צג לד Divoom Pixoo-64 – גימיק או שימושי?

שדרוג מדליק לסביבת העבודה שלכם

8:00
  /  
31.07.2022
  

חברת Divoom מייצרת רמקולים ומוצרי תאורה כבר זמן מה וידועים במראה הרטרו והייחודי של המוצרים שלהם. בכל הנוגע לצגי LED עצמאיים, ה- Divoom Pixoo-64 היא היחידה השלישית והגדולה ביותר שלהם. המהדורות הקודמות שלהם כוללות 16 על 16 ו-32 על 32 תצוגות LED.

ה- Divoom Pixoo-64 הוא צג לד חכם מדליק למדי שירענן לכם את פינת העבודה ויכול להתאים גם לעסקים קטנים (כמו הצגת QR קוד לסיסמה ל- WiFi). אין לו סוללה מובנית והוא חייב להיות מחובר לחשמל. המכשיר מתממשק עם אפליקציית Divoom ויכול להציג אינספור דוגמאות כמו זמן, התראות, מזג אוויר, מדיה חברתית או Pixel art.

 

 

ה- Pixoo-64 הוא 64 על 64, סה"כ 4096 נוריות LED, במידות של 262L x 261.4W x 17.8H mm ומשקל של 740 גרם. המסגרת עשויה פלסטיק בצבע שחור, אין כרגע אפשרות לצבעים אחרים. מסביב בצד ימין יש כפתור כאשר לחיצה על חלקו העליון תדליקתכבה את המכשיר ולחיצה בצד השני עבור מעבר בין מצבי דוגמאות תצוגה שונות.

 

 

בקופסה מקבלים גם כבל USB-C באורך 2 מטר איתו מופעל המכשיר, שום כבל USB-C אחר לא עבד בבדיקה שלי, אז הכבל של היצרן הוא חובה. בנוסף מקבלים כרטיס microSD מובנה במכשיר ומתאמים להרכבה על הקיר.

למטה באמצע יש תעלה קטנה בה הכבל יכול לעבור. מגיע גם מקל מפלסטיק שמתחבר מאחורה ומשמש כמשענת על מנת שהמכשיר יוכל לעמוד ואם אין צורך בו יש מקום לחברו לגב המכשיר.

יש בסה"כ שלושה חיבורי הברגה, אחד למעלה באמצע ושתיים למטה כאשר כל אחד הוא בקצה השני.

 

חיבוריות

כאשר מחברים לראשונה את ה- Pixoo-64, הוא מציג הודעת WAITING TO CONFIGURE. לאחר מכן צריך להוריד את אפליקציית "Divoom: pixel art editor" לאנדרואיד או iOS כדי להתחבר. ההתחברות מאוד נוחה ומהירה, בוחרים את המכשיר באפליקציה, לוחצים כמה פעמים Next, מבצעים עדכון קושחה וכבר ניתן להתחיל להשתמש.

 

 

אפליקציה ותכונות

יש אפשרויות תצורה בלתי מוגבלות עם הרבה הגדרות קבועות מראש. ניתן להציג מידע מערוצי המדיה החברתית, משחקים פופולריים, פיקסלים שניתן לצייר באפליקציה ולעצב לאנימציה, הפיכת תמונה להצגה על הצג ועוד. מי שנמצא יותר בסצנת הפיננסים או המשחקים ימצא גם את מבוקשו. ניתן לעקוב אחר ביטקוין, הבורסה והמטבעות. באזור המשחקים, Overwatch, League of Legends, Fortnite ועוד נתמכים כרגע להצגת רמות וסטטיסטיקות.

 

 

ניתן להשתמש באפליקציה לחיפוש דוגמאות מהקהילה, שגם הן מסווגות בקטגוריות ויש מגוון עצום. כמובן שיש גם פני שעון קלאסיים אם כי המגוון בהם מאוד מצומצם, כדי שהשעה תיהיה נכונה חשוב שההגדרות יהיו כאלו:

 

חשוב לציין שהאפליקציה מעט איטית, לחלק מן הדוגמאות לוקח קרוב ל- 10 שניות מרגע הלחיצה עד רגע ההצגה במכשיר ולחלק לוקח בדיוק שנייה, יש דוגמאות מאוד יפות, החלק של העיצוב האישי הוא גם די נחמד. היה נוח אם היה שלט.

 

יש אפשרות לכוון את הבהירות וגם אפשרות למצב בהירות מקסימלית – אך הוא דורש חיבור ספק כוח חיצוני. האפליקציה ידידותית למשתמש ודי נוחה לשימוש אך חשוב לציין שהיא מעט איטית, לחלק מן הדוגמאות לוקח קרוב ל- 10 שניות מרגע הלחיצה עד רגע ההצגה במכשיר ולחלק לוקח בדיוק שנייה, יש דוגמאות מאוד יפות, החלק של העיצוב האישי הוא גם די נחמד. היה נוח אם היה שלט. בסרטון הבא ניתן לראות מגוון פעולות שניתן לעשות עם ה- Divoom Pixoo-64.

 

 

תצוגה

התצוגה עצמה היא באיכות די טובה אם כי אינה חדה במיוחד כמובן, עם תצוגת פיקסלים לא צריך לצפות לתוכן ברזולוציה גבוהה. והיא כן נראית די טוב כאשר בבהירות גבוהה (ניתנת ליכוונון).

אפשרות שימושית היא מצב הלילה, משמע שה- Pixoo-64 ידלק בשעות מסוימות שתבחרו ובשאר הזמן – יכבה או שהבהירות תפחת.

 

 

סיכום

בסך הכל, ה- Divoom Pixoo-64 הוא צג מהנה שפשוט מחברים לחשמל ומתחילים להשתמש. עם זאת, מה שבאמת ידחוף אותו למעלה יהיה אפליקציה קלה עוד יותר להגדרה. עם זאת, יש עדיין טונות של אנימציות מהנות ותצוגות מידע שניתן לבחור ולהנות מהם. המיקרופון המובנה יכול גם להגיב למוזיקה ולפעול כמד קול. אז שוב, אם אתה מוכנים לעבוד קצת עם האפליקציה, ניתן לעשות הרבה עם המכשיר הזה, כולל הגדרת אזעקות (כן, יש לו רמקול קטן) והוא גם יכול להתכבות אוטומטית שזה די שימושי. זה בהחלט הרבה כסף יחסית למשהו די פשוט, אבל זה בהחלט ישדרג לכם את שולחן העבודה או כאביזר קיר ייחודי.

מחיר: $149.99 לא כולל מיסי ייבוא והמשלוח חינם.

למעבר לעמוד המוצר באתר Divoom לחצו כאן

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


8:00
  /  
31.07.2022
  

1