Nanoleaf Lines – שדרוג לקיר שלכם

פסי תאורה חכמים שישדרגו כל חדר בבית

21:55
  /  
23.07.2022
  

חברת Nanoleaf שמתמחה בפתרונות תאורה ייחודיים חוזרת עם מוצר נוספת – Nanoleaf Lines, ששונה מכל דגמי העבר של החברה: ה- Light Panels המקוריים, Shapes, Canvas ו – Elements. ה- Lines ייחודיים בגלל שהצורה לא מאירה את עצמה, אלא עם תאורה אחורית שמקרינה אור על הקיר עליו המכשיר מותקן.

 

 

ה- Nanoleaf Lines מציג ספקטרום רחב ועשיר של צבעים ובהחלט יוסיף לפינת העבודה שלכם או חדר השינה. בעזרת שימוש באפליקציית "Nanoleaf" לטלפון נוכל לשלוט ולהגדיר מצבי תאורה שונים ומגוונים, כמו כן ה- Lines תומכים בכל שירותי הסייעניות הקוליות הפופולריות ותוכנות בית חכם ונראים דקורטיביים למדי גם כאשר הם מכובים.

 

 

Setup

בקופסה מקבלים 9 פסי תאורה, ספק כח, מתאמים להרכבה ויש גם מדבקת לוגו

 

אורך כל פס תאורה עומד על 26 ס"מ

 

3 מגעים בקצה של כל פס תאורה

 

המשושה מפלסטיק שפסי התאורה נכנסים אליו, ב- 6 כיוונים שונים

 

ניתן לראות את פסי התאורה מחוברים למתאם

 

יש להשתמש במכסה מפלסטיק כדי להדק ולכסות את החיבורים

 

כך המתאם נראה כאשר הוא מכוסה

 

ספק כח עם תקע ישראלי כמובן

 

ספק הכח בהספק של 42W

 

על גבי ספק הכח אפשר למצוא את קוד ה- QR עבור האפליקציה או להתחבר באמצעות הקוד שרשום

 

היחידה הראשית שדרכה ניתן לשלוט (בנוסף לאפליקציה) על ה- Lines

 

בין היחידה הראשית לספק הכוח יש כבל ארוך מאוד שהופך את ההתקנה לנוחה מאוד

 

מתחת לכל מתאם מפלסטיק יש דבק דו צדדי חזק מאוד

 

לא הייתי דואג לבי שחיקת הדבק ושהמכשיר יפול מהקיר, יש לי 3 מכשירים של Nanoleaf וגם עכשיו אחרי שנים שהיה לי אותם הם לא מרגישים רפויים.  לאחר סריקת קוד ה- QR באפליקציית "Nanoleaf" ניתן להתחיל בתהליך ההתחברות שהוא פשוט וקל – עוקבים אחרי ההוראות ומחברים את המכשיר ל- WiFi הביתי שלכם. ולאחר הדבקה בזהירות של כל החתיכות על הקיר זוהי התוצאה הסופית:

 

 

 

לפי Nanoleaf, ה- Lines מציעים ספקטרום של מעל 16 מיליון צבעים, בזמן שלא באמת הייתי יכול לבדוק את זה, כן ניתן לראות שהתאורה עשירה מאוד ומוסיפה הרבה לעיצוב הכללי. היא גם יכולה להגיע לבהירות די חזקה.

 

 

אפליקציה ותכונות נוספות

אפליקציית "Nanoleaf" ניתנת להורדה מה- Play Store ומה- App Store, דרכה מעדכנים קושחה, משנים מצבי תאורה מהמגוון המובנה, ניתן ליצור מצבים חדשים, לשנות את הבהירות, מהירות ועוד, כפי שניתן לראות בסרטון:

 

 

אם יש לכם כבר מוצרים של Nanoleaf, לא תופתעו לגלות שניתן לאחד את כולם ל- "חדר" אחד ולשלוט בכולם בו זמנית, כולל התאמת התאורה בין כל מוצרי ה- Nanoleaf שלכם. תכונה נוספת שחלק מן האנשים ימצאו כשימושית היא שיש  מצבי תאורה מסויימים שלידם מופיע אייקון של מוזיקה, משמע שהתאורה תואר בהתאם לקצב המוזיקה שתתנגן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמו כן, ה- Lines מדורגים בתקן IP20 שאומר שהמוצר עמיד בפני אבק או חפצים שגודלם מעל 12 מ"מ. עם זאת, אין לו הגנה מפני נוזלים והוא יהיה רגיש לנזקים במקרה של התזות מים.

 

!Hey Google

כמו כן, ה- Nanoleaf Lines תומכים בכל שירותי הסייעניות הקוליות הפופולריות ותוכנות בית חכם: amazon alexa Google Assistant, Apple Homekit, IFTTT, SmartThings ו- RAZER CHROMA RGB.

ניתן לבצע מגוון פעולות, עם Google Assistant לדוגמה:

  • "הדליקי/כבי את ה- Lines"
  • "להבהיר/לעמעם את ה- Lines"
  • "הגדירי את ה- Lines ל- X% בהירות"
  • "הגדירי את ה- Lines לצבע או שם של סצנה תאורתית"

 

 

סיכום

ה- Nanoleaf Lines נמכרים כרגע במחיר של 779 עבור ערכה שכוללת 9 פסי תאורה, קיימת גם ערכת הרחבה שכוללת 3 יחידות נוספות עבור 235. זהו לא מחיר זול, הרי בסך הכל מדובר בגוף תאורה שכנראה יהיה בנוסף לגוף תאורה הנוכחי שלכם, אבל זה נראהה פנטסטי. אם אתם רוצים לשדרג טיפה את פינת העבודה שלכם או את חדר השינה, ה- Nanoleaf משתלבים יפה, יכולים להגיע לבהירות די חזקה ומוסיפים הרבה לעיצוב הכללי.

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


21:55
  /  
23.07.2022
  

1