UGREEN Hitune T3 – הן יותר טובות ממה שאתם חושבים

עם עיצוב מיינסטרימי ואיכות סאונד שהצליחה להפתיע גם אותי - בדקנו את UGREEN Hitune T3

8:00
  /  
17.01.2022
  

עם ההתפתחות המהירה של אוזניות הבלוטות' וההיצע האין סופי החברות צריכות לנסות ולבלוט מעל האחרים. החברות הגדולות עושות את זה באמצעות השקות ושיווק אגרסיבי, אחרות מייצרות ייחודיות עיצובית או פיצ'ר מיוחד שלא תמיד מטיב עם המוצר. ואחרות כמו במקרה הזה UGREEN Hitune T3 הן מבחינתי ההצלחה השקטה. מדובר בדור חדש של אוזניות אקטיביות עם ביטול רעשים עיצוב סטנדרטי ושמע שהצליח להפתיע גם אותי.

אוזניות UGREEN HiTune T3 מעוצבות בדומה מאוד לאילו הנפוצות היום בשוק. הן בעלות גוף לבן מבריק, חלק ומעוגל במראה מה שנותן להן עיצוב אלגנטי ועדין. הן בעלות שבב Bluetooth 5.2, הן תומכות בטכנולוגיית שידור כפול ב-Litency LBRT2.0, תומכות במצב ANC, בעלות ביטול רעשי שיחות בשילוב בינה מלאכותית ויש להן חיי סוללה של כ- 7 שעות ובשילוב המארז יגיעו גם ל- 24 שעות. הן תומכות בתקן IPX5, מה שאומר שתוכלו להשתמש בהן גם בזמן גשם או בזמן פעילות ספורטיבית כאשר אתם מזיעים מעט.

מה בקופסא?

קופסת האריזה של UGREEN HiTune T3 די סטנדרטית, ונפתחת לצד בעזרת לשונית משיכה. על חזית האריזה תמונה של האוזניות והנרתיק, לוגו החברה ולוגו  5.2 Bluetooth. בגב הקופסה נמצא את המפרט הטכני והתקנים בהם האוזניות תומכות.

בתוך הקופסא נמצא :

זוג אוזניות Hitune T3
נרתיק טעינה
ספרון הדרכה
כבל טעינה USB-C
טיפים לאוזניים מסיליקון בגדלים שונים

עיצוב ונוחות שימוש

מארז הטעינה UGREEN HiTune T3 בעל עיצוב מרובע עם פינות מעוגלות. הגודל הכללי שלו קטן למדי והוא עומד יפה במבחן הכיס של הג'ינס. קצוותיו מעוגלות ומאפשרות החלקה נוחה לכיסי תיק, מכנס או מעיל.  אהבתי את המגע החלק והעגול שממשיך גם בצבע המריק והיוקרתי אותו הוא משדר. ישנן שלוש נורות חיווי בחזית המציינות את מצב הסוללה באופן נוח וברור.

לוגו המותג UGREEN מוטבע בגב נרתיק הטעינה וחלקו התחתון מצויד בממשק טעינה מסוג USB-C וכפתור פונקציה בודד המשמש להדלקת חיווי הסוללה לחיבור ההתקן ל- BT.

פתיחת הנרתיק מתבצעת באופן אינטואיטיבי ונוח למדי, כאשר בפנים נמצא את זוג האוזניות אשר בולטות מעט מקו חיתוך הנרתיק, זאת כדי לאפשר את שליפתן באופן נוח וקל .

החלק העליון של ידית האוזניות מצויד בנורית חיווי לבנה אשר נדלק ברגע פתיחת הנרתיק. המראה הכללי של UGREEN HiTune T3 מצא חן בעיני, הן מעוצבות בצורת ידית ובעלות גוף לבן ומבריק. המראה והתחושה נקיים ואלגנטיים מאוד, זאת בזכות מרקמם הקרמי והעדין.

ידית האוזנייה מעט ריבועי אך עדיין שומר על קצוות ופינות מעוגלות. בחלקו האחורי של ידית האוזניות מוטבע לוגו החברה UGREEN ופתח חריר המיקרופון  ממקום מתחת לידית האוזניות.

האוזניות נטענות באמצעות שני מגעי טעינה מרובעים הממוקמים בתחתית ידית האוזניות ונועדו לטעינתם. פתח מיקרופון לביטול רעשים ממוקם בחלקו העליון של האוזניות ומיועד לביטול רעשים אקטיבית באמצעות קליטת רעשי סביבה חיצוניים ושידור האות ההופכי להם.

