטי, כמו גם מערך של ארבעה רמקולים עוצמתיים במערך סטריאו.   חוויות חדר הישיבות החכם של JABRA ומיקרוסופט , הכוללות את המנהל הווירטואלי, הזום החכם והקומפוזיציה הדינמית, מספקות חוויה מרתקת למשתתפים מרוחקים.

JABRA PANACAST 50 מבוססת חלונות של מיקרוסופט (צילום מסך אתר JABRA)

שלושה זרמים של וידאו

 ה- PANACAST 50 שכוללת את הסאונד בר המשוכלל כוללת בו גם מצלמה משולשת שנותנת בפועל תמונה מלאה של 180 מעלות בשיטת STICHING כמעט ללא יכולת אבחנה בנקודת חיבור המצלמות. תוצר המערכת מאפשר קבלת שלושה זרמי וידאו בו זמנית.  זרם הראשון הוא של הדובר הנוכחי, הזרם השני הוא לדובר הקודם, והזרם השלישי היא תצוגה פאנורמית מלאה של החדר או מקום הישיבה, כך שאף אחד לא נשאר בחוץ. התכונה המתקבלת של זיהוי פנים מאפשרת למשתתפים בחדר לאחר הרשמה עם רישום אישי, להציג את שמותיהם למשתמשים מרחוק ולמלא את רשימת החדר של הישיבה.

פגש העיתונאים כפי שהצטלם ע"י שלוש המצלמות הפנורמיות (צילום: דניאל מטלון)

בתמונה כאן למעלה ניתן לראות הדגמה של המערכת המצלמות בזמן פגש העיתונאים שהתקיים השבוע, כשנציג JABRA שהיה למעשה צמוד לקיר עליו ממוקם המסך, ונראה הייטב ממוקם בתמונה במסך בצידה הימני. כותב שורות אלו נמצא חמישי משמאל מחזיק טלפון סלולרי ומצלם תמונה זו. בנוסף, מספקת המערכת החדשה אפשרות לקבל סיכום פגישות חכם ב-Teams Premium  גם אם המשתמש פספס את הפגישה, הערות שנרשמו במהלך פגישות, משימות מומלצות ודגשים מותאמים אישית ישלחו באופן אוטומטי, מה שמחולל מהפכה של ממש בחוויות המשתמש.

Video Bar System PanaCast 50 של JABRA

מערכת ה -Video Bar System PanaCast 50 של JABRA  תוכננה להוות פתרון אולטימטיבי נוסף לחדרי ישיבות, במבנה של סאונד בר המשלב יחד גם סאונד ווידאו באיכות גבוהה במיוחד. המערכת מבוססת אנדרואיד (שנמצא בתוך הסאונד בר) ומעודכנת AI ובכך משלימה את מגוון הפתרונות של Jabra לחדרי ישיבות בינוניים וקטנים. המערכת מציעה חבילה מלאה של אפשרויות התקנה גמישות, עם בקר מגע אחד להתחלה או הצטרפות לפגישה. מאפשרת בנוסף שיתוף פעולה ביישומים כמו  Microsoft Teams ו- Zoom   וכן  UC. טכנולוגיית AI מתקדמת מאפשרת התאמה אוטומטית ומיטבית של הצילום והשמע בתגובה לזהות הדובר בחדר הישיבות. מדובר בחוויית שיחה ייחודית המשלבת  את כל הדוברים בצורה טבעית וקולחת.

JABRA PANACAST 50 הדגם הבהיר (צילום: אתר JABRA)

הפורטפוליו המלא של Jabra בתחום חדרי שיחות ועידה, מספק אפשרויות מרובות וגמישות כדי להביא את חווית שיתוף הפעולה הטובה ביותר עם פתרון משולב  עם מערכת Android, או עם עבודה ב-Windows מבוססת מחשב IoT מתוצרת LENOVO.

חדר ישיבות טיפוסי קטן (צילום: יח"צ JABRA)

יתרונות המערכת

 מערכת PANACAST 50 מתוצרת JABRA עם השילוב של מוצרים מבית מיקרוסופט כדוגמת TEAMS וחלונות, והידע של JABRA בתחום האודיו והטכנולוגיה בתחום הוידאו שהיא רכשה בשנים האחרונות, הופכות את המוצר למנצח הראשי בחדרי הישיבות. קבלת תמונה של 180 מעלות בזווית כה רחבה כפי שראינו בהדגמה למעלה, למעשה תרמה רבות לעיצובם מחדש של חדרי ישיבות עם אפשרויות רבות למיקומים שונים של השולחן המרכזי והושבת משתתפי הישיבות באופן חדשני.

חדר ישיבות מודרני (צילום: מיקרוסופט)
  • מערכת משולבת טכנולוגיות AI ו- Microsoft IntelliFrame  לזיהוי פנים וקול
  • מסך מגע 10.1 אינץ לניהול המערכת
  • מחשב IoT עם חלונות, או מערכת מבוססת אנדרואיד או BYOD
  • המערכת מאפשרת קבלת סיכום הפגישה וכן משימות לביצוע
  • הסאונד בר כולל רכיב עם שלוש מצלמות לתמונה פנורמית 180 מעלות
  • מערכת עם 8 מיקרופונים בעלי יכולת ישירה מותקנת בסאונד בר
  • חיבור לאינטרנט

המוצר יהיה זמין לראשונה  בישראל במהלך חודש ספטמבר 2023

לשרשור תגובות לחץ כאן


23:00
  /  
26.07.2023
  
דניאל מטלון

1