חברת Synology חושפת השבוע את תחנת הגיבוי הקומפקטית שלה, את ה- +DiskStation DS723

בהודעה לעיתונות שהפיצה סינולוגי השבוע, היא חשפה את תחנת הגיבוי הקומפקטית שלה ה- +DiskStation DS723


סינולוג'י (SYNOLOGY) השיקה השבוע תחנת איחסון – NAS  בעלת שני מפרצים בשם +DiskStation DS723, הקטנה ביותר בליין שלם של מוצרי NAS שניתנים להרחבה לשוק המשרדים הביתיים ולעסקם קטנים. התחנה החדשה המופעלת ע"י מערכת ההפעלה המגוונת של סינולוג'י DiskStation Manager (DSM), מציעה פיתרון מקיף לניהול והגנה על מידע ארגוני ומשרדי קטן, לשיתוף יעיל וקל של מסמכים, לגישה קלה למידע מרחוק, והגנה אקטיבית על נכסים ארגוניים ופרטיים. וכל זאת במוצר דסקטופי באריזה קטנה.

+DiskStation DS723 (צילום: מהאתר של סינולוגי'י)

בהודעה לעיתונות שהוציאה השבוע סינולוג'י אמר מנהל מוצר בסימולוג'י מר מיכאל וואנג "היחידה החדשה מספקת ביצועים מרשימים בהשוואה לגודלה הקטן, והיא בהחלט תתאים לאלו שיכולים להסתפק  ביחידת אחסון קטנה אבל לא רוצים לוותר על הנוחות ביחידת אחסון מרכזית שניתן להרחיבה בהמשך".

+DiskStation DS723 (צילום: מהאתר של סינולוגי'י)

פלטפורמת אחסון עם אפשרות הרחבה

ה- +DiskStation DS723 אידיאלית לקבוצות עבודה מקצועיות, עסקים קטנים המעוניינים להיכנס  לעולם האיחסון המרכזי, ועוד. את יחידת האחסון ניתן להרחיב לעד 7 דיסקים עם יחידת ההרחבה DX517, כשאחסון נוסף נחוץ.  את ביצועי היחידה ניתן לשפר ע"י הוספת כרטיס רשת 10GBe וכן דיסק SSD מסוג M.2 NVMe ע"י שימוש בחריץ ה- PCIe שנועד להרחבת זיכרון המטמון או לייצירת כונן אחסון מסוג FLASH.

+DiskStation DS723 אופציית ההרחבה (צילום: מהאתר של סינולוגי'י)

יחידת ה-+DiskStation DS723 מאפשרת ניהול אינטואיטיבי של קבצים ושיתופם עם Synology Drive שמאחד גישה לקבצים בריבוי פלטפורמות (cross-platform file access) עם פרטיות בסגנון אחסון של on premises. לארגונים וצוותים שעובדים מרחוק באתרים מרובים, סנכרון קבצים מאתר לאתר אפשרי לצורך יצירת עותק גיבוי (Mirror) בין יחידות של סינולוגי.

היכולות של ענן HYBRID המוענקים ע"י Synology Hybrid Share, מאפשרות למשתמשים לאחד יתרונות של אחסון מקומי וענן  ע"י שמירת "מידע קר" (cold data) בענן בו בזמן שמידע (קבצים) אליהם ניגשים לעיתים קרובות נשמר בזיכרון מטמון ביחידות האחסון ומגיעים אליהם במהירות של רשת פנימית.

יחידת האחסון החדשה של סינולוג'י  ה- +DiskStation DS723 יכולה לגבות חשבונות של חלונות, לינוקס, Hyper-V/VMware VMs, Microsoft 365 , ו- Google Workspace, ע"י שימוש באפליקציית Synology's Active Backup Suite ולהגן על מידע קריטי או רגיש כנגד מתקפות ransomware ומתקפות סייבר אחרות. לצורך הגברת האבטחה, משתמשים יכולים ליצור גיבויים ו- snapshots בתזמונים שונים של כל המידע ב-NAS, כשלאחר מכן הם יכולים לשמור את המידע מחוץ לארגון (off site) או על שרת גיבויים נוסף מרוחק או בענן.

+DiskStation DS723 (צילום: מהאתר של סינולוגי'י)

פיתרון מגוון ואינטואיטיבי למצלמות אבטחה

ה- +DiskStation DS723 מבית סינולוג'י תומך ביותר מ-8000 סוגי מצלמות IP מאומתות ומוצרים מסוג ONVIF (הרחבה על ONVIF כאן) ועם אפליקציית האבטחה החזקה Synology Surveillance Station VMS, הופך את ה- +DiskStation DS723 לתחנת ניהול סרטוני אבטחה בוידאו מלאה השומרת על הסרטונים באופן מקומי. המערכת בין היתר תומכת בעד 40 מצלמות בעזרת ממשק מודרני שניתן להתאמה אישית ויכולה להציג בשכבה נוספת תוכניות קומה ומפות של גוגל וגם של OpenStreetMap כשמאבטחים סביבת מבנים גדולים או מרובים. המערכת המשמשת כשרת הקלטות מאפשרת  גם "מעבר כשל" (FAILOVER) פשוט ואפקטיבי בין שרתי הקלטות נוספים, עם ניהול מרובה אביזרים והקלטה בו זמנית לענן ה- SYNOLOGY C2, וכך מגביר את העמידות והזמינות של ההקלטות החשובות.

זמינות המערכת

על פי ההודעה לעיתונות (שנמסרה באנגלית), המערכת זמינה החל מהשבוע אצל נקודות המכירה ונציגי Synology בעולם. מחיר רשמי בישראל לא ניתן, ובבדיקה באמזון בזמן כתיבת שורות אלו נצפה מחיר  של כ-$450 באתר אמאזון לא כולל משלוח ומיסים. פרטים טכניים ואחרים באתר של סינולוג'י.

לשרשור תגובות לחץ כאן


11:25
  /  
15.01.2023
  
דניאל מטלון

1