ביקונקט משיקה את אוזניות Jabra Elite 5 TWS בישראל

עם ANC, כ- 6 מיקרופונים וחיבור עם Spotify, הכירו את האוזניות החדשות של Jabra


ביקונקט טכנולוגיות, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים מעולמות הטכנולוגיה משיקה במקביל להשקה העולמית את אוזניות ה- Jabra Elite 5 TWS במחיר של 549 ₪ כולל טכנולוגיית ANC היברידי. Jabra הינה מובילה בפתרונות סאונד אישי ומשרדי ובעזרת הדגם החדש מרחיבה את ליין מוצרי הטרולי ווירלס של החברה. המוצר זמין בישראל במקביל להשקה העולמית, כלומר החל מהיום.

 

 

תכונות בולטות:

  •  10 דקות טעינה לשעת שימוש
  • שימוש באוזניה אחת
  • גישה ישירה ל- Spotify Tap playback
  • סינון רעשים אקטיבי היברידי ANC
  • 6 מיקרופונים MEMS
  • תמיכה בעוזרת אישית: Alexa *, Siri® ו- Google Assistant ™
  • תקן עמידות IP-55, נגד מים ואבק

 

 

אוזניות ה- Jabra Elite 5 מאפשרות לשים את העולם על השתק, ואז להתחבר אליו שוב בלחיצת כפתור. לאוזניות סינון רעשים אקטיבי היברידי (ANC) וטכנולוגיית שיחות עם 6 מיקרופונים לשיחה צלולה מכל מקום. המיקרופונים בקוטר 6 מ"מ עם אלגוריתמים חכמים, מאפשרים לשקוע במוזיקה עוצמתית, נקייה ואיכותית.

 

סינון רעשים אקטיבי היברידי. ה- ANC מופעל על ידי Qualcomm QCC3050 ומשתמש במיקרופונים משוביים (פידבק) בחלק הפנימי של האוזן, ובמיקרופונים מקדימים לסאונד שמגיע מבחוץ. לכן ביצועי ה-ANC פחות רגישים לאופן שבו ממקמים את האוזניות באוזן והוא מבטיח ביטול רעשים אמין יותר בטווח רחב יותר של תדרים. כפתור Hearthrough מאפשר להתחבר בחזרה לרעשי הסביבה בכל עת בלחיצת כפתור. 

 

טכנולוגיית 6 מיקרופונים. המהנדסים של Jabra בילו זמן רב בקביעת המיקום הפנימי הטוב ביותר של ששת המיקרופונים. המיקרופונים החיצוניים פעילים כל הזמן, והמיקרופונים הפנימיים מסייעים לקול להישמע היטב גם כשיש בחוץ רוח. לעולם לא תצטרכו לומר שוב: "סליחה, אני אתקשר אליך בחזרה" (אלא אם כן תרצו).

 

רמקולים בקוטר 6 מ"מ. המספקים מוזיקה סוחפת, עוצמתית וצלולה, עם תוספת של קודקים  SBC ו- ACC  (זה נשמע סופר גיקי אבל זה יהפוך את המוזיקה למדהימה). יש גם אפשרות להתאים אישית את ההעדפות באמצעות האקולייזר באפליקציית Jabra Sound+. 

Jabra התחברה גם עם Spotify כדי להציע למשתמשים את הפיצ'ר Spotify Tap Playback. לחיצה ארוכה על האוזנייה והדבר האחרון שהקשבתם לו יתחיל לפעול. אם לא הקשבתם לשום דבר, Spotify ישמיע לכם משהו חדש שתאהבו. כמו כן האוזניות מאפשרות אקולייזר בהתאמה אישית.

 

אפשרויות קישוריות חכמות. האוזניות מציעות התאמה דיסקרטית, נוחה וקומפקטית. הן מספקות לא רק מראה אופנתי, אלא גם חוויה חלקה על ידי חיבור למכשירים ואפליקציות בקלות, מה שמקל על עבודה ומשחק מכל מקום. חיבור Bluetooth Multipoint מאפשר להישאר מחוברים לשני מכשירים בו זמנית, כמו למשל סמארטפון וטאבלט. ואם אתם משתמשי Android™ או Windows, Google Fast Pair ו-Microsoft Swift Pair יחברו אתכם בתוך שניות. 

עזרה קולית מהירה. בלי ידיים. ניתן להשתמש בעוזרת הקולית המועדפת לקבלת עזרה כשאין אפשרות לגעת במכשיר הנייד-, Google Assistantו-Alexa Built-In המופעלים באמצעות קול. הזמינו שולחן, שלחו הודעת טקסט או התקשרו לחברים, בלי להרים אצבע. זקוקים לעזרה? רק תגידו את המילה.

נוחות ועמידות. Jabra  סרקה עשרות אלפי אוזניים והשתמשה בשיטה סודית לניתוח הנתונים כדי להגיע לעיצוב הייחודי והארגונומי של האוזניות הקטנות, החכמות והעמידות הללו.

 

 

עיצוב עמיד בפני אבק ומים (דירוג IP55), ועד 28 שעות של סוללה. עד 7 שעות האזנה (עם ANC פועל), ועד 28 שעות בסך הכל עם נרתיק הטעינה האלחוטית. עם אפשרות לטעינה מהירה של 10 דקות עבור שעת שימוש שלמה. ניתן להטעין אוזניה אחת בזמן שימוש באוזניה השנייה.

 

מחיר: 549 ₪

 

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

16:00
  /  
01.09.2022
  
גיל

1