הוכרז השעון החדש של סמסונג – Galaxy Watch 6

הסדרה החדשה של הגלקסי Watch גדולה יותר וחכמה יותר


סמסונג הכריזה היום, בקוריאה, ביחד עם המכשירים המתקפלים החדשים שלה,  על ה- Galaxy Watch 6 ו-Galaxy Watch 6 Classic, סדרת 6 לשעונים החכמים שלה שינטרו את פעילות הבריאות והכושר שלנו למשך כל היום, כולל בשעת השינה.

שינה מנוטרת יותר

סדרת Galaxy Watch 6 מציעה ניתוח מעמיק של גורמי ניקוד השינה– משך שינה, מחזור שינה, זמן ערות, בנוסף להחלמה פיזית ונפשית – כדי לעזור למשתמש להבין את איכות השינה כל לילה ויספקו למשתמש משוב מפורט על בריאות השינה בכל בוקר. בנוסף, Galaxy Watch 6 מציג את עקביות השינה, המראה עד כמה זמני השינה והערות עקביים.

כשמגיע זמן השינה, Galaxy Watch 6 ייצר אווירת שינה מתאימה על ידי שינוי אוטומטי של הגדרות המכשירים החשמליים בבית והפעלת מצב שינה בשעון ובטלפון המשתיק את ההתראות, מעמעם את המסכים ואף מפעיל את חיישן אינפרה LED בשעון כדי לספק תובנות בריאותיות חשובות ללא הסחות נוספות של אור.

לאחר שימוש וניטור של 7 ימים עם השעון, השעון יחליט ויציג לנו את סוג החיה שהוא קבע שאנחנו דומים לה מבחינת איכות השינה. מאפיין קטן שנועד לתת לנו מוטיבציה לשנות את הרגלי השינה שלנו ולהחליף אולי, לאחר ביצוע רוטינות את סוג החיה.

סמסונג משתמשת ברוטינות על מנת ללמד את המשתמש כיצד לישון טוב יותר. השעון למעשה לא רק מציג את הבעיה אלא גם מציע דרכים לפתרונות ומציע רוטינות שאם נשתמש בהן בצורה מושכלת, אולי בעיית השינה שלנו תיפתר. כמובן שישנםן גורמים חיצוניים שהשעון לא יכול לצפות או לנטר כמו למשל איכות המזרן או הכרית שאנחנו ישנים עליה.

ניטור כושר ובריאות

מבחינת נתוני כושר ובריאות, תקבלו באמצעות השעון החדש תכונת כושר מותאמת אישית למשתמש שתשמור על המוטיבציה שלכם לאורך כל המסע. ניתן לקבל תמונת מצב שלמה על מצב הגוף והכושר באמצעות חישוב כלל נתוני הרכב הגוף כגון: שרירי השלד, קצב חילוף חומרים בסיסי, אחוז נוזלים ואחוז שומן בגוף. בהסתמך על תמונת מצב זו, תכונת הכושר מציעה גישה מותאמת אישית להגדרת יעדים, מעקב אחר ההתקדמות והדרכת כושר מותאמת אישית. מעתה ניתן גם לקבל טיפים תזונתיים דרך השותפות החדשה עם Whisk.

תכונת אזור קצב לב תנתח יכולות פיזיות אישיות ותגדיר חמש רמות אופטימליות לריצה כדי לעזור למשתמשים לקבוע את המטרות בהתאם ליכולות – משריפת שומן ועד אימון בעצימות גבוהה. התכונה מציעה למעלה מ-100 מעקבי אימון, ולאלה מתווסף מסלול ריצה חדש שמתעד את הריצות על המסלול, בזמן שאימון מותאם אישית מאפשר לבנות ולעקוב אחר שגרת האימון המתואמת של המשתמשים.

בנוסף לניטור לחץ הדם והאק"ג אותם אנחנו מכירים וקיימים גם בסדרה החדשה, התכונה החדשה של התראות קצב לב לא סדיר מסייעת בהבנת בריאות הלב בצורה מקיפה על ידי בדיקת קצב הלב המרמז על פרפור פרוזדורים (AFib) ברקע – גם בזמן שינה.

