כמעט ראשונה: פלאפון מכריזה על פתיחת ה eSIM

מעכשיו קל יותר להתנייד. פלאפון משיקה eSIM


אמנם היא לא ממש הראשונה, אבל פלאפון הכריזה היום על פתיחת שירות ה eSim אצלה ובכך היא הראשונה מבין חברות הסלולר הגדולות בישראל שמאפשרת לכם להצטרף אליה ללא סים פיזי.

כבר מהיום ניתן להצטרף לשירות ה-eSIM של פלאפון ללא עלות, דרך אתר החברה ללא צורך להמתין לכרטיס סים פיזי או להתקשר לשירות לקוחות.

המהלך של פלאפון מגיע לאחר קריאת משרד התקשורת לחברות הסלולר לפתוח ולהציע ללקוחות להצטרף לשירות ה eSIM שאמור להפוך את הניוד של לקוחות הסלולר לפשוט וחופשי יותר.

עד עתה נמנעו חברות הסלולר מלבצע את המהלך הזה מחשש שהלקוחות יברחו בצורה קלה יותר לחברה אחרת.  הראשונה לפרוץ את הסכר הזה היא פלאפון וצפוי שהשאר ילכו בעקבותיה.

השימוש ב- eSIM יתאפשר ללא עלות במכשירים תומכי טכנולוגיית eSIM ביניהם דגמי האייפון (החל מאייפון 11), הגלקסי (החל מ-S20) וה-FLIP (החל מה-FLIP 3).

eSIM (Embedded Sim) הוא צ'יפ חכם אוניברסלי מובנה במכשיר הנייד המאפשר להתחבר למפעיל הסלולרי ללא צורך בהכנסת כרטיס סים פיזי. השימוש בטכנולוגיה מאפשר הקטנה של המכשירים ואטימות טובה יותר שלהם מפני רטיבות ואבק. בין יתרונות השימוש בטכנולוגיית ה eSIM: נוחות וחסכון בזמן כיוון שהטכנולוגיה כבר מוטמעת במכשיר וניתן להתחבר וירטואלית מרחוק למפעיל הסלולרי, כמו גם הפעלה קלה ונוחה באמצעות סריקת קוד QR.

איך מצטרפים?

השימוש ב-eSIM של פלאפון, המתאפשר ללקוחות קיימים וחדשים, יעשה ישירות באמצעות סריקת QR באתר החברה. ההצטרפות היא פשוטה ומהירה, כשכל לקוח יכול להיכנס לאתר פלאפון, לבדוק אם מכשירו תומך בטכנולוגיה ולהצטרף בקלות ללא עלות נוספת. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת גם להגדיר קווים נוספים על אותו מכשיר – דבר המיטיב בעיקר עם לקוחות עסקיים. לצד זאת תמשיך החברה לאפשר חיבור שעונים חכמים ל-eSIM.

"השקנו היום בישראל את הדור הבא של עולם הסלולר", אמר אילן סיגל, מנכ"ל פלאפון והוסיף כי: "מדובר בבשורה טכנולוגית וצרכנית שמשנה את חוקי המשחק. מהיום הכוח עובר ללקוח – שיוכל לעבור בקלות, במהירות, באופן דיגיטלי וללא מתווכים, לחברה שמבחינתו היא עם איכות הרשת, מהירות הגלישה והשירות הטובים והאיכותיים ביותר".

 "פיתחנו עבור לקוחותינו את חווית ה- eSIM הטובה והמתקדמת ביותר", אמר דרור בהט, סמנכ"ל השיווק של פלאפון. "ל-35% מלקוחות הסלולר בישראל יש מכשיר התומך בטכנולוגיית ה-eSIM. בסקר שערכנו לאחרונה עולה כי המודעות ל-eSIM עומדת על 63% מהציבור וכי-55% יעדיפו לבחור בחברה המציעה טכנולוגיה זו". בהט הוסיף כי: "מניעי העדפה העיקריים של הלקוחות כפי שעלו מהסקר הם: נוחות (29%), קלות ופשטות (22%), חסכון בהמתנה לקבלת הכרטיס הפיסי (15%), התחברות מהירה (12%)".

 פלאפון משיקה היום את הטכנולוגיה החדשה, עם הצעה למצטרפים למסלול דור חמש עם eSIM הטבה של עד 300 ₪ לרכישת חבילות חו"ל. את ההטבה ניתן לממש דרך אתר פלאפון, ללא צורך להתקשר לשירות הלקוחות.

לשרשור תגובות לחץ כאן


20:02
  /  
11.02.2024
  
אלי חבוש

1