תערוכת CES: חברת Jabra מציגה את פתרונות שיחות הועידה PanaCast

אלו כנראה הפתרונות המתקדמים ביותר לשיחות ועידה

19:00
  /  
04.01.2022
  

בתערוכת CES המתקיימת בימים אלו, חברת Jabra הציגה את הפתרונות המתקדמים שלה לשיחות ועידה מרובות משתתפים. סדרת המוצרים נקראת PanaCast והיא כוללת 3 מצלמות משוכללות למדי, חלקן עם מספר מצלמות אשר מסוגלות בעזרת התוכנה המובנית, להציג תמונה פנורמית של חדר הישיבות שתשתנה לפי מספר המשתתפים וגם אפשרות של איחוד מספר פידים של וידאו לאחד.

PanaCast 50

זוהי המצלמה הבכירה ביותר בסדרה, החברה קוראת למוצר גם Video Bar וממבט במוצר גם ניתן להבין למה.

המצלמה משלבת אודיו מעולה ביחד עם וידאו חכם על מנת ליצור לכם ישיבות חכמות יותר, כיצד זה מתבצע? ה- PanaCast 50 כולל במרכזו 3 מצלמות באיכות של 13 מגה פיקסל עם HDR ועם איחוד תמונה בזמן אמת לכדי תמונה פנורמית של 180 מעלות. כאשר הישיבה תתחיל, התוכנה של המצלמה תדע לאתר את כמות המשתתפים בישיבה ותמרכז את התמונה רק עליהם. במידה ועוד משתתפים יכנסו לחדר עבור השתתפות בישיבה והם ישבו יותר בצדדי החדר, יהיה שימוש במצלמות נוספות על מנת להכליל את המשתתפים החדרים גם כן בתמונה, כאשר איחוד התמונה מכל המצלמות יעשה בזמן אמת ללא שום זיהוי של נקודות החיבור בין המצלמות.

חלק מהמשתתפים עזבו את החדר? התמונה תתעדכן ותכלול רק את המשתתפים שנותרו. יש הרבה משתתפים ורק אחד מדבר? המצלמה תתמקד רק בדובר, הכל בזמן אמת, עם מעברים חלקים ובצורה אוטומטית.

המצלמה תדע לעשות חיבור עד כדי 180 מעלות ברזולוציה של 3840×1080 ב- 30fps.

מעבר לזה, על מנת לקלוט טוב את השמע מכל המשתתפים, ה- PanaCast 50 כולל 8 מיקרופונים והתוכנה תדע טוב לסנן רעשי רקע להעביר רק את השמע של הדובר.

 

ה- PanaCast 50 מצויד ב- 4 רמקולים אשר יושבים על תושבת רכה אשר מצמצמת מאוד את כמות הרעישות שמופקת מהרמקולים וזאת על מנת לא להרעיד את התמונה.

יש גם תכונה יפה של אפשרות ללכידת לוח לבן בחדר ישיבות והקרנתו בפיד המרכזי של הישיבה.

 

כל המצלמות מסדרת PanaCast מצוידות מתממשקות לתוכנת הניהול של Jabra אשר יודעת לנתר בכל חדר את כמות המשתתפים, כמות הכסאות הפנוים והתפוסים ואפילו אם המשתתפים בישיבה נוקטים בצעדים מתאימים של שמירה על כללי המרחק אחד מהשני.

 

עלות ה- PanaCast 50 עומדת על $1195 וזמין בצבע שחור או אפור.

 

PanaCast

ה- PanaCast הוא הגרסה המצומצמת יותר של האח הגדול PanaCast 50, הוא מגיע עם 3 מצלמות גם כן אשר ידעו ללכוד תמונה פנורמית של 180 מעלות ברזולוציה של עד ל- 3840×1080 ב- 30fps, אך מכיוון שה- PanaCast קטן יותר, הוא כולל רק 2 מיקרופונים ומגיע ללא רמקולים מובנים.

 

ה- PanaCast כולל את אותן יכולות מעולות של איחוד התמונה אשר מגיעה מ- 3 המצלמות לכדי תמונה אחת ושינוי התמונה הנלכדת לפי כמות המשתתפים והצגה של רק הדובר.

 

עלות ה- PanaCast עומדת על $695

 

PanaCast 20

זהו הדגם הקטן ביותר והיחיד שמיועד לשימוש אישי – ונועד לכאלו שרוצים ווידאו חכם יותר. למצלמה יש זום חכם אשר מתמקד רק בפנים ולא כולל את שאר החדר. כאשר רואים את זה בפעולה, מבינים עד כמה זה מציג אתכם בצורה הרבה יותר טובה עבור הצד השני.

 

למקרה שאתם מציגים או מדגימים משהו, בשל הרזולוציה הגבוהה של המצלמה שעומדת על 4K, אתם יכולים לגרום לכך שהמצלמה תשלב 2 פידים באחד וכך אתם יכולים להדגים משהו בפיד אחד ואתם תשארו על הפיד הנוסף.

 

שימו לב להדגמה בפיד המרכזי והדובר בפיד המשני

 

המצלמה בעלת עיצוב מינימלי ולא בולט, זה יאפשר לכם להניח אותו בצורה נוחה מעל המחשב הנייד או מעל המסך הקבוע והמצלמה גם כוללת כפתור פיזי אשר מסתיר לגמרי את העדשה עבור אבטחה מקסימלית.

 

 

כל הפתרונות לסדרת PanaCast זמינים אצל היבואן ביקונקט BConnect – פתרונות אודיו ווידאו.

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


19:00
  /  
4.1.2022
  

1