המשקל הכולל של ה- UGREEN HiTune T3 כולל הנרתיק הוא כ-44 גרם , מה ששם אותם בהגדרה של האוזניות הקלות. כאשר המשקל של כל אוזניה בנפרד הוא כ 10 גרם. כאמור, הן קלות מאוד, מה שמעניק חווית שימוש טובה למדי.

אקט הלבישה נוח מאוד. הכנסת האוזניות לאפרכסת הפנימית אינטואיטיבית וכמעט ולא דורשת "משחק". זאת כמובן לאחר התאמת אחד מ4 עיגולי הסילקון המסופקים בערכה אשר מייצרים אפקט לבישה יציב.

חיבוריות  ואינטראקציות

החיבור הראשוני היה קל ולא דרש דבר מעבר לפתיחת הנרתיק. ה- UGREEN HiTune T3 יכנסו למצב צימוד בלוטות' כשהן מופעלות לראשונה וימתינו לחיבור. הן מזדהות באופן ברור כ- "UGREEN HiTune T3". לאחר הזיווג הראשון, בשימוש הבא ובפתיחת מכסה הנרתיק האוזניות יתחברו באופן אוטומטי למכשיר איתו בצענו זיווג. הדבר קורה גם כאשר מוציאים רק את אחת האוזניות, זאת בזכות טכנולוגיית שידור כפול LBRT2.0 המאפשרת מעבר חלק בין מצב אוזניות בודדות לכפולות.

רכיב ה-Bluetooth 5.2 מציג ביצועים די טובים אם כי היו מקרים בהם מרחק החיבור היה קצר מהמוכר לי. היו מקרים שבזמן שיחה במרחק של כ- 5-6 מטרים מהטלפון הנייד יצרו קיטועים ואף ניתוקים בשיחה. נכון, היה קיר חדר שמפריד בנינו אך זה דבר שבדרך כלל עובר "חלק" באוזניות מתחרות אחרות.

בקרת תפעול והאינטראקציות שלה- UGREEN HiTune T3 תומכות בשלושה מצבים: לחיצה בודדת, לחיצה כפולה ולחיצה ארוכה. תוסיפו לזה הבדל בין לחצני אוזן ימין ושמאל וקיבלתם אפשרויות שליטה מלאות. במצב מוזיקה, לחץ על האוזניה השמאלית/ימנית כדי להשהות או להפעיל את המוזיקה, לחיצה פעמיים להעביר רצועת שמע,  לחיצה ארוכה על האוזניה השמאלית כדי להעיר את העוזרת הקולית, ובאוזניה הימנית כדי להחליף את מצב ביטול הרעשים. כאשר תקבלו שיחה נכנסת תוכלו ללחוץ פעמיים כדי לענות, או לתת לחיצה ארוכה כדי לדחות את השיחה. ההיגיון הכללי ברור, לקח לי קצת פחות מיומיים כדי להתרגל ולזכור את כלל אפשרויות התפעול.

ביטול רעשים

ה- UGREEN HiTune T3 תומכות בביטול רעשים אקטיבי ANC ופונקציות Ai לביטול רעש בשיחות. בפונקציית ANC, המיקרופון קולט את רעשי הסביבה באמצעות אלגוריתם ביטול רעשים המספק עד 25dB של הנחתתם, כך על פי החברה.
מצאתי את האלגוריתם כיעיל מאוד ובעל השפעה רבה על שמוגדר אצלי כ"רעש" סביבתי. בפועל זה גרם לי להנות יותר מהמוזיקה ולספק חווית אודיו עמוקה ואיכותית יותר.

כמו שאני תמיד אומר, הכול יחסי בחיים. בהתחשב במחירו של המוצר (כ- 45 דולר) , אפקט ביטול הרעש של ה-HiTune T3 עושה עבודה די טובה , אך אם אתם דורשים ניתוק מוחלט מהסביבה הייתי בוחר מוצר אחר. אני, דרך אגב, חושב שרמת הסינון אידיאלית. אני פחות מתחבר לאוזניות שמנתקות אותי מהעולם, בעיקר כאשר אני ביית עם הילדים או במהלך פעילות ספורטיבית. אז, אני אוהב להישאר מחובר לעולם ולהיות ער במידה מסוימת למתרחש סביבי.

ומה עם ביטול רעשי סביבה בזמן שיחה? ה- UGREEN HiTune T3 מצוידות באלגוריתם ביטול רעשי שיחות Sound+ AI. האוזניות תומכות בדיכוי רעשים סביבתיים ורעשי רוח, זאת בעזרת יחידת מיקרופון מובנית. לאחר כשבוע של שיחות ובשימוש תדיר אציין כי המנגנון עובד, גם כאשר בצעתי שיחות באזור רועש, ליד כביש או עם רוח נושבת הצליח "הצד השני" לשמוע ולהבין את הנאמר.