Galaxy Watch 6 יכול גם לעקוב אחר טמפרטורת העור במהלך הלילה לקבלת תובנות חשובות הכוללות חיזוי מחזור הווסת
הוא יכול לזהות נפילה, גם אם זה בזמן פעילות גופנית, עמידה במקום ואפילו בזמן שינה אם התרחשה נפילה מהמיטה. ברגע שמזוהה נפילה, השעון שולח התראה באופן אוטומטי למספר שירות חירום או לאיש קשר שנבחר מראש.

עיצוב

המסך בשעון, הוגדל ב-20% ועומד על 1.5 אינטשים ברזולוציה של 480X480 מסוג סופר AMOLED וומאפשר קריאה וכתיבה בצורה נוחה, הצגת יותר טקסט על המסך ומקלדת גדולה יותר. המסך בעל ירזולוציה גבוהה, בעל בהירות שיא של 2,000 ניטים יחד עם תכונת התאמת בהירות Always On Display, לעבודה קריאה יותר תחת השמש.

המעבד בשעון החדש הוא ה- Exynos W930 בעל ליבה כפולה וקצב ריענון של 1.4GHz,זיכרון עבודה 2GB זיכרון + 16GB אחסון

ישנם שני דגמי שעון חדשים בסדרה החדשה – Galaxy Watch 6 ו-Watch 6 Classic שכוללים כעת 30% מסגרת דקה יותר ו-15% מסגרת מסתובבת דקה יותר בהתאמה. Galaxy Watch 6  מגיע בגודל 44 מ"מ בצבע שחור וכסף ובגודל 40 מ"מ בצבע שחור וזהב. עיצוב שעון למראה פרימיום תוכלו למצוא ב-Galaxy Watch 6 Classic המציע את המסגרת המסתובבת – זמין בצבע שחור וכסף בגודל 43 מ"מ ו-47 מ"מ.

סדרת Galaxy Watch 6 מגיעה עם סוללה גדולה יותר. עם הטענה מהירה של רק שמונה דקות, ניתן להוסיף שמונה שעות נוספות, בדיוק למעקב אחר שנת הלילה.

תמיכות עתידיות

החל מהסתיו הקרוב, תתאפשר גישה ישירה מהשעון עם יישומים חדשים מ-Google Calendar ו-Gmail, אשר יהיו זמינים ב- Wear OS. המשתמשים יוכלו לעקוב אחר הפעילות הגופנית שלהם או אחר נתוני התזונה בקלות עם עדכוני Peloton ו-MyFitnessPal. יישום Thermo Check שהושק לאחרונה יודע לנצל את ה-API החדש ומאפשר למדוד ללא מגע את הטמפרטורה של הארוחה האהובה או של הים לפני הכניסה למים.

בקר המצלמה המשודרג מאפשר שליטה מרחוק של Galaxy Z Flip5 להחלפת מצבים, זוויות וזום ואם במקרה שכחתם את הטלפון, סדרת Galaxy Watch 6 מאפשרת בעזרת תמיכת מפות לאתר את מיקום הטלפון דרך אתר את הנייד שלי.

זמינות

Galaxy Watch 6 ו-Galaxy Watch 6 Classic יהיו זמינים בהזמנה מוקדמת בחנויות המורשות החל מ-26 ביולי , ולקנייה בחנויות המורשות בישראל החל מ-16 באוגוסט .

מחירים

מי שפרסמה את המחירים של השעונים החדשים כבר עכשיו היא חברת סאני כשמחירי השעונים מתחילים ממחיר של 1,149 לגרסת השעון Galaxy Watch6 40mm BEIGE ועד למחיר של 1,849 ש"ח לגרסת Galaxy Watch6 LTE 47mm SILVER

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


14:00
  /  
26.07.2023
  
אלי חבוש

1