אוזניות CMF Buds Pro

אלו האוזניות הראשונות מבית CMF, המותג התקציבי של NOTHING


הקדמה

אוזניות ה- Buds Pro הם אחד מבין שלושת המוצרים שהושקו לאחרונה תחת המותג CMF מבית חברת Nothing (בנוסף לשעון ה- Watch Pro ומטען ה- GaN). מוצרי CMF בעלי עלות סבירה ותקציבית יותר, על ידי האצלת המוצרים התקציביים יותר למותג CMF.שומרת Nothing היצע פרימיום בלעדי.

עם אלפי דגמים בשוק, הסביבה מאוד תחרותית, לכן אני מצפה לראות אם יש ל- CMF Buds Pro יתרון תחרותי כלשהו המפריד אותם מאוזניות אחרות באותו טווח מחירים, בדקנו. 

מה בקופסה?

  • מדריך למשתמש
  • כבל USB-C 
  • 3 זוגות בגדלים שונים של Eartips (זוג אחד כבר על האוזניות)

 

 

האוזניות מגיעות ב- 3 צבעים, שחור, אפור וכתום. לכתבה זו קיבלנו את הצבע השחור. עבור חברה ששמה CMF – אשר מייצג Color, Material ו- Finish ציפיתי לאיכות בנייה גבוהה ועיצוב מיוחד וחדשני של הקייס והאוזניות, הרי זה בדרך כלל התחום שבו מוצרי Nothing בולטים, דוגמת ה- Nothing Ear\Stick. איכות הבנייה והעיצוב של ה- Buds Pro מעולה אך גם לא שונה במיוחד משאר האוזניות בשוק, הקייס עשוי פלסטיק קשיח בצורת דיסקית הוקי. הוא בעל גימור מט שחור נקי וטקסטורה חלקה.

בחזית הקייס נורת LED לחיווי מצב הסוללה, למעלה לוגו החברה ומאחור שקע USB-C להטענה, מכסה הקייס נפתח בקלות ובסגירה מאובטח באמצעות מגנט קל לשמירה על האוזניות בפנים.


כמו כן, האוזניות בעלות עמידות בפני מים ואבק בתקן IP54, רק האוזניות, לא הקייס. במילים אחרות זה אומר שהוא מוגן מפני התזות מים מכל הכיוונים. כך שמזיעה באימון לא צריך לחשוש ואפשר גם לנגב אותן במגבון לך.

ה- Buds Pro חולקות עת העיצוב בעל הגבעול הארוך, עם משטח מגע חיצוני שבאמצעות הקשות קלות ניתן לתפעל את האוזניות. ישנם שני פתחי אוורור קטנים בחלק העליון עבור הרמקולים ושניים בחלק התחתון עבור המיקרופונים. בצד הפנימי חיישן אופטי המזהה מתי האוזניות לבושות כך שניתן להגדיר אם לדוגמה אוזניה אחת מחוץ לאוזן שהמוזיקה תפסיק.

 

סט ה- Eartips שכבר מולבשים על האוזניות בגודל של תעלת האוזן של רוב האנשים והתאימו לי בול, האוזניות קלילות והרגישו נוחות ללבישה גם לאורך פרקי זמן ארוכים. החלל החיצוני של האוזניה מתאים לאפרכסת ומאפשר פיזור של המשקל לאורך חלקיה.

אהבתי את ה- Eartips מסיליקון כי יש להם רשת המונעת לכלוך מהאוזניים להיכנס אל תוך האוזניה.

כאמור, האוזניות פועלות באמצעות הקשות קלות על החלק החיצוני העליון של האוזניה, זה עובד די טוב אבל השימוש טיפה מביך, לדוגמה, הפונקציה שנראת הכי בסיסית כמו הקשה בודדת – לא קיימת, לחיצה ארוכה גם לא קיימת. ניתן להקיש פעמיים, להקיש 3 פעמים, להקיש ולהחזיק או להקיש פעמיים ולהחזיק, וכל אחד מהפונקציות האלה ניתן להתאים באופן שונה בכל אוזניה.

מצד שני, היעדר לחיצה בודדת ולחיצה ארוכה בהחלט מגביל את אפשרויות ההתאמה אישית, והופך את הקיימות לארוכות יותר ממה שהן צריכות להיות.


אפליקציה ותכונות חכמות

האוזניות תומכות ב- Bluetooth 5.3 וב- Google Fast Pair ו- Microsoft Swift Pair להתחברות מהירה ויציבה. דרך אפליקציית Nothing X הזמינה להורדה באנדרואיד וב- IOS ניתן להתאים אישית את האוזניות במגוון היבטים.

ניתן לבחור מבין 4 מצבי EQ שונים וקיים גם סלוט להתאמה אישית עם 3 Bands בלבד להתאמה, לי אישית לא מפריע מצב ההתאמה אישית עם 3 Bands לשליטה בלבד, אך כן הייתי רוצה לראות מבחר הרבה יותר גדול של מצבי EQ שונים. דרך האפליקציה ניתן גם להתאים אישית את פקדי המגע, לבחור מבין 3 עוצמות של ANC, להפעיל את מצב ה- Transparency או ללא שום מצב דולק.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיי סוללה

הודות לאפליקציית Nothing X, תמיד אפשר לקבל מידע על רמת הסוללה.

ללא ANC מופעל, האוזניות מספקות עד 11 שעות של זמן האזנה ועד 39 שעות עם הקייס.עם ANC מופעל, 6.5 שעות האזנה ועד 22 שעות עם הקייס

 

מיקרופון

ביצועי המיקרופון של ה- Buds Pro רק סבירים, לקולות יש איכות מעט עמומה, הייתי רוצה ש- CMF ישימו כאן דגש בדגם הבא, כך הבחירה עבור אנשים שעושים הרבה שיחות במהלך היום תיהיה קלה יותר

 

סאונד

ה- Buds Pro מצויידות בדרייבר דינמי "Boost Bass". האוזניות תומכות בקודקים SBC ו- AAC.

תגובת הבס חזקה, הוא מרגיש מספק ועמוק וגם האוזניות מתאימות את תדרי הבס בזמן אמת על סמך התוכן. מצד שני, בשירים פחות חובבי בס מרגיש כי התדרים הנמוכים דורסים את תדרי המיד. זאת ועוד, התדרים הגבוהים בולטים ובגדול חווית ההאזנה מרגישה מלאת חיים.

ביטול רעשים אקטיבי

ה-CMF Buds Pro כוללות ביטול רעשים אקטיבי, שפועל במקביל לששת המיקרופונים המשולבים. כפי שהוזכר קודם, ניתן לבחור בין שלוש רמות של ביטול רעשים אקטיבי, לכבות לחלוטין או להפעיל מצב שקיפות (המאפשר לשמוע את הסביבה).

לפי החברה, האוזניות מסננות עד 45dB מרעשי הסביבה, בזמן שלא הייתי יכול לבדוק את זה במדויק, אני יכול להגיד שבהגדרה הגבוהה ביותר, ביצועי ANC ב-CMF Buds Pro טובים מאוד. האוזניות יעילות בסינון צלילים בתדר נמוך, אך גם בעלות כיסוי הגון מאוד של תדרי הביניים, דבר שאנו לא רואים בדרך כלל באוזניות הזולות יותר. האוזניות עדיין מאפשרות לצלילים בתדרים גבוהים יותר להיכנס במידה מסוימת אבל זה קצת בלתי נמנע.

להורדת רמת ה-ANC יש השפעה דרסטית על איכות האפקט, כאשר אפילו המצב הבינוני גרוע בהרבה ולא טוב בהרבה מהמצב הנמוך. לא הייתי ממליץ להשתמש במצבים נמוכים אלה ופשוט להשאיר אותו במצב גבוה.

מצב השקיפות היה מעט מאכזב. הוא לא מגביר את צלילי הסביבה כמעט מספיק ובסופו של דבר נשמע די עמום. פשוט קורה מצב שבו מסירים את האוזניות אם רוצים לשמוע טוב יותר, מה שמביס את מטרתו.

 

סיכום

 

ה- CMF Buds Pro הם חבילה מעניינת, מצד אחד, איכות המיקרופון היא רק בינונית ואין התאמה אישית רחבה במצבי ה- EQ, כמו כן, היעדר פונקציות בסיסיות לפקדי המגע לשליטה באוזניות כמו לחיצה בודדת או לחיצה ארוכה גורם לסרבול הפונקציות הקיימות ומוריד מיכולת ההתאמה האישית של היכולות האלו, אם כי זו בעיה די נפוצה באוזניות בטווח המחירים הזה. 

מצד שני, מקבלים עיצוב קל משקל, נוח, עמיד, אפליקציה אטרקטיבית וקלה לשימוש, איכות שמע ראויה, ביטול רעשים אקטיבי מעולה וחייה סוללה הגונים.

מחיר: ₪239 באתר באג

לשרשור תגובות לחץ כאן


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

23:00
  /  
06.11.2023
  
גיל

1