בדיקת סאונד בסמוך לכביש:

 

 

איכות סאונד

ה- UGREEN HiTune T3 מצוידות בדרייבר דינמי של 10 מ"מ בעיצוב המוגדר אקוסטי. שידור Bluetooth תומך בפענוח אודיו AAC ו-SBC, וכאשר נעשה בהם שימוש עם מכשירים תומכים ההבדל מורגש. איכות הצליל הצליחה להפתיע גם אותי, במיוחד בתדרים הנמוכים. הצלילים המופקים עמוקים וחזקים, לפעמים אפילו חזקים ועמוקים מידי ויכולים להעיב על ספקטרום התדרים הבינוני והגבוה. כאן אציין את החיסרון המשמעותי ביותר שמצאתי והוא אי היכולת לשלוט באיקוולייזר, זאת כיוון שאין לחברה אפליקציה תומכת ולא ניתן, כמו בחברות אחרות, לשחק עם מצבי שמע שונים או לכוון את הסאונד באופן ידיני.

טעינה וחיי סוללה

ה- UGREEN HiTune T3 משתמשות בממשק טעינה מסוג Type-C, מארז הטעינה כולל סוללה מובנית של 400mAh, וקיבולת הסוללה של האוזניות היא 45mAh. בהתבסס על שבב ה-Bluetooth בעל הספק נמוך, זמן השמעת מוזיקה ו/או ביצוע שיחות יכול להגיע גם ל-7 שעות. בפועל, אם אתם שייכים לאותם אילו שאוהבים לשמוע מוזיקה חזקה, הסוללה תספיק לכם למעט פחות זמן ותעמוד על כ 4-5 שעות ואם תוסיפו את מנגנון ביטול הרעשים אף פחות. חיי הסוללה עולים באופן משמעותי כאשר נרתיק האוזניות נמצא בסמוך אליכם, כאן תוכלו להגיע לזמן שימוש של כ-24 שעות.

מפרט טכני מלא

Product Name:HiTune T3 Active Noise-Cancelling Wireless Earbuds Model:WS106
Bluetooth Version:Bluetooth 5.2 Bluetooth
Profiles:HSP, HFP, AVRCP, A2DP
Bluetooth Frequency:2400MHz-2483.5MHz
Bluetooth Range:10 m/32.8 ft
Codecs:AAC, SBC
Frequency Response:20 Hz-20kHz
Charging Case Battery:Li-Po Charging Case
Input:5V=320 mA
Charging Case Output:5V=100 mA
Charging Port:USB-C
Charge Earbuds:1.5 hours
Charge Charging Case:2 hours
Operating time:7 hours of music playback with single charging 24 hours of music playback with charging case

בשורה התחתונה

הן יותר טובות ממה שחשבתי. ה- UGREEN HiTune T3 מספקות מוצר TWS מאוזן מאוד מבחינת עלות תועלת. הן בעלות עיצוב ואיכות מוצר השייך למיינסטרים ובמחיר השייך למוצרים נמוכים יותר.

רכיב ה- Bluetooth 5.2 מספק חיבור יציב וצריכת חשמל נמוכה ביחס למתחרים אשר נמכרים במחיר דומה. פונקציית ביטול הרעשים הפעיל מדכאת רעשי סביבה ביעילות ומספקת חווית שמע טובה. ביטול רעשים בזמן שיחות Ai עושה עבודה טובה מאוד ומספק שקט "לצד השני" באופן די מרשים.

גם חווית האודיו טובה מאוד לדעתי. כמי שאוהב צלילים נמוכים עמוקים ה-UGREEN HiTune T3 הצליח להפתיע גם אותי. נכון, יהיו מקרים בהם הצלילים הבינוניים והגבוהים מעט יתכהו אך יש מי שימצא את זה כזניח. הן עומדות בתקן IPX5, מה שיגן עליהן מהתזות מים וזיעה.  הן בעלות חיי סוללה של כ-7 שעות בשימוש ללא אפשרות ביטול הרעשים ובעוצה שמע בינונית ונטענות באמצעות הנרתיק מה שמאפשר שימוש של עד 24 שעות.

בשורה התחתונה, עלות תועלת מהטובים שפגשתי.

טבלת השוואה בין דגמי סדרת HiTune

המחיר הרגיל של האוזניות עומד על $45
כרגע האוזניות במבצע במחיר של $34.99 עם קופון בעמוד המכירה.
קישור לרכישת אוזניות ה- UGREEN HiTune

לשרשור תגובות לחץ כאן


8:00
  /  
17.01.2022