הכירו את DS1522 Plus ה- NAS החדש של Synology

Synology הכריזה על +Synology DiskStation DS1522 החדש של החברה הכולל 5 מפרצים


טייפה, טייוואן – 29 ביוני 2022 – Synology הכריזה על +Synology DiskStation DS1522 החדש של החברה הכולל 5 מפרצים, הפתרון החדש לסדרת ה-Plus של התקני אחסון הכל-ב-אחד המסייעים למשתמשים בכל הגדלים לשמור ולהגן על נתונים ונכסים פיזיים בצורה מקצועית ומאובטחת, תוך תמיכה במגוון יישומי עסקים, ניהול IT ויישומים נוספים.

"DS1522+ הוא פתרון רב-תכליתי המתאים למגוון רחב של צרכי שימוש וסביבות עבודה", אמרה פגי וונג, מנהלת מוצר ב-Synology Inc. "אפשרות השדרוג החדשה של 10GbE בתוספת שדרוג ל-10 כוננים נוספים הופכת את ה-DS1522+ לחסכוני ולפתרון אשר יכול בקלות לתת מענה גם לצוותים גדולים של עבודה".

פתרון קומפקטי, אפשרויות בלתי מוגבלות
DS1522+ משתלב היטב כפתרון האחסון העיקרי עבור שימושים בייתים או חברות קטנות זאת לצד צומת קצה לפריסות מרובות אתרים. ה- DS1522+ יופעל על ידי DiskStation Manager (DSM) 7.1, הוא כולל יכולות ניהול נתונים חזקות, שיתוף קבצים מקיף ויכולות מעקב וידאו.
ה- DS1522+ ניתן להרחבה עד 15 תאי כוננים עם שתי יחידות הרחבה כגון DX517+ אשר יכולה לארח באופן מהימן כמויות אדירות של נתונים תוך שהוא תופס שטח שולחן עבודה או מדף מינימלי.

חריץ שדרוג רשת חדש מאפשר בכל עת שדרוגים של 10GbE, בעוד שני חריצי M.2 2280 NVMe מובנים יכולים לשמש כדי להאיץ באופן משמעותי את ביצועי האחסון.

מעבר לאחסון קבצים
ניתן להגדיר בקלות מערכות אחסון של Synology כך שיהפכו לענן פרטי חוצה פלטפורמות תוך מתן שליטה מלאה על הנתונים. Synology Drive מאפשר ניהול קבצים אינטואיטיבי וסנכרון בין פלטפורמות כמו Windows, macOS, Android ו-iOS, ומבטיח שהנתונים שלך נגישים לא משנה היכן אתה נמצא.
Synology Photos מאפשרת לצלמים חובבים המעוניינים לנהל את האוסף ההולך וגדל שלהם, למשוך ולגבות במהירות מדיה מהטלפונים שלהם, למיין ולארגן תמונות ולהפוך אותן לניתנות לשיתוף עם בקרת הרשאות מגוונות.

שמירה על נכסים עיסקיים, הודעות דוא"ל ונתונים קריטיים מאובטחים ומגובים היא הכרחית יותר מאי פעם עם איומי אבטחת סייבר מתמשכים ומתפתחים. ה-DS1522+ כולל גיבוי נתונים, תמונת מצב ואוטומציית שכפול וגיבוי כדי להבטיח שהנתונים המאוחסנים לא יאבדו וכמובן העברתם למכשירים אחרים ולשירותי ענן באופן אוטומטי.
חבילת הגיבוי הפעיל של Synology מאפשרת גיבוי בטוח של תשתית IT, כגון מערכות Windows, Hyper-V/VMware VMs וחשבונות Microsoft 365/Google Workspace ב-DS1522+ ושחזור בקלות בעת הצורך.

שרת מעקב ואפליקציות קומפקטי
ה-DS1522+ מתפקד גם כמערכת ניהול וידאו מלאה המספקת שמירה מלאה של הנתונים באופן מקומי. תחנת המעקב של Synology היא VMS רב עוצמה המיועד לעסקים לבתים פרטיים. תמיכת ONVIF גמישה ולמעלה מ-8,300 מצלמות IP מאומתות הופכות את הפריסה לפשוטה ומתאימה כמעט לכל משתמש.
תחנת המעקב מאפשרת הגדרה וניהול של עד 40 מצלמות עם ממשק חדש אשר ניתן להתאמה אישית. עבור סביבות בניין גדולות יותר או מרובות ניתן להוסיף תוכניות קומה ושכב על מפות Google או OpenStreetMap.

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


13:08
  /  
05.07.2022
  
אביב מוסטקי